|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež 9 do 36 kg
22.11.2005 16:56:35   
tina104
Kupujem tak avtosedež. Se mi zdi brezveze kupovat takega do 18 kg, pa potem spet novega. Imam prav?
Kateri je dober, pa cena približno? Ene sem gledala za okoli 40.000 (concord se mi zdi, pri Sončku).
Hvala za odgovore.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež 9 do 36 kg
22.11.2005 23:37:39   
Stajerka
Trenutno se ukvarjam s podobnim problemom in sem prebrala, da ni dobro kupiti kombinirani sedež za skupine I/II/III, saj so se ti sedeži slabo obnesli na testiranjih. Bolje je, da kupiš I in nato II/III. (glej članek:http://nakupi.siol.net/novicaEna.asp?claId=2713).

Pozdravček user posted image

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež 9 do 36 kg
24.11.2005 11:55:41   
dory
Jst mam trimaxa od concorda...mi je ful ok :)

(odgovor članu Stajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?