|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Presrečna prišla nazaj!!!!
25.9.2005 10:55:08   
ronni
Na tako lep sončen dan sva končno priklopljena na ADSL in zdaj bom lahko na forumu več-kaj lepšega bi se lahko zgodilo?
Nekaj pa le. Torej pišev vam,da sem vas zelo pogrešala,pa tudi,da vam povem krasno novico-da imava čudovitega belega medvedka,ki izhaja iz družine samojedov. Je pa čisto zares pravi madvedek-tako ga ogovorijo tudi vsi,ki jih srečujevauser posted image .
Star je 11 tednov,ime mu je Hal-takoj,ko bom lahko bom dala slikce v album.
Zdaj sem namreč tak zaposlena,da vstajam čist adijo,čeprav je res zeloo priden.
Upam,da ne zamerite,ker bi bila tema bolj za drugo stran,samo vas najboljš poznam,pa sem vam morala povedat!!!user posted image user posted image
Saška
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Presrečna prišla nazaj!!!!
25.9.2005 11:29:19   
Marogica
Čestitam, dobra izbira. Mi smo imeli dva samojeda, par. Eden izmed "boljših" psov"-seveda v tem smislu, da so izredno prijezne narave, dobrohotni, primerni za otroke, zelo čisti, in nimajo tako močnega vonja, kot ostali psi, kadar so mokri.
Da se ne boš ustrašila, kadar bodo rjavi od blata. To blato jim po 10 min pade samo od sebe proč in so zopet beli. Še ena stvar: ne marajo vode-torej čimmanj kopanja-mi smo ju kopali 2x na leto, pa še to je bilo takšno tuljenje, kot da jih mlatimo, ostalo je bilo samo krtačenje, krtačenje....
Še te še karkoli zanima, mi piši, drugače ti pa želim dosti veselja s Halom

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Presrečna prišla nazaj!!!!
25.9.2005 14:19:32   
ronni
Marogica,hvala ti za spodbudne besede. Si lahko misliš,kako je. Kar občodujemo ga,kjerkoli se pojavi je v središču pozornosti,pa se ful matram,da ga ne bi razvadli.
Pa ti bom privat pisala, da bo vse OK.
user posted image user posted image

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Presrečna prišla nazaj!!!!
25.9.2005 16:18:40   
Naja31
Super!
Mi smo imeli samojedko 13 let. Najlepsi pes na svetu!!!!
Se zdaj mi je hudo ko vidim kaksnega samojeda.

Pa poleti cim bolj stran z vrocine, ker to pa res tezko prenasajo,

Veliko uzitkov!

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Presrečna prišla nazaj!!!!
25.9.2005 16:53:53   
Anonimen
Čestitam za Hala. Prelepo ime za prelepega psa. Samojedi so res krasni. Komaj čakam slikice.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Presrečna prišla nazaj!!!!
26.9.2005 7:26:49   
anadejka
Živjo Ronni,čestitam za kužitauser posted image ,te pasme sicer ne poznam,ampak verjamem da je full luškan in prikupen in vem kako je ko dobiš eno tako malo cukrasto žverco.Radi se imejte in uživajte skupaj!!!user posted image user posted image user posted image

LP anadejka

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Presrečna prišla nazaj!!!!
26.9.2005 9:52:59   
Mijavček
O ronni živjo,

jest sem pa že mislila, da maš kaj drugega za povedat user posted image  , no pa Hal je res lepa novica prav tako. Tako, kot je ena že napisala, lepo ime za lepega kužija. Kako se pa kej za Ronijem štekata?
No ronnika, uživaj, pa nam še kaj sporoči.

Lp Mijavček

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Presrečna prišla nazaj!!!!
26.9.2005 12:13:03   
ronni
Res škoda,da nisva imela fotoaparata pri roki,ker je bilo srečanje tako ganljivo. Prav lepo je videti,kako se snežno beli muc voha in lubčka s prav tako belim kužkom. Pa še ful sta oba puhasta,pa približno enak velika-za zdaj!
malo me je skrbelo,porezala sva mu krempeljčke-zaradi Halovega smrčka,ampak je res prijezen in prilagodljiv. Zaenkrat sta oba ful pridna.
komaj čakam,da dobiva še enega tako pridnega user posted image -pa ni treba,da bo snežno beluser posted image user posted image ,samo priden!!!
user posted image user posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?