|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje in kajenje!
17.10.2005 11:28:48   
la
Lep pozdravček vsem.
Čez kakšno leto s partnerjem nčrtujeva user posted image , zato sem odkritja tega portala zelo vesela.
Imam pa vprašanje glede kajenja med dojenjem. Imam dobro znanko, ki se je celo nosečnost vzdržala kajenja;sedaj , ko pa ima svojo štručko pa veselo doji in kadi. To se mi zdi skrajno neresno in seveda škodljivo otroku. Bolj podrobno me zanima kako lahko otroku kajenje škoduje? Tudi sama sem ji svetovala naj se raje še vzdrži do konca dojenja toda... Kako jo naj prepričam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje in kajenje!
17.10.2005 11:30:31   
Anonimen
pomoje je ne boš mogla prepričat....lohk ji samo rečeš da je fuj fej grda grda!

(odgovor članu la)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje in kajenje!
17.10.2005 11:35:52   
la
Ja, poskušala sem že res marsikaj. Celo moj partner ji je dal nekaj opazk, toda nič. Najhuje je to, da jo zagovarja tudi njen mož. Pa kaj hočem, mogoče si bom preprosto morala zatisniti oči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje in kajenje!
17.10.2005 13:41:43   
muki1
user posted image  pa saj ne doji tvojega otroka ampak svojega. Svojemu škodi.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu la)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje in kajenje!
17.10.2005 13:46:02   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: la
Kako jo naj prepričam?

Če se sama ni prepričala je verjetno tud ti ne boš...
lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu la)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje in kajenje!
17.10.2005 14:56:00   
la
Mogoče se res preveč vtikujem. Hotela sem samo dobro njej in njenemu dojenčku.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje in kajenje!
19.10.2005 11:36:00   
ninocka
Jst sem zadnjic brala na med.over.net, ko je ena napisala, da ima 3 mesece staro dojencico in je prva 2 meseca vsak dan skadila en joint. user posted image  Jo je pa dojila. Zdej pa sprasuje kaj bi blo lohk narobe s tamalo.

Mislm, mama za bruhat....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu la)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje in kajenje!
19.10.2005 12:10:24   
radovednica_
ojla

no te pa res ne razumem, če že 9 mescov ni kadila bi pa lahko še ene 4 mesce počakala...ne razumem je pa zato ker sem tudi sama kadilka in tudi sedaj skadim tu pa tam kak cigaret..sicer pa sem 1 mesec nosečnosti skadila po 1 škatlo na dan saj sploh nisem vedla de sem noseča, zato pa tudi potem nisem nehala de nebi bil šok za telo...ja sej vem kaj bote rekle de to ni res ampak je sej sem vidla pri parih strastnih kadilcih.

lep dan vsem

(odgovor članu la)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenje in kajenje!
20.10.2005 19:28:08   
la
Seveda, bi se lahko vzdržala,pa noče. Pa da ne boste mislile, da sem kakšna svetnica, ki samo teži. Tudi sama včasih skadim kakšen cigaret, ampak tole mi pa res ne gre v glavo.

lp

(odgovor članu radovednica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?