|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sušilni stroj
28.10.2005 19:50:59   
Spark
Če bi sedaj kupovali sušilni stroj, za katerega bi se odločili? Jaz se odločam pa sem malo neodločna.
http://www.gospodinjski-aparati.si/iskalnik/articles.php?id=5793&zadetek=0

http://www.gospodinjski-aparati.si/iskalnik/articles.php?id=5703

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sušilni stroj
28.10.2005 20:13:46   
Anonimen
Midva sva nabavila Elektroluksovega EDC 5330. Ima posebej program za dojenčka.

Nabavi pa obvezno takšnega, ki ima senzorje za vlago. Ker ne suši na čas, temveč glede na vlažnost perila. Je enkrat hitreje suho.

Pa še čas ti meri, kako dolgo bo sušil.

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sušilni stroj
28.10.2005 22:12:33   
NinaŠ
Ja, kot je rekla urska, senzor vlažnosti veliko skrajša čas sušenja (za več kot polovico, če je perilo dobro ožeto).

Drugače imamo pa mi Bosch WTE86300BY (ca 135.000 sit), s katerim sem zelo zadovoljna.

Pred nakupom sušilnega stroja je pa dobro vedeti, da če imaš pralni stroj, ki ima centrifugo z malo obrati (ponavadi starejši) - priporočljivo 1000 obr. ali več, se ti bo perilo v sušilnem stoju zelo dolgo sušilo in je treba računati tudi z veliko porabo elektrike.

Med tvojima ponudbama bi se pa odločila za Gorenje.

LP

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sušilni stroj
29.10.2005 13:14:07   
bskrle
Mi imamo AEG, ima tako časovno nastavitev, kot nastavitev glede suhosti (likanje, za  omaro ipd. ) Kupili smo ga, ker pozimi nimamo kje sušiti.
Suši pa kar dolgo, kar 85 minut eno žehto perila, je pa star 2 leti.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sušilni stroj
30.10.2005 18:51:21   
Anonimen
Izmed teh dveh, ki si ju dala na izbiro, bi se jaz odločila za Gorenjevega.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sušilni stroj
30.10.2005 19:51:52   
Anonimen
Izmed tvojih dveh - Gorenjevega, ker ima senzor vlažnosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sušilni stroj
3.11.2005 22:50:30   
Masha
Midva sva ravno včeraj nabavla sušilc od Gorenja, ki ga imajo treutno v BOF-u v akciji za 120 jurjev, redna cena pa je drugače 135k sit. Ma pa več programov, kot tale, ki si ga navedla ti, predvsem za volno in občutljivo perilo, seveda pa ima tudi senzor vlažnosti.

Več podatkov pa najdeš na: http://www.gorenje.si/9591?aid=6112

Kako se pa obnese v praksi pa še poročam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sušilni stroj
5.11.2005 11:32:37   
Anonimen
Tole sva midva kupila prejšnji mesec in sva z njim dokaj zadovoljna.
user posted image
Sušilni stroj
GORENJE

D 63225 102908
Kondenzacijsko sušenje, Elektronsko upravljanje, Sušenje s senzorjem vlažnosti, Nastavitev zakasnelega vklopa, Energijski razred: C , Poraba el. Energije 4,38 kWh, Zmogljivost sušenja 6,00 kg, Višina 85,00 cm, Širina 60,00 cm 
 
Dokaj zadovoljna sva zato, ker se mi zdi, da vse cote po sušenju potem smrdijo po sušilcu. A to izgine?

Aja, plačala pa sva 109.000 (akciji v Bigbangu) in ne 134.000, kot piše na GA internetni strani.


< Sporočilo je popravil Skutica -- 5.11.2005 11:34:41 >

(odgovor članu Masha)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sušilni stroj
5.11.2005 23:25:19   
frutka_
Meni pa se zdi, da perilo po sušenju v sušilcu extra diši. Morda to moti vonj po novem, ki bo zginil. Tako se je meni zdelo, da smrdi pomivalec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sušilni stroj
8.11.2005 7:53:58   
malicki
Tudi jaz sem se odločila da nabavim sušilca, ker se mi sedaj perilo suši po 3 dni in izgubi skoraj ves dišeči vonj.
Izbrala sem si pa Gorenje 62225, predvsem zaradi Gorenjeve garancije 5 let, drugi imajo vsi 2 leti. Je v akciji in stane 104.900 sit ,kar se mi zdi zelo sprejemljiva cena glede na to koliko ga bomo uporabljali.

http://www.gospodinjski-aparati.si/iskalnik/articles.php?id=5703

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?