|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lune-68 dan
13.11.2005 9:44:42   
soncece24
saj ne morem verjet, da smo že tak daleč, res ne

no, jaz se moram pohvalit, da sem včeraj na sebe navlekla ene kavbojke, ki mi pred 14 dnevi niti čez boke niso šle in sem total happyuser posted image user posted image za mene, sem bla cel večer včeraj ful dobre volje samo zaradi hlač

no, danes pa krompirček. trenutno pa se z grozdjem bašem




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lune-68 dan
13.11.2005 10:01:51   
Anonimen
Jaz sem pa včeraj bila na eni ful hecni večerji, kjer sem jedla same predpisane dobrote z jedilnika diete, ampak še nikoli ničesar od tega nisem jedla. Sem se šla veganko. Npr. pšenično meso in podobno. Ful dobro. Edino ura ni bila prava, bila je 23.
Danes imam jaz makarone, tu ni nobenega problema, seveda.user posted image  Bolj bo kriza jutri, ko je sadno-zelenjavni dan. Tega sem pa res že multi sita in premišljujem, kaj naj iznajdem, da bo ta zadeva tekla kako drugače, ne lakotno in morda zato tudi pregrešno.
Ja, sonček, to s hlačami je pa res super zaveda, a ne? Človeku zrastejo krila.user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lune-68 dan
13.11.2005 10:02:45   
smrček
user posted image user posted image  ene takale kavmojke pa dajo zaleta, a ne?

Jaz sem mislila, da bom imela včeraj sadni dan namesto petka, pa mi ni poratalo. Zato grem kar lepo po ritmu dalje in bom imela v sredo vodni dan, ko bo polna luna. Ojoj, spet bom čist mesečna hodla na okol.

Danes bom za kosilo tisti pravi restan krompiruser posted image  in solatko zraven

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lune-68 dan
13.11.2005 10:07:26   
Anonimen
Jaz se pa vodnega dne niti slučajno ne grem več. In če bi še enkrat začela z dieto, ga sploh nikoli ne bi imela. Tisto me tako zlakotni, da je groza. Potem še tri dni rabim, da pridem nazaj v ritem in samo goljufam zaradi požrešnosti.

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lune-68 dan
13.11.2005 10:10:03   
soncece24
Meni je vodni dan tudi živa groza. še sreča, da me še samo en čaka. že sadni mi je bljak, ker mi je vedno slabo naslednje jutro. preveč vitaminov za moje požrešno telo, he he.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lune-68 dan
13.11.2005 10:20:27   
mojchka
Ma, zakaj si takrat ne pomagate s kakšnim sveže stisnjenim sokom ali zelenjavno juhico?
Saj ni prepovedano!
No, ma kakšne večje škode tudi ni, če vodni dan izpustiš ...

Mene zadnje čase bolj grabi lakota na beljak. dan. Včeraj zvečer je bilo prav grozno, vam povem, in sem popustila enemu mafinu, pa kosu kruha s tuninim namazom.

Danes pa spet pogumno naprej. Za kosilo riž, za večerjo pa verjetno spet krompir iz pečice. Tomaž ga naredi res slastnega.
Sicer pa je pri tej dieti on nekako vzel vajeti kuhanja v svoje roke... pašta, pica, riž, kalamari, krompir, solate... to in še kaj je zdaj vse njegova domena.
(ampak pomivaje še vedno ostane meni in stroju user posted image  )

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lune-68 dan
13.11.2005 16:35:18   
Anonimen
Oh, Mojca, če samo stroju pomagaš, potem ni panike. Meni se zdi pomivalni stroj res zlata vreden.
Drugače si pa jaz naredim zelenjavo na sadno-zelenjavni dan, samo čedalje manj zaleže. Ali pa trenutno, ker se mi zdi, da moram  kmalu dobiti m in je verjetno to to.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lune-68 dan
13.11.2005 17:56:09   
mojchka
Ma,
v stroj zlagat in iz njega pospravljat mi je tako zoprno!!!

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?