|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Genetske preiskave
19.2.2015 10:00:18   
Rawa
Ojla punce,

od svoje G sem dobila napotnico za genetske preiskave (moj mož pa od svoje osebne zdravnice) zaradi zaporednih splavov, tudi v IVF postopkih. Prosila bi, če mi lahko katera ki je to že opravila, napiše celoten seznam preiskav, ki jih tam opravijo ( v genetski ambulanti Porodnišnice). Samo da prepiše iz izvida, kaj vse so jima s partnerjem pregledali.

Imam namreč namen iti še v Srbijo na dodatne preiskave, ki so opisane v drugih temah (lupus, antitrombin.....), ampak vem, da so nekatere izmed teh preiskav genetske (MTHFR, PAI, D-dimer.....) in ne vem, ali jih ima smisel opravljati tako v tujini kot pri nas (če jih pri nas sploh opravljajo).

Najlepše se zahvaljujem za kakršnekoli povratne informacije!! Lep sončen dan!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Genetske preiskave
20.2.2015 13:05:34   
limonca*
Kolikor se spomnem so genetske preiskave samo preiskave vajinih kromosomov.

Vse ostalo kar pišeš, se dela ločeno v laboratoriju.

(odgovor članu Rawa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Genetske preiskave
26.2.2015 8:14:24   
123nina
Ziujo ! Partner ima marca genetiko zaradi premalega št. Semenčec . Zanima me kaj na genetiki lahko odkrijejo kaj sploh pregledujejo in kaj lahko najdejo ? Kako izvidi vplivajo na ivf potem ? Koliko časa se čaka na izvide ? Lp

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Genetske preiskave
26.2.2015 12:28:23   
mića
pozdravljene
na genetiki ti vzamejo kri narišejo družinsko drevo bolezni v druzinah tezave z zanositvijo pri sorodnikih tako da je dobro da se malo pozanimate prej kako je bilo pri mami sestri bratu...
te ostale preiskave ki jih omenjas mthfr... pa delajo na napotnico tudi v slo ,sicer ti kao pripadajo sele po tretjem splavu vendar je meni dala napotnico moja osebna ginekologinja in sem jih opravila na polikliniki in v bolnici pd. na kliniki mi ni nihče omenjal teh preiskav ker so baje zelo drage, naj samo povem da sem na račun tega po desetih letih truuda ivf iui izvenmaternične n. odmrtja ploda spontano zanosila samo z enim aspirinom dnevno in zaenkrat je vse ok in smo v 16 tednuuser posted image lep dan upam da sem vam kaj pomagala

(odgovor članu 123nina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?