|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 10:44:06   
Tejči
Ojla, torej vprašanje je postavljeno

Mi imamo še sedaj previjalno mizico, vendar se čez kakšne pol leta selimo, pa je ne mislimo jemat zraven. Zaj pa me zanima, kje previjate bebice tiste, ki nimate previjalne v kopalnici? Ter kako izvedete kopanje? Ker jaz sem navajena, da direkt iz banice prestavim miško na mizico in tam vse opravim. Sem pa razmišljala, da bi samo podlogo dala na pralni stroj in jo tam porihtala.

Torej, zanima me vašo prakticiranje previjanja in kopanja

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 10:46:04   
*maja
Jaz sem po navadi najraje previjala kar na kavču ali postelji, po kopanju pa sem malega zavila v brisačo in sem ga odnesla v njegovo sobo, kjer sva se potem do konca zrihtala .

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 10:51:33   
Anonimen
Jaz sem od začetka vsa ta opravila opravljala na pralnem stroju, na katerem je bila podloga za previjanje in čez brisača. Res praktično.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 10:57:10   
BibaJ
Mi imamo previjalno podlogo na pisalni mizi v otroški sobi. Zaenkrat funkcionira. Kadar se kopamo v čebričku smo tako v otroški sobi, ko pa se samo tuširamo pa ga zavijem in nesem v otroško sobo. Ko pa bo to prerasel pa se bomo previjali na postelji.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 10:57:48   
čebelica maja
Večina jih prakticira previjanje na pralnem stroju. Mi pa imamo full majhno kopalnico in notri ni pralnega stroja, zato malega zavijem v brisačo in odnesem v njegovo sobo na previjalno ali pa kar v najino spalnico in ga previjem in oblečem do konca kar na najini postelji.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 11:22:19   
dejčka2
Ja pralni stroj res pride prav, jaz sem ga uporabljala do 3 leta. Najbolje je da se oblečeta že v kopalnici, saj je zdaj pozimi prevelika temp.razlika in ga lahko prehladiš. Zamisli si sebe iz tople kopalnice v mrzlo sobo. No povem ti iz izkušenj, ker moje 3 punce še zaradi tega niso bile nikoli prehlajene!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 12:09:09   
Ninica
Mi našo še vedno previjamo na previjalni mizi, ko jo bo pa prerasla, pa jo bomo kar na postelji.

LP

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 12:12:03   
SaaS
Nam je mizar v kopalnici nad pralnim strojem naredil veliko polico, na kateri sem ga previjala (namesto na pralnem stroju). Zdaj (star je 10m) pa ga previjam kar v dnevni na tleh, na blazini, na kateri se igra. Celo lažje kot na kavču. V kopalnico se mi ne da več hodit za vsako previjanje.
Po kopanju pa ga včasih previjem v kopalnici, velikokrat pa ga zavitega v veliko toplo brisačo prinesem v dnevno. Čeprav pozimi bo verjetno res najbolje to narediti v kopalnici, predvsem ker je pri nas zelo hladna predsoba.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 12:38:08   
Tejči
Tako, sem se že odločla, previjalno podlogo na pralni stroj in stvar je (bo) rešena Sem proti temu, da bi jo previjala v dnevni na kavču ali v otroški sobici, saj če je pokakana, ji ritko očistim z vodico..ta pa je samo v kopalnici. Pa po kopanju je res najboljše, da se do konca poštimamo v kopalnici, ker je le nekoliko topleje v kopalnici, pozimi bo pa ta razlika še nekoliko večja.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 12:45:33   
BONI*
Jaz lahko šele zakompliciram stvar Torej: previjalno imamo v njegovi sobici in redna previjanja opravimo za enkrat še tam. ko bo za previjalno prevelik, pa ne vem še, kam se bomo preselili.
Ko pa ga gremo zvečer kopati, pa dam previjalno podlago na tla (pralni stroj se mi polni od vrha in je zelo ozek), po končanem kopanju pa ga zavijem v brisačo in ga odnesem v njegovo sobico na previjalno mizo, kjer ga do konca zrihtam.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 13:31:22   
niki5
Na tleh, na pensatih puzzlih. Previjalna je že nekaj časa za nas postala nevaren špas

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 15:55:01   
Marjanda
Previjam na postelji ali pa v dnevni sobi na tleh (blazina).

LP

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 15:58:11   
KIRA
na previjalni. kopam jo pa tud v banjici s previjalne, saj itak vedno sedi notri, tako da ji bo še en cajt "prav".

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 16:57:43   
niki5
Do takrat smo imeli previjalno v kopalnici in se je tam res najbolje obnesla. Do trenutka ko je naš postal tako živahen, da ni bilo več varno. V kopalnici je vse pri roki. Sedaj pa ni niti trenutek pri miru, ko se kopa nori po celi banji, še med spanjem se premetava.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kje previjate večje dojenčke?
19.9.2005 23:27:00   
andrejaz
Mi imamo previjalno mizo narejeno kar na pralnem stroju, tako da se zmeraj previjava tam.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kje previjate večje dojenčke?
20.9.2005 11:28:41   
m jana
Tudi mi se previjamo ponavadi na tleh (brisaca) ali pa na postelji v spalnici!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kje previjate večje dojenčke?
20.9.2005 12:01:58   
lin
Ker imamo majhno kpoalnico jo jaz že od rojstav dalje kopam v kopalnici pol pa jo zavijem v koplani plašček in jo odnesem v njeno sobo kjer jo porihtam do konca.Ko je bila manjša sem jo mela na prevbijalni od enega 10 mes .dalje pa jo previjam in vse ostalo kr na njeni postli,,namreč spi že od 10 mes. dalje v veliki postli (100x200)

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kje previjate večje dojenčke?
20.9.2005 20:19:30   
elizabeta p
Midva se kar na postelji, dokler je bil manjši pa sem dala previjalno podlogo na pralni stroj.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje previjate večje dojenčke?
25.9.2005 16:50:33   
SISI25
JAz ju sedaj  kar na postelji, prej sem na previjalni, ampak sem iz previjalne že kar omarico naredila (odstranila zg.del)

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje previjate večje dojenčke?
25.9.2005 20:33:42   
viv_
Mi imamo zelo majhno kopalnico, tako da imamo še pralni stroj ozek, tisti ki se polni z vrha in zato varianta previjanja na stroju ni prišla nikoli v poštev.

Previjam jo še vedno na previjalni mizi v spalnic (zaenkrat je njena posteljica še v spalnici).


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje previjate večje dojenčke?
26.9.2005 10:56:58   
žiža
Jaz sem jo previjala v dnevni, kjer sem imela tudi previjalno. Sedaj ko pa smo se selili in imamo manj prostora sem previjalni zadnji del odstranila, tako da imam samo omarico. Previjam jo pa na postelji. Sicer jo pa vsakič prej na kahlico dam. Jaz si ne predstavljam, da bi jo še vedno na previjalki previjala, ker imam blazne težave , da jo umirim, da jo sploh lahko previjem. Mi je že parkrat s tisto posrano ritjo ušla. Zato se pri nas kahlica zelo obnese, jo ima ful rada.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje previjate večje dojenčke?
26.9.2005 11:00:07   
viv_
Jaz jo dam na previjalno, pa rečem:"Mirni, zdej pa lepo pridna, da se previjemo..." oz. nekej v tem smislu, pol tamala še sama zbere plenico s kero živalco bi, pa naštima si povšter pod glavo, da se lepo udobno uleže (ma blazino za pod glavo na previjalni) in je to to... Sploh ne kompliciram! Tamala pa ve, da "što se mora teško nije" in je skapirala, da sva velik hitrej fertik če ona ne komplicira.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje previjate večje dojenčke?
26.9.2005 21:41:21   
Pupica
Mi se od 5meseca na tleh. Tam je vedno zabavno, varno, in tudi sedaj ni nikoli joka, ko se je treba previti.

Lp

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje previjate večje dojenčke?
27.9.2005 13:55:17   
Blink1




jaz sem se tudi že prestavila na posteljo v Nejini sobi, ker je postala previjalna že hudo nevarna in ne tvegam padca s take višine.

Kopava se v kopalnici v kadi, potem jo zavijem v plašček in odnesem v sobico in tam se zrihtava do konca. Je pa stara 14 mesecev.



(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje previjate večje dojenčke?
27.9.2005 18:43:55   
tesa
Mi se še vedno na previjalni mizi.
Je že hotel nekaj rogovilit, pa sem ga kar na "šrf" da to se pa ne počne in zdaj se lepo pusti previtiuser posted image

_____________________________

Lp

**Kdor hoče, najde pot. Kdor noče, najde izgovor.**

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?