|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bojevita!!!
20.9.2005 17:14:32   
nusa
Ojla,


Zanima me samo kaj z Bojevito? Kaj a si že dobila to presneto M al ne? Upam da je nisi!!!!!! NO jest jo še nimam, pa sploh nič ne čutim da jo bom dobila, nekam drugače se počutim, hmhm! Kljub temu da sem probala že 3 teste pa so bli vsi negativno NE BOM OBUPALA!!!!!! Mogoče imam pa še premalo nosečniškega hormončka in zato noče pokazati. Če M nebo do drugega tedna, bom pa ponovno probala TEST
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bojevita!!!
21.9.2005 21:20:47   
kapica
Hej, Nusa!

Ne, M se nimam . Pa tudi nobenih znakov nimam, pa nekako se tudi cudno pocutim. ne vem ali se mi v trebuhu ali jajcnikih vcasih "nekaj dogaja". Sem tudi naredila dva testa, oba negativna, ampak upanje se imam.
Jaz sem tudi mislila pocakati do drugega tedna, ponedeljek , torek mogoce, pa se en test naredim.

Upam za naju obe !!!

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bojevita!!!
21.9.2005 21:21:36   
kapica
ah, pozabila sem odstraniti trakec, namrec ni veljaven . Si morem nekaj drugega omislit.

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bojevita!!!
21.9.2005 21:40:46   
nusa
Hola,

Čaki kolk časa ti M zamuja! Pri meni je danes 32 dan zadnje M !!!!! In še vedno ni sledu, Pa tudi prsi me nekam čudno bolijo, čisto drugačne bolečine imam kot pa ponavadi, HM HM ! Sej sploh nevem več, ali naj vrjamem tem testom al ne, po mojem je še najboljš da grem v porodnišnico in dam kri, pa je! Pa vsaj pomirjena bom! Ma kuga jest vem.....

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bojevita!!!
21.9.2005 21:51:49   
kapica
Ja, pri meni je tudi 32 dan od zadnje M, pa je ponavadi na 28 dni. Vsaj zadnje mesece je bila lepo redna.

A bi sla dat kri? Kaj pa jaz vem, jaz se ne bom nic pocela, me je tako strah da bom razocarana . Raje potihem tako za sebe upam, pa tudi ce pride M, vsaj par dni bom malo med oblacki .

Moj je tud cist preprican, da je ta mesec kaj prijelo, me skoz sprasuje ce me ze prsa bolijo .

A mislis da res spadamo med tisti 1%? Jaz skoraj ne verjamem, da bi imela taksno sreco.
Kot sem rekla, cakam do drugega tedna.


(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bojevita!!!
21.9.2005 21:53:17   
kapica
Aja, kako je bilo pa pri prejsnjih nosecnostih? A je tudi M zamujala, pa ti brez kaksnih znakov in tako?

(odgovor članu nusa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?