|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj je to?
5.10.2005 21:56:59   
Anonimen
Danes test delam in je blo tko.Testna črtica ok, nosečniška pa tko slabo vidna, da si še kot moral iskat da kaj vidiš. Tko boga,da neve kaj pomeni. user posted image a mislite da bi ga mogla ponovit? Kdaj?
Hvala za odgovore.
Pa prosim ne me obsojat, da mam privide, videl je tud moj user posted image  in neveva kaj je to bilo. Seveda bi bila pa srečna zelo če bi bilo to to.user posted image
LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:04:11   
GoYa
lahko je marsikaj, nosečnost al pa ne. odvisno kateri dan si delala, odvino kolk hormona maš, če ga maš, odvisno, odvisno, odvisno

sej veš, kaj ti sledi...ponoviti test

po pisavi sodeč nisi lih anonimna user posted image ...če se ne motim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:07:07   
Anonimen
Ne nisem ne, sam sem že prevečkrat kaj spraševala in je to pol mal nerodno a ne ? No za info. danes zadnji dan 10 dnevne kure z tableti za M in 75 dan ko ni moje M. In če se je vmes posrečlo?user posted image Kdaj naj test ponovim?
LP

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:11:42   
m jana
Pri meni je bilo pri prvi nosecnosti enako! Pa to pri ginekologu! Svetoval mi je ponoven test cez 14 dni! Pa je bilo to to !!!
Zelim ti da vama je uspelouser posted image !!!!
Prvic!!!???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:12:26   
GoYa
uf, vidim, da tile tvoji ciklusi niso čist ok user posted image .
ne vem, kaj naj rečem
kolk pa je blo ponavadi najdlje, da je ni blo?
dej ene dva dni pavze, pa pol probi še en test.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:13:46   
Anonimen
Ja. Če je to to, bo to najino prvo dete in midva bova najsrečnejša starša na celem svetu.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m jana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:16:31   
Anonimen
Takale dolžina se drugič ponavlja, s tem da prvič je prišla po 55 dneh nekje in takrat sumimo ssuser posted image . drgač mam pa dokaj redne. Tole seaj je pa prvič tko in niti ene same kaplje krvi ni blo v teh dneh.user posted image
No upam,da je tud nebo naslednjih nekaj mesecev.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:18:20   
GoYa
ja, pol bi pa mogoče znalo bit. sam očitno malo nosečniškega hormona proizvajaš. ponovi čez 2 dni, pa ti bo jasno
al pa se naroči h G

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:18:43   
Anonimen
m jana ,a pa ti si mela kake znake? Jaz jih sicer nimam le v kavbojkah oprijetuh mi je tko čudn občutek kot da me lulat v resnici me pa ne, ker ko si jih odprem je bolje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:27:08   
m jana
Jaz sem obakrat imela enak obcutek in secer na dan ko bi naj prisla M sem imela neke cudne ne prevec bolece krce v spodnjem delu trebuha ampak M pa od nikoder! Jaz ap ki sem predvsem prvic ze kar nekaj casa poskusala zanosit seveda takoj k ginekologu in...! Kot sem prej opisala!
Drugic pa sem nekako takoj imela obcutek, da sem noseca (taka prijetna napetost v sp. delu trebuha - tezko opisem)!
Sla sem do G in mu kar rekla jaz sem noseca - on pa meni to bomo pa se videli in...!
Imam par in sem tudi jaz najsrecnejsa mamica na svetu!
Res ti zelim, da ti na tem podrocju uspe kot je meni!!!
Biti stars je mislim, da res nase poslanstvo, na tem svetu!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:30:18   
mala maja
meni je pri zadnejm 10 testov pokatzal čisto rahlo črtico. Sem bla pr G pa je trdila da nisem noseča Pa sem tudi zaradi nerednih M dobila tablete za sprožitev user posted image  pa je tud po tabletah ni blo. Sem še en test naredila pa so ble spet rahle črtice. no pol sem pa klicala po 14 dneh ko je po tabletah ni blo so ble pa že full vidne . Bla sem srečka nosečka.

Počakaj par dni pa boš vidla vse bo dobr zgleda da si user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:34:08   
Anonimen
Joj mala maja naj tvoje besede zlato postanejo in naj bom res user posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image Ko bom pa 2 test delala vam pa povem kdo v resnici sem.ok?

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:40:59   
mala maja
A te lahko vprašam si jedla dabroston al nekej tazga.  Jaz sem ga zaradi enake zadeve kot ti jedla že velikokrat. Pa vedno se je pred desetim dnevom prmajala user posted image . takart se pa ni. PA tudi 14 dni kasneje se ni. Pa piše da mora pridt v 5 dneh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:44:31   
Anonimen
Jaz sem dobila Promulet-nor 10 dni po 2 tableti, M naj bi prišla po 2- 4 dneh, ampak vmes bi naj že kakšna mini krvavitev bla?user posted image user posted image
pri meni pa nič niti počutim se ne kot da bi morala prit?Sicer je res danes zadnji dan kaj jih jem, pa vseeno. Nevem no.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:45:47   
Anonimen
JA pa še to, jem jih prvič.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:47:07   
mala maja
ma ne se bat če so ble rahle črtice si user posted image  ti bomo poslal user posted image  da bo čuval user posted image
da ne bo pobegnila pa da bodo močneuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:50:44   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image To mi deli.user posted image
A veš, da sem test shranla, ne nisem kasneje rezultata gledala, je pa res da se pol ni nič spremenilo.user posted image Shranjen v primeru,da sem res, nalepljen bo kot dokaz, da je blo vidno in resnično(če se nisem zmotla).

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj je to?
5.10.2005 22:59:25   
mala maja
No pa ti še nekj zaupam. Sem delal tud test k sem mislna da sem noseča pa sem takrat neki vidla črtice pa sem ga shranla. Takrat nisem bila pa se niso čez nekej časa vidle več.

No nazadnje ko sem bla sem isto shranla test in šla celo z njim do G bile so komaj vidne člrtice pa se niso zbrisale. Vidla jih je celo G pa je rekla da je nemogoče da kaj tazga še ni vidla sam da so testi zelo zanesljivi in da ne verjame da so premajhne.

Ja testi so zanesljivi in takrat je kazal prav bila sem user posted image

Tako da ti povem če po nekaj časa niso zginle si pa 100% pomoje nosečka srečka. ČESTITAM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj je to?
5.10.2005 23:02:47   
Anonimen
Ampak moje so res KOMAJ  vidne?user posted image  Morš ornk pogledat,pod nekim kotom, da vidiš.user posted image
No ja , upam da maš prav.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj je to?
5.10.2005 23:08:12   
mala maja
NE boš verjela jaz sem pod lučjo gledala tako da sem test gledala skozi(ma ne vem kot bi hotla gledat čeznj) da so se vidle črtice. Ampak tam so bile.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj je to?
5.10.2005 23:10:46   
Anonimen
NO COMENT!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image TO SEMPOČELA TUD JAZ.user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj je to?
5.10.2005 23:17:39   
mala maja
user posted image to je tabol se vsaj kaj vid.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj je to?
5.10.2005 23:20:36   
Anonimen
user posted image .Zdaj grem pa ajat, sem tko utrujena.user posted image user posted image user posted image
NOČ,LAHKO NOČ,če ma pa še ktera kak komentar je pa dobrodošla. PA PA
LP

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj je to?
6.10.2005 7:44:23   
mimica
No, tudi jaz sem delala teste nosečnosti in to kar tri. Prva dva ( najbolj poceni ) sta mi lepo pokazala, da sem noseča, clearblue pa. No, ne bi vedela, da sem noseča, če ne bi naredila prej onih dveh, saj se je črtica res videla minimalno. Jaz osebno je ne bi videla, če ne bi delala že prej testov tako, da sem bila čisto zmedena ali sem ali nisem. Mislila sem namreč, da poceni dva mogoče lažeta, a sem na koncu le bila noseča ( sem še naredila četrtega user posted image  ). No, sedaj pa sem že mamica ! Držim pesti !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj je to?
6.10.2005 8:57:12   
Wilson
Jaz pa sem čutila, da sem noseča že v času vgnezditve, sem se nonstop za trebuh prijemala, da mi je že sodelavka rekla kaj mi je. Sem imela tako napihnjenega, da službenih hlač nisem mogla zapreti, pa križ me je bolel, en dan pa sem zjutraj prišla takšna v službo, vsa sem bila rdeča v obraz, pa steklene oči, zgledala sem kot, da imam vročino, da je še sodelavka rekla, da naj grem domov ker sem bolana. Jaz pa sem sumila, da sem noseča, to povem user posted image in mu rečem naj gre po test, sem ga naredila, tistega najbolj poceni, pa se je videla čisto nežno roza črtica, če si gledal pod določenim kotom, pa tudi nisem vedela, če sem ali nisem. In, ker je bilo še 14 dni do menstruacije, jaz pa živčna, mi je moj nonstop kupoval teste, videle pa so se na skoraj  vseh čisto blage črtice, razen Clear blue je bil čisto prazen. Moj pa je teste že začel skrivati, ker sem porabila tudi dva na dan. No na dan ko bi naj dobila M pa se je črtica obarvala bolj temno roza. Tako, da jaz mislim, da si noseča, če je črtica vidna, me pa res zanima, sporoči nam, jaz pa držim pesti. LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?