|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čokolino namesto mleka?
21.9.2005 14:16:37   
sarči
Kdaj lahko dam punčki čokolino(grisolino,rižolino) namesto flaše mleka zvečer?

In pa,kaj vse dajete 8,5 mesečnim dojenčkom že za jest?

Hvala,če se kjeri da odgovorit!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čokolino namesto mleka?
21.9.2005 14:27:21   
darjatimci
Grisolino in rižolino od 4 meseca,čokolino pa po desetem mesecu.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čokolino namesto mleka?
21.9.2005 14:44:36   
babylove
Kosmiči se lahko dajo v mleko od 4. meseca naprej in so fini, ker mleko zgostijo in je posledično večerni obrok bolj nasiten.

Glede čokolešnika bi omenila, da se meni osebno zdi ogabno presladek - celo tako, da ga otroku nikoli ne bom ponudila. Zelo zadovoljna sem bila s keskolinom, s katerim sem zgoščevala tudi sadne kašice, da so bile bolj nasitne.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čokolino namesto mleka?
21.9.2005 14:48:18   
babylove
Spregledala sem zadnje vprašanje. Moj fantek je star prav toliko (8,5) in že od 7. meseca naprej je vse. Vso sadje, vso zelenjavo in vso meso. Rib še ni poskusil, z jajčko še čakamo, vnaprej zmletega mesa mu ne dajem. Ostalo pa je prav vse.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čokolino namesto mleka?
21.9.2005 18:35:09   
Marogica
Jaz sem dala od 4 mes frutolino, od 6. mes grisolino, rižolino, od 8. čokolino.
Drugače pa midva jeva vse (no, skoraj vse)Danes sem naredila polpete v paradižnikovi omaki in pire. Seveda sem polpete naredila brez določenih zaćimb. tako delam tudi z ostalo hrano-skuham skoraj do konca, dam eno zajemalko za Brina na stran, nato pa dodam še ostale začimbe. Držim se samo tega, kar je povedala pediatrinja, da pač določene hrane naj ne je. To pa je edino.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čokolino namesto mleka?
22.9.2005 8:59:34   
sarči
Hvala.
Pa ste dale to z nadaljevalnim mlekom?

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čokolino namesto mleka?
25.9.2005 14:44:08   
babylove
Vse mu pripravljam s prilagojenim mlekom (2), razen kadar se dodaja minimalna kolicina mleka - takrat uporabim navadno mleko ali celo kislo smetano (za pire recimo, in za redčenje zmiksane hrane). Star je pa 8,5 meseca.

_____________________________






(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čokolino namesto mleka?
25.9.2005 16:01:42   
Marogica
Jaz mu vse mlečne obroke pripravljam z kravjim mlekom od 6 mes. dalje. Sedaj pa je star 9 mes. Tudi prvemu sinu sem pripravljala enako. Naša pediatrinja je rekla, da smemo in smo tako naredili. Nobenih rekacij ali ostalih problemov

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čokolino namesto mleka?
27.9.2005 14:32:37   
Pupica
mi2 sva dala Tii že pri nekje 6 mesecih zvečer gosto hrano...se pravi najprej rižolino, kasneje gresolino, čokolešnik pa šele nekje pri 10 mes.

Začela pa sva za to, ker se je drugače zbujala ponoči, ker je bila lačna. Tako da sva se dojili le še enkrat proti jutru.

Lp

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čokolino namesto mleka?
29.9.2005 14:31:23   
Anonimen
Tudi mi (stari 8 mes), jemo vse z kravjim mlekom. Poskušam čimmanj pripravljati raznih frutolinov, grisolinov.... Raje ji sama pripravim gres, polento, riž na mleku.... Seveda pa tudi čokolino in podobni zvarki včasih pridejo v poštev. Predvsem takrat ko mi zmanjka idej ali časa. Pa tudi samo kruh in mleko sta fina za zvečer.
Lp
Tash

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?