|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 0:22:43   
Ropotuljica
Zanima me, kdaj so vaši otročki prvič prespali pri babici (ali pri kom drugem, skratka pri "tujih" ljudeh)? Ste jih pred tem na to kaj navajali (mislim na to, da so bili teh ljudi navajeni, da so jih prepoznali).
Mi živimo precej daleč stran od babic in dedkov, tako da se vidimo približo na 14 dni. Seveda zdaj naša 4,5 mesecev stara pupika še ne prepoznava, kdo od tujih ljudi ji je blizu in kdo ne, komu lahko zaupa in komu ne. Zagotovo pa ve, kdo sta mama in ati. Ker bi jo čez kak mesec in pol rada pustila spati pri babici (mogoče niti ne celo noč), me zanima, ali je to sploh izvedljivo in kako naj jo na to pripravim. Ne predstavljam si namreč, kako bi bilo, če bi se sredi noči prebudila, naju pa nikjer. Takrat bo stara pribl. 6 mesecev in pol.

Hvala vam za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 1:00:49   
KODA
Naš Maj je prvič prespal pri mojih strših,ko je bil star 2leti.Moja mama ga je dostikrat popazila kot dojenčka.(pri 3,4mesecih).Bil je navajen nanjo.Meni ,ga ni bilo problem pustiti pri njej.Otrok dobro ve,kdo so starši.Ampak za tako malo časa,kolikor ti misliš punčko pustiti,ne bi smelo biti težav.Mi smo bili vedno na vezi s mamo:"halo,je vse vredu?"user posted image Pač se zmeniš,če so težave te pokliče.Lep pozdrav.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 8:30:34   
Marogica
Naš ta večji je prvič prespal pri babici, ko je bil star 7 mesecev, ta drugi pa ca 5 mesecev. Je res, da sta otroka babice navajena, kar pomeni, da jo vsaj 1x tedensko vidita. Nekajkrat pa se je tudi zgodilo, da jih je prišel "čuvat" moj najboljši prijatelj, kar pomeni, da sem ju spravila spat, on pa je ostal zvečer pri nas. Vendar ni problemo, ker naša ponoči spita, tako, da je pomembno, da je nekdo v hiši, če bi se slučajno zbudila.
Seveda mora biti otrok navajen na tistega človeka, pri katerem bo prespal, da ne bi bil preveč šokiran ali da se ne bi bal.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 8:34:19   
Anonimen
Naš je bil star že čez leto, ko je prvič spal pri moji sestri. In od takrat naprej še dvakrat. Vedno  je spal zelo slabo, oz. ni zaspal do polnoči (doma med osmo in deveto) in ni hotel spat v postelji ampak na sedežni user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 8:40:51   
Natas@
Pri 11. mesecu in je zmeraj spal bolje kot pri nama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 8:49:30   
špelin@
Starejša hčerka je prvič spala pri babici, ko je bila stara pol leta, mlajša pa pri treh mesecih. Brez problemov user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 9:31:38   
žiža
Po mojem ni fora, koliko je otrok star, ampak kako je navajen drugih ljudi. Midva sva Saro prvič pustila pri tašči, ko je bila stara 8 mesecev. Takrat sva pač rabila varstvo. Če bi to že prej potrebovala varstvo, bi pa prej tam spala, al pa pri mojih.
Sicer pa pri nas ni nobenih težav z varstvom čez dan al pa ponoči user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 9:45:24   
Anonimen
Jaz pa že komaj čakam, da bo. Do zdaj še ni, pa je star tri leta in pol. Zdaj pa se mi zdi, da bi pa že lahko prišel čas, da mamica kdaj dopoldne malo polenari. Samo kaj, ko pa mulc noče!

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 9:46:25   
muki1
Pri nas se dojimo, tak da je panika, ko se prvič zbudi potem takšna, da naju pokličejo.
Lahko sprobaš, tako da en večer babica ali kdo bo pač otroka pazil, prespi pri vas in jo gre ona merkat. Potem boste videli, kakšna bo oz. je reakcija.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 9:54:04   
CatJa
Jan pri sedmih mesecih, ko smo imeli mojo rojstnodnevno, vselitveno in "veselodecembrsko" zabavo. Vendar je bil moje mame navajen, ker smo se en teden pred tem šele selili od nje. Potem je tam prespal še 2x, zdaj pa že doooolgo nič. Ga ati ne pusti kar tak user posted image .

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 10:59:25   
lucky 111
Pri osmih mesecih prvič pri babici in dedku.
Sicer jih je navajen, ampak sta ga en teden prej vsak dan za kakšne dve urce vzela k sebi, da se se še bolj zbližali.
Ni bilo nobenih problemov.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 19:32:39   
k1
naša je do sedaj (8m) 1x pri svakinji in 2x pri babici, pri obeh samo za kake 3 urce, potem sma šla po njo. za celo noč pa - ne vem, kdaj bo čas za to. je pa navajena ljudi.

(odgovor članu lucky 111)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 23:14:04   
NIN@
Moj Bor jepri moji mami noč prespal ko je bil star 4,5 meseca brez problema. Zdej pa ga kamot kak petek + sobota pustim pri starših, s tem da se jaz vedno še isto noč vračam domov in se zjutraj skupaj prebudimouser posted image

lp
nin@

Kakim tujim pa ga nebi upala pustit sva preveč navezana drug na drugega.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj so prvič prespali pri babici
7.10.2005 23:31:35   
miševi
Pri devetih mesecih. Brez problemov. Je pa res, da sta jo babi in dedi že prej čez dan kdaj popazila in ju je bila navajena.

(odgovor članu NIN@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?