|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VODA
29.11.2005 18:11:34   
Anonimen
Živjo! kaj ve vedno prekuhavate vodo za mleko ali lahko uporabljam npr. ODO, ZALO,... Moj ta mali ima 2 meseca.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VODA
29.11.2005 18:50:37   
SashaB
Jaz vedno uporabljam ustekleničeno vodo, nisem nikoli prekuhavala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VODA
29.11.2005 19:13:38   
pety78
Ja, to tudi mene zanima. Jaz jo prekuham in jo imam v termovki. Sem pa videla v Mullerju, da imajo vodo v tetrapakih.
Kako pa naj bi to pripravil? Najprej jo segrel na 40 ali 50 stopinj, nato vmešal prah in ohladil nazaj na 37 stopinj?user posted image  Jao, zakomplicirano.

Pa še eno vprašanje imam za tiste, ki uporabljate od Nestleja BEBO. Ali vedno odlijete polovico vode stran, ko odmerite količino, in le polovici dodate mleko, nato dolijete preostanek vode?

(odgovor članu SashaB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VODA
29.11.2005 19:45:11   
Marogica
V MB imamo super pitno vodo, ki ji že nekaj let ni potrebno dodajati klora, tako je čista. Jaz nisem kupovala nikoli ustekleničenih vod, ker sem jo tako ali tako prekuhala.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VODA
29.11.2005 20:16:49   
Anonimen
vodo od milupe, ki je že prekuhana in  odstranjen apnenec

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VODA
29.11.2005 20:30:21   
petraz
Vodo nalito iz pipe - prekuham. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VODA
29.11.2005 20:34:35   
Sofi
Jao punce, dajte vodo raje prekuhat, saj ne vzame toliko časa. Voda, ki dalj časa stoji, čeprav hermetično zaprta, ni voda, ki bi jo lahko ponudili dojenčkom. Ali sem pa jaz tako trda?!

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VODA
29.11.2005 22:24:14   
mamči
Do pred kratkim smo imali pri nas v Miklavžu o.k. vodo. Poleti pa so objavili, da ni vse v redu z vodo in, da je trenutno bolje jo prekuhat user posted image . Jaz sem jo še vedno rada pila, mrzlo iz pipe.. njami, pa je je mami non-stop opozarjala, pa mi kazala objavo in sem začela kupovat Zalo ali pa Juliano.
Zdaj trenutno uporabljam ustekleničeno in za user posted image  3 mes. prekuhano vodo.
Sem se pa ravno zadnjič spraševala, če je naša voda že o.k., ne vem kje naj to izvem, da bo podatek točen. Me pa moti, ko malega kopam in nalijem v belo banico vodo iz pipe in je na dnu vse sivo in črno od peska!!!!! Če bi bila voda iz pipe v redu, bi rajši to uporabila- prekuhano, se mi zdi taka voda bolj "živa".

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VODA
29.11.2005 22:42:39   
ninocka
Do 2 meseca sem uporabljala Humano, zdej mam pa navadno od Spara, ki stane 6 plastenk lih tok kot ena Humana. user posted image user posted image user posted image
V porodnisnici so uporabljali pa Mercatorjevo vodo.
Aja, je pa ne prekuhavam, navadne iz pipe pa sploh ne, ker ma tok kamna...za zjokat user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VODA
30.11.2005 9:11:45   
Antigona
Meni je pediater pri enem mesecu rekel, naj mu ponudim vodo. Lahko kar ustekleničeno ali pa navadno prekuhano...
Torej ustekleničena ni problem, sploh če to pravi pediater...

Lp

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VODA
30.11.2005 12:26:19   
Barči78
Jaz prekuham ustekleničeno vodo. Kupujemo jo pa kar v Eurospinu, kjer dobiš 2 l za 40 SIT, na steklenici je pa napisano, da je primerna za pripravo hrane za dojenčke. Potem jo zlijem v termovko in tam počaka topla čez dan.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VODA
30.11.2005 13:01:34   
ninocka
Sem se dons, k sem mu prpravljala hrano spomnla, da v bistvu tud ta ustekleniceno prekuham user posted image ... pa ne zato, ker ne bi bla dobra, ampak ker v njej zavrem kumno proti krckom in napenjanju
torej - da se popravim - kupujem ustekleniceno vodo od spara in jo prekuham s kumno user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VODA
30.11.2005 17:06:43   
Anonimen
Voda iz pipe gre taprvo v Brita filter, pol pa v grelec vode, pol pa šele v stekleničko user posted image

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VODA
30.11.2005 21:48:43   
Grascakinja
Grelec za vodo (električni čajnik) je moje najljubše in najbolj uporabljano poročno darilo. Vodo zavre v minuti, zato ni noben problem prekuhavat. Se pravi, ja, za vsako flaško prekuham vodo, iz pipe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: VODA
30.11.2005 21:50:01   
mamči
Brita filtri so res zakon - uporabljam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: VODA
30.11.2005 21:51:33   
Badeja
Jaz vodo vedno prekuham.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?