|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velik razmak med hranjenejem-ali je to normalno?
21.10.2005 7:35:19   
simona2
Ojla,

moja en mesec in pol stara sončica zadnje časa zelo štrajka pri hrani in se noče dojiti. Včeraj zvečer sem jo nazadnje podojila ob 7 zvečer, zaspala je ob 9-ih, nato pa sem jo dobesedno posilila, d je jedla nekaj malega ob pol štirih zjutraj, sedaj pa še vedno spi. Ali je to normalno za tako majhnega dojenčka? KO pa je sesa največ 5-10 minut intenzivno pol pa je konec, če jo pa malo hočem posilit pa joče kot zmešana. V zadnjih desetih dneh je pridobila samo 280g, prej pa v enem mesecu 1300. Kaj menite? Aja pa ful ful kašla, pa sva bile pri pediatrinji že dvakrta pa pravi, da ni nič, čeprav je meni to zelo čudno.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Velik razmak med hranjenejem-ali je to no...
21.10.2005 7:43:16   
StBarbara
vprašaj pediatra da boš mirna,
ampak lahko, da je deklica zmatrana...mali otroci veliko počivajo_tudi naš je ,ko je bil tako majhen veliko spal in skoraj nič jedel ampak jaz ga nisem budila...naj spi.
Ti povem, da pri nas ni dolgo trajalo to spanje_zdaj bi biu pa ponoči rad vsake 2 uri  na joški user posted image user posted image

vso srečo

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Velik razmak med hranjenejem-ali je to no...
21.10.2005 7:50:05   
ZARA
Simona, očitno je mala zaspanka...Zara je meni pri 5 tednih prespala vso noč (18 - 7,8ih ) in tako je še danes...nikol je pa nisem zbujala in silila...tud čez dan je spala po 3-4 ali več ur v kosu, tako da je jedla 4-5x na dan...

Če pa sumiš na je kaj drugega, jo pa odpelji nazaj k zdravniku...
lpk

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Velik razmak med hranjenejem-ali je to no...
21.10.2005 10:13:34   
pika_b
Tudi pri nas je Gal že večkrat prespal celo noč od začetka. Sedaj je star dva meseca in pol in že zahteva več. Nazadnje je ob 19h potem pa se zbudi med eno in drugo in nato ob petih. Nikoli ga nisem budila za hranjenje. Pravijo, če je otroček lačen se itak sam zbudi in pojamra. Midva sva tudi v prvem mesecu tako malo pridobivala. Minimalno na teden naj otročki pridobili  170g, ampak pri dojenih je tudi 120g na teden še sprejemljivo!!

lp

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?