|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet ta babylove...
11.11.2005 14:49:35   
mana7
Mene pa nekaj zanima.Jaz sem uporabljala pleničke babylove 4-9kg in so bile super.Bile so gladke in mehke.Danes pa sem prvič kupila babylove jumbo pack velikost 7-18 kg in so full čudne plenice, neke cele pomečkane in tanjše kot une, skratka nikakor ne zgledajo.Zdaj pa me zanima ali je to tista neuspešna pakunga, ko ste se vse pritoževale.So pa v takem roza zavoju in gor piše NEU!Zdaj pa res ne vem, najraje bi jih nesla nazaj ker so res čudne!S prejšnjimi pa sem bila skos zelo zadovoljna!

Hvala vam!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet ta babylove...
11.11.2005 14:57:31   
eva1
Ja vrjetno je ta škart pošiljka! Kr nesi nazaj, ker so ful nikakve-men so vse premočile!

(odgovor članu mana7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spet ta babylove...
11.11.2005 15:12:04   
Anonimen
Točno te smo kupli mi in jih vrgli bek!user posted image So za en user posted image .user posted image



(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spet ta babylove...
11.11.2005 15:33:14   
morskadeklica
Ja to so te. A ma katera kakšne nove info glede tega, kdaj bodo spet take kot so bile. Jih moram počas spet kupit, pa ne bi rada spet dobila te pošiljke.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spet ta babylove...
11.11.2005 16:52:13   
Anonimen
sem bila danes vv dm pa so rekli, da šele konec meseca user posted image
so mi jih pa vzeli nazaj, pa sem druge stvari vzela za ta denar. pol sem pa besno iskala Fixies, pa jih tud v BC pred torkom ne bouser posted image
In kaj nej zdej? user posted image

(odgovor članu morskadeklica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spet ta babylove...
11.11.2005 17:05:44   
Jessy
Jaz jih uporabljam od 4-9 kg, pa so mi bile vredu. V bistvu niti ne vem, če sem dobila ta nove ali ta stare. Me pa zanima zdaj, ker mi grejo te h koncu in bo treba kupiti nove, če je problem samo v teh jumbo paketih 7-18 kg ali tudi v običajnih 4-9 kg? Ker če je tako, potem raje kupim 1 paket Pampersk, pa potem Babylove.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spet ta babylove...
11.11.2005 17:48:08   
petri85
Živjo!

Jessy, naj povem, da tudi mi uporabljamo Babylove midi (4-9 kg). Ker sem bila zadnje čase manj prisotna na ringaraji nisem zasledila te plenične polomije. Tako smo prejšnji teden želeli narediti zalogo in smo jih kupili kar tri pakete. Bila sem grozno razočarana. Bile so veliko manjše, tanjše, vijolčen trakec zadaj j bil previsoko,..tako, da smo drugi dan vse nesli nazaj. Vrnejo denar brez problema.

Lp,

petri85

(odgovor članu mana7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spet ta babylove...
11.11.2005 19:43:14   
Anonimen
Ni problem samo v Jumbo pakiranju, ampak v vseh plenicah, katerekoli velikosti in pakiranja.

(odgovor članu petri85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spet ta babylove...
11.11.2005 19:55:27   
eva1
Ma zdej je še nekaj čudno! Približno 3 teden nazaj sem kupla one ta škart planice,sem jih ne sla nazaj in zamenjala za pamperske. danes grem sept po planice in vprašam, kako je z babylove, in reče da imajo novo pošiljko in da jih še nobena ni prišla menjat, tako da so vrjetno ok! No jih kupim in tako-niso tako slabe kot one zadnjič in niso tiste" ta prave" babylove! Imam vsake po 1 vzorec in vsake so drugačne-tiste ta škart so bile ful manjše od prvotnih, trše, paski za zapenjanje neprožni, elestika zadaj za nič! Te pa so enako velike kot prvotne planice imajo prožne paske za zapenjat, samo elastika zadaj je bolj švoh, drugače pa se lepo prilagajajo ritki! Tako da jest sem že čist user posted image ! Aja pa še v poslikavah na planicah je razlika-te k sm jih zdej kupla imajo tako lepo poslikavo, one ta škart so sicer imele isti motiv, samo barve čisto zbledele!
Sem mu jih sedaj za spat dala, pa bom vidla, če bojo te tut premočle, tako kot one ta slabe! Uglavnem ena sama zmeda!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spet ta babylove...
11.11.2005 20:05:39   
NinaŠ
Jaz sem danes kupila jumbo paket 4+ in jih pogledala že v trgovini (če bi bile iste kot zadnjič bi jih takoj reklamirala). So boljše od tiste škart pošiljke, samo niso pa več one stare Babylove - zdijo se mi nekoliko tanjše, vse ostalo elastika, trakci OK; imajo pa drugačno poslikavo na trakcu.
Sicer mi tudi z tisto slabo pošiljko nismo imeli težav in niso nikdar spustile (verjetno zato, ker Anže ne pije ravno veliko)... so pa te zdaj spet bolj "apetitlih" za na ritko.

LP

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spet ta babylove...
11.11.2005 21:55:10   
Anonimen
Jaz jih pa kar v trgovini odprem in če niso prave,kar takoj zamenjam.2X sem dobila slabe,zdej nazadnje pa so bile spet OK.

(odgovor članu NinaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spet ta babylove...
11.11.2005 22:31:54   
Jessy
Na mojih plenicah, ki so še na zalogi, so spredaj naslikane račke, oz. na vsaki plenici je račka, ki počne različne stvari. Trakci se zelo raztegnejo. A so to ta prave al ta škart roba?
Moram vedet, ker nisem iz LJ in bom moža poslala v nakup, tako da mu znam razložiti!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spet ta babylove...
11.11.2005 22:53:43   
Barči78
Jaz sem isto kupila navaden paket plenic od 7-18 kg. V plenički sem jo imela v naročju in je ven pritekla lužica. Nesla sem jih nazaj, brez problema so jih zamenjali. Rekli so mi, da čez kakšen mesec pride nova pošiljka in da upajo, da bodo stare plenice nazaj.
Mi sedaj kupujemo Pampers Sensitive, pa so tako fino mehke in elastične v pasu, da sem ful zadovoljna.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spet ta babylove...
12.11.2005 10:46:19   
mana7
Ja, ja sem jih včeraj takoj nesla nazaj, pa so mi jih brez problema vzeli, pa čeprav nisem vzela računa, sem pozabla! Potem pa jih prinesem tja in mi reče prodajalka, da to so plenice take kot so, take bojo ostale in da ni nič narobe z njimi.A po tel., ko sem jih prej poklicala, pa je rekla, da so itak dali objavo ven v zvezi s temi babylove in da jih vkakemu zamenjajo, ker niso vredu!Zdaj pa res ne razumem.Torej bojo take kot so v teh jumbo packih ostale???Katastrofa!!! user posted image user posted image user posted image  Potem pa naj povem še to, da sem vzela namesto teh pampers sensitive in adijo pamet!Danes zjutraj se je zbudila mokra skoraj do vratu!Prejšnji teden sem imela tamali paket teh šparovih plenic, Junior al kako sem jim že reče in ni bila nikoli mokra!Edino ne odgovarjajo mi zaradi tega, ker sotake kot bi bile narejene iz kartona, tako so trde namreč! Ja, ja je kr križ s temi pleničkami, ane?? user posted image user posted image

Lep dan vsem, pa čimmanj premočenih pleničk! user posted image

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spet ta babylove...
12.11.2005 11:06:41   
majibee
živjo. tud jez sem se 2 dni nazaj z... in vzela 2 pakota in vrgla stran račun. zdej pa ne vem če mi jih bodo hotli zamenjat. pa zakj jih majo sploh še na policah, če vejo da so zanič!!! a so kateri vzeli nazaj brez računa?

(odgovor članu mana7)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spet ta babylove...
12.11.2005 11:27:01   
zoya24
Sigurno jih bodo vzeli nazaj. pri nas v Domžalah so jih dali celo iz polic. Kar nesi nazaj, pa mal vztrajaj, če ne bodo hotli.

lp, Zoya

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spet ta babylove...
12.11.2005 21:05:26   
babica
Punce tudi brez računa vam bodo zamenjale,le pogumno jih odnesite nazaj.user posted image

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spet ta babylove...
12.11.2005 22:09:42   
Barči78
Meni so jih v Kranju zamenjali brez računa.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu babica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?