|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prsna črpalka - avent
22.11.2005 17:05:57   
Anonimen
Kako ste z njo zadovoljne?

Jaz sem jo danes kupila, pa meni to nič ne vleče mleka venuser posted image .

Pa je šlo 11 jurjev. user posted image

A mogoče delam, kaj narobe? Saj sem vse preštudirala navodila pa nič.????????user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prsna črpalka - avent
22.11.2005 17:10:33   
*maja
Silikonski nastavek malo zmoči, da bo prijelo. Moraš pa kar bit malo vztrajna, ker traja nekaj časa da se ustvari vakum, potem pa gre brez problemov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prsna črpalka - avent
22.11.2005 17:14:00   
Grascakinja
Malo vaje bo potrebno, pa bo zlaufalo.

  • Parkrat prekuhaj vso črpalko, da se silikon zmehča.
  • preden jo sestaviš, naj se dobro posuši
  • najbolj važen je beli ventil in silikonska opna, pazi, da sta pravilno nameščena
  • pojdi pod vroč tuš
  • popij velik kozarec vode
  • zelo udobno se namesti in sprosti
  • naj bodo tvoje prsi čisto suhe
  • lahko poskusiš brez tistega silikona, ki pride na prsi (sama lahko samo tako črpam)
  • na roko malo pomasiraj prsi in parkrat z roko stisni malo mleka ven, da odmašiš mlečne vode
  • stisni črpalko, potem pa jo nastavi na prsi in spusti, da se lažje naredi vakum.
  • parkrat probaj črpati za zabavo, ne zato, da bi kaj načrpala.
  • vaja dela mojstra

11 čukov ni šlo po vodi, samo navaditi se moraš. Tudi jaz sem isto razmišljala, zdaj pa je ne zamenjam za nič na svetu!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prsna črpalka - avent
22.11.2005 17:17:31   
Anonimen
tanks, user posted image
bom probala

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prsna črpalka - avent
22.11.2005 17:28:34   
Anonimen
Ej, deluje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jeeeeeeeee

Hvala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?