|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune-day27
3.10.2005 9:53:08   
smrček
Dobr jutr!

Še en bolj ali manj uspešen shujševalni dan je za nami, meni pa kile še kar stojijouser posted image .
Sončece24, morda sva midve že v tisti fazi, ko ne gre in ne gre nikamor, vendar obupati ne smeva.
Eva1... vsaka ti čast, tebi pa res lepo greuser posted image user posted image user posted image , pazi, da neboš preveč shujšala, pol boš pa čist sestradano zgledala. Moj mož takšnim dekletom reče "spomeniki lakote"user posted image

Danes je pred nami OH dan, torej pizza (seveda brez mesa), testenine, gobe..... Za večerjo pa tortica ali kakšno drugo pecivo v enaki količini.

Mojchka, ali si danes za vodni dan? Jaz bi ga najraje imela, ker se ob 11.16 uri začne lunina mena(mlaj), in upam da bo šlo kaj dol, če ne, pol imam pa vago pokvarjenouser posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lune-day27
3.10.2005 10:01:42   
mojchka
Dobro jutro,
ja, smrček, trenutno sem še vedno na vodi in zelenem čaju... čez pol ure grem k zobarju... bomo videli, kakšna situacija bo potem.
Ampak je kul, če je še lunina mena... bom poskusila vzdržat, čeprav mi že kruli po želodcu in imamo zvečer še en rojstni dan... mater, kdaj se bodo končali ti žuri?!!!

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lune-day27
3.10.2005 10:44:32   
soncece24
Jutro.

Jaz sem tudi že razmišljala, da mi mogoče tehtnica ne dela prav, ker meter pa kaže, da je šlo 3 cm okoli pasu dol, tehtnica pa samo -2 kguser posted image bomo vidli, če bo drugi mesec boljše, ki se začne v četrtek. prej pa še moram preživet sredin vodni dan, uf, mi je že kr hudo, ko pomislim na to... pa bo že nekak. z zelenim čajem bo nekak šlo, samo bom pač na wc-ju kampiralauser posted image

v sredo zjutraj po sadnem dnevu pa ne pozabite na tehtanje, da spet v četrtek nardim statistiko zjutraj.

lp in uživajte danes ob tortici


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lune-day27
3.10.2005 10:58:48   
bobek05
Soncece24, moj HUDI dan je pa že danes!!! user posted image user posted image user posted image Upam, da preživim.. Zankrat še gre, bomo videli kakšno bo stanje popoldan.. user posted image  

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lune-day27
3.10.2005 12:15:57   
eva1
Oj!

Jst sem bla pa tašna user posted image včeraj-je moj za večerjo jedel pomfri in itak da sem ga zraven glodala...ma joj sm bla kr jezna nase...pol za nameček sem pa še celo noč bla žejna k osa...
Oh smrček -se ni za bat, da bi zgledala sestradano-sem taka šunka bunka, da škoda besed...

Jsz bom danes jedla špagete z parazadjzovo omako, za večerjo pa kej sladkega...čeprav bi raj kej slanega -recimo kašn čips, al pa krekrje...a se to smeuser posted image ?

Ja jutri pa sadje, pol pa vodni dan...matr mi nč ne diši...cel dan sam vodauser posted image user posted image user posted image ...

Bobek upam, da ne bo pretežko, pa da boš zdržalauser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lune-day27
3.10.2005 12:17:35   
Anonimen
Alo drage dameuser posted image

Jaz sem po doooolgem času v MB.....
SEm hotela napisat, da si bom skuhala špagete z gobovo omako... pa sem pravkar ugotovila, da nimam posode v kateri bi lahk to skuhala. user posted image A ma katera kaj za posodit (posodo misimuser posted image user posted image )ok... tole je hec da ne bo res kera priletela s piskrom

Jaz sem pa sklenila, da se do naslednjega tedn ne bom tehtala..... Pa danes ne bom imela večerje... ker sem v soboto preveč grešila. Oz. bom mela sadje za večerjo.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lune-day27
3.10.2005 13:05:35   
mojchka
juhej!
Zobar ni nič pulil1 Jupi!
Lakote pa tudi še ni prehude. Tako, da šibam vodni dan naprej...

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
3.10.2005 13:20:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lune-day27
3.10.2005 15:21:50   
soncece24
blagor tebi za prvi študijski dan, mateja, pri nas pa faks renovirajo in do 17. nimamo predavanj, potem pa do januarja vsako soboto not spravljamouser posted image to so mi zanalašč za zadnje leto nardili, da ja do konca zasovražim prekleti faks user posted image

solatka, a vi ste že začeli? si med parimi programi srečnežev, ki so že začeli? jaz bi ti komot pisker prinesla, ni blemauser posted image

bobek, ti pa zdrži, da nam dokažeš, da gre!user posted image

mojchka, ti tudi, čeprav še vodni dan pri nas ni na vrsti.user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lune-day27
3.10.2005 15:25:40   
Anonimen
Sanšajn... hvala za ponudbo da mi prineseš pisker sem si ga šla kar kupit....
Za kosilo so bli njami njami špageti z gobovo omako.... sam mal premalo jih je blo....
Za večerjo pa upam, da bo sadje, če me cornfleks ne bo premamil.


Aja... faks... em ja... na teologiji že mamo predavanja ja..... sam imamo sam do eni.... zdej pa že 2 ui buljim v zrak in ne vem kaj naj delam.ž
Sej res sanšajn....kaj pa je z najinim kofetkom?user posted image


(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lune-day27
3.10.2005 15:55:03   
bobek05
Punce, jaz se še držim.. Lačna sem kot user posted image , a se trudim da ne bi mislila na hrano.. Zdaj si grem kuhat sadni čaj, pogoče bo kaj pomagalo.. ja, pa zopet zobe umivat user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lune-day27
3.10.2005 16:54:55   
Anonimen
en čigumi si v usta zarini mogoče bo bolje.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lune-day27
3.10.2005 20:51:11   
soncece24
soatka, ja povej kdaj, ni blema, jaz mam čas do 17.10user posted image  pa ti se pisker prinesemuser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lune-day27
3.10.2005 21:18:51   
mojchka
hm ja,
no ja,
ves dan sem se pogumno držala in niti nisem čutila kake velike lakote.
A zvečer, na rojstnem dnevu... sem pač skombinirala z OH dnevom, ki naj bi ga danes  imela... in pojedla par koškov peciva... mmmm, čoko torta, pa rafaello...
mljassssk.
Ampak to paše v Oh dan, tako da nimam preveč slabe vesti.
Pa še videla sem, da vodni dan niti ni tak bav bav, če le nimaš pred sabo obložene mize...

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?