|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izbira porodne sobe v lj. porodnišnici
5.10.2005 12:05:31   
patricija*
Zdravo! Rodila bom v Lj in v šoli za starše sem izvedela, da je v lj. porodnišnici možno izbrati porodno sobo, ki so v različnih barvah in imajo nekoliko različno opremo. Ali katera ve svetovati, katere sobe so boljše. Razmišljala sem, da bi rodila v polležečem položaju. V kateri sobi ste ve rodile? Baje je treba barvo sobe povedat že ob sprejemu v porodnišnico. Hvala za vaše odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izbira porodne sobe v lj. porodnišnici
5.10.2005 12:21:42   
Grascakinja
Lahko izbiraš, seveda če niso zasedene in če niso slabe volje.
Meni je bilo takrat popolnoma vseeno, rodila bi sredi hodnika, pred porodnišnico ali pa na avtobusu, samo da bi rodila. Sploh ne vem, kakšno porodno posteljo sem imela... Sicer pa so vse sobe lepe. Moja je bila nežno modra.
V polležečem položaju pa rodijo večinoma vse, nobena ne leži popolnoma. Sploh za iztis si itak čisto skrčena, noge potegneš narazen k sebi in se primeš pod koleni, glavo daš proti trebuhu. Prej, ko boš predihavala popadke, ti bo pa verjetno pasalo menjat položaj z enega boka na drugega, mogoče sedet na žogi ipd.
Moj nasvet: poslušaj babico in sodeluj, kolikor se da. Ona je strokovnjak in nima želje, da bi te čim dlje gledala v porodni sobi, temveč želi, da bi čim laže in hitreje rodila. Enako ti želim tudi jaz, hitro in lahko in brez šivov, če se da!

(odgovor članu patricija*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izbira porodne sobe v lj. porodnišnici
5.10.2005 12:23:41   
Anonimen
Pupa25, zelo lep in pameten odgovor. Bravo.

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izbira porodne sobe v lj. porodnišnici
5.10.2005 12:26:15   
LONA13




se čist strinjam s Pupo! Jest sm sicer vprašala-že po klistirju-če je modra mogoče frej. Pa mi je rekla babica, da so mi že vse pripravile v nežno vijolčno-roza. Takrat ko si tam ti tiste barve čisto nč ne pomenijo, pa tud žoge ti ne pridejo nič prov. Men je bilo važno samo to da čimprej rodim in da b bolečin konec.

Veliko sreče ti želim, hiter porod in čimmanj bolečin.




_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izbira porodne sobe v lj. porodnišnici
5.10.2005 12:26:27   
Grascakinja
Hvala, Albinca. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izbira porodne sobe v lj. porodnišnici
5.10.2005 12:32:41   
temboli1
Ali se potem, ko dobiš klistir in se skakaš, greš lahko stuširat ?
Ne predstavljam si, da bi rojevala s "smrdečo ritko" ?

Mogoče je vprašanje malo neumno, ampak brez zamere moji nevednosti.

Lp

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izbira porodne sobe v lj. porodnišnici
5.10.2005 12:36:57   
TANTRA
Odvisno če lahko vstaneš. Če ti odteče voda ni šans ali pa če imaš zelo pogoste popadke. Sicer te pa obrišejo med nogami, da ni problema.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izbira porodne sobe v lj. porodnišnici
5.10.2005 13:05:17   
lan
Jaz sem rodila v pink sobi.V sobi sem imela se polno pripomockov za masazo in veliko zogo,ki je tudi prav prisla kdaj pa kdaj.Z dragcem sva imela radio,tako da sva poslusala sproscujoco glasbo,v glavnem super soba.Nisem si jo sama izbrala,so me kar dali v to.Je bilo pa takrat,ko sem jaz rodila zelo malo porodov.
Jaz ti predlagam to sobo,ce bos lahko izbirala.

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izbira porodne sobe v lj. porodnišnici
5.10.2005 22:32:25   
SashaB
Tudi mi smo bili v roza sobi. In tudi smo razmišljali o izbiri sobe, vendar res, ko smo bili tam, to niti ni bilo tako pomembno. Nismo uporabljali nobenega od pripomočkov (razen radia). In kot so povedle že punce prej, samo poslušaj babico in sodeluj, da bo vse skupaj čimprej mimo. Barvo in opremo pa kaj hitro pozabiš.

Ker mi voda še ni odtekla in popadki še niso bili tako močnmi sem se lahko po klistirju normalno stuširala.

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izbira porodne sobe v lj. porodnišnici
7.10.2005 9:36:54   
Urša
Jst sm mela oranžno-mi bi bilo vseeno če bi bila bela. Pripomočkov ni bilo nobenih razen mojega dragega. user posted image
Glede klistirja ne znam odgovorit, ker sem prišla prepozno, da bi mi ga dali (odprta 7cm)-samo direkt na pojstlo, predrt mehur in voila!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu SashaB)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?