|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleče bredavice
24.10.2005 16:05:51   
StBarbara
ojla,

mene pa zanima, kaj bi bilo učinkovito za mazanje bradavic? Vid namreč kar dosti grize medtem, ko se doji, čeprav vsakič burno odreagiram user posted image  vsakič, ko se doji (tudi ko ne grize) , me tako boli in zadnje dni opažam hraste user posted image  na bradavici;
V celotnem 16 mesečnem obdobju se mi kaj takega še ni zgodilo, zato ne znam odreagirat?...sem probala malo manj dojit ampak kar skozi mi majco dol vleče in ama ama govori_pojma nimam kako naj ga odstavim oz. nekaj učinkovitega proti grizenju?

hvala,

n.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleče bredavice
24.10.2005 16:35:33   
tina104
imam samo nasvet glede mazanja bradavic. jaz sem imela na začetku ful ranjene bradavice in mi je res pomagala krema lanolin - dobila sem jo v porodnišnici, so jo v lekarni skupaj zmešali. glede teh problemov lahko kaj najdeš tu:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=94&i=6351&t=6351#reply_6351<br><br>

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleče bredavice
24.10.2005 16:39:13   
Anonimen
Proti grizenju ne vem. Ampak poiskusi Aventovo kremo. Ni jo potrebno spirat pred dojenjem. Pa ni preveč agresivna. Ali si pa po dojenju malo svojega mlekca razmaži.

Upam, da tukaj najdeš kaj upoarbnega

http://med.over.net/phorum/read.php?f=94&i=7671&t=7671#reply_7671

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boleče bredavice
24.10.2005 16:40:30   
Anonimen
no, meni je pa bila Lanolin krema premočna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boleče bredavice
27.11.2005 20:56:33   
tincci
Meni je pa ful pomagalo mazilo Bepanthen, pa tudi si ga ni treba spirat. So mi svetovali v porodnišnici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
27.11.2005 21:04:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boleče bredavice
27.11.2005 22:14:45   
frutka_
Jaz sem uporabljala Linola Multi Mum kremico, ki je suoer. Kupiš jo v lekarni in je ni potrebno spirati. Glede grizenja pa mislim,da je dovolj velik, da bi moral vedeti da tega ne sme početi, sploh če te boli. Odločno reči NE  v trenutku ko ugrizne in ga TAKOJ odstavi. Tudi če joka. Tvoje mleko mu ni več glavni obrok tako da se ne rabiš bati, če kakšen obrok izpustita. Vedeti mora da tega ne sme početi, ker te boli. Saj potem dojenje ni več užitek.

LP

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boleče bredavice
28.11.2005 11:15:26   
Anonimen
Tudi mi imamo Multi Mum Lanolin kremo in je super. Imaš pa tudi Multi Mum kompresije (zloženci, ki so prepojeni z lanolinom in jih lahko imaš 24 ur na bradavicah). Meni ti zloženci niso bili všeč, ker so mi praveč macerirali bradavice.
Pa ni ti treba brisati lanolina z bradavice, ko dojiš otroka

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boleče bredavice
28.11.2005 11:20:45   
Anonimen
ali si pa namažeš bradavice z nečim grenkim, kar mali princ ne mara, pa mu jo parkrat ponudiš user posted image user posted image  Malo kruto vem, ampak pri grizenju nohtov in sesanju prstkov deluje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?