|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ravnokar s punkcije
14.11.2005 10:37:12   
gojska
Lep pozdrav,
ravnokar sem prišla s punkcije. Imela sem jo ob 8h zjutraj, zdaj pa sem veselo v službi. Malo me začenja bolet.user posted image
Ni bilo tako hudo, je pa res, da sem imela samo en soliden folikel, pa še potem ene štiri manjše. Za vsakega me je malo bolj bolelo. Vendar sploh nič hudega.
Zdaj je pa tko, da sem slabo reagirala na hormonsko terapijo in imajo v bistvu samo en folikel na razpolago, upam da je to dovolj.Nič kaj dost ne razlagajo, kar je po svoje tudi dobro. Vendar sem enkrat slišala, da oplodijojo se prav vsi. Kaj gre zdaj vse lahko narobeuser posted image ?
V četrtek imam transfer.
Malo se počutim žalostno, tudi na jok mi je šlo, ko sva se peljala nazaj. Ne vem zakaj.user posted image
Držite pesti zame , tudi jaz jih držim za vas.
Lep danuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ravnokar s punkcije
14.11.2005 10:41:44   
Mediteranka
Držim pestke zate! Slabše razpoloženje je verjetno posledica vseh teh hormonov, ki si jih jemala, ampak glavo pokonci in verjemi v to, da se ti zarodek v četrtek pošteno vgnezdi v maternico in boš konec meseca srečka nosečka. Vso srečo ti želim! user posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ravnokar s punkcije
14.11.2005 14:24:00   
gojska
user posted image user posted image user posted image
Hvala za vzpodbudo.

(odgovor članu Mediteranka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ravnokar s punkcije
14.11.2005 14:37:52   
Mana
Čakam, čakam - pa nič. Sedaj sem pa skočila še sem gor mal pogledat, pa vidim, da si že zelo daleč. No, kaka solzica tudi mora bit od hormonov, kar spusti jih user posted image to je normalno. Pri meni je bilo pet minut na jok, pet na smeh - pol si pa vedi kaj user posted image .Sedaj pa držimo pesti in srečno naprej.user posted image
LP
M+Muser posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ravnokar s punkcije
14.11.2005 16:38:21   
Manja77
gojska, tudi jaz držim pesti zate. Upam, da bo uspelo in da boš kmalu zagledala user posted image

(odgovor članu Mana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ravnokar s punkcije
15.11.2005 8:34:00   
Darja*
Tudi jaz držim zate pesti.
Te popolnoma razumem glede solzic in občutljivosti. Sem sama ista,....
kar naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kmalu poročaj o user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Manja77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?