|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kri v blatu in viroza
15.11.2005 20:25:51   
simona2
Ojla, končno vem vzroke za vse težave moje user posted image  ima namreč virozo (dali smo kri), se pravi nekdo, ji je "podaril! neko kapljično infekcijo - obiski pač. Sedaj se ne da več pomagat. user posted image  kašlja in ima poln nosek in čisto zeleno balto. Baje je to običajno. Zdravila za tako majhne dojenčke ni (2 meseca in pol), si mora pač sam izoblikovati svoj imunski sistem. Sem pa že dvakrat opazila v blatu čisto majhno, ampak res majhno pikico krvi. Ali morda katera ve kaj bi lahko bilo to. Pediatrinja me je sicer vprašala ali sem opazila kri na blatu in ker je bilo do tedaj samo enkrat in to res komaj opazno sva se potem začeli pogovarjat nekaj drugega in nisem vprašala kaj to pomeni. Sicer imava v četrtek kontrolo, pa vseeno prosim za pomoč s kakšnim nasvetom.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kri v blatu in viroza
15.11.2005 23:06:52   
mišek
Lahko bi bila alergija na prehrano (ponavadi na kravje mleko in na jajce), ki jo ti poješ, če svojega otročka dojiš.


LP

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kri v blatu in viroza
16.11.2005 23:08:08   
tjasa10
Naša je imela kri na blatu pri 2 mesecih in so ugotovili, da ima kalici virus, ki naj bi se prenašal z bruhanjem in blatom, ampak so kljub temu rekli, da je alergija na mleko in jajce (na testiranju je bilo negativno). Bila sem na dieti, pa nič boljše.
To je trajalo do 7. meseca, takrat smo dali blato in je bilo prvič negativno na kri in tudi preiskave na kalici virus so bile prvič negativne.
Rekli so, da naj bi se ta virus v dveh dneh izločil, ampak pri dojenčkih je to drugače, saj ko podre kupček in malo bruhne, se spet okuži.
Zdaj imamo po dolgem času končno mir, so nas pa že hoteli dati na pregled črevesja.

Svetujem ti, da svoji pediatrinji rečeš za preiskavo na kalici virus, sicer traja 14 dni, da pridejo rezultati.
Ni nujno, da je vedno vse alergija.

Čao user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?