|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nič mi ni jasno
28.1.2006 6:33:23   
spominčica
Res mi ni nič jasno. 16.1 sem imela prenos transferja. 24 se mi je pojavil rjav izcedek(malo- ni omembe vredno), nato še naslednji dan in še naslednji dan. 27 mu je bilo primešano malo krvi in ker nisem mogla čakat na odvzem krvi v torek sem naredila Clearblue test, ki je bil pozitiven.  Naj povem, da ta krvavitev ni niti malo podobna moji menstruaciji.A mislite, da je test lahko lažno pozitiven in ali je možno, ker so mi dali dve oplojeni jajčeci, da je en odmrl in se sedaj to tako kaže? Ali je imela katera podobno izkušnjo? Jest zdej ne vem a je to menzes al kaj? Ne vem a naj grem v torek oddat kri za beta HCG al ne.Skratka sem čisto zmešana.
Hvala vsem, ki delite svoje izkušnje, strahove in lepe želje!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nič mi ni jasno
28.1.2006 8:31:18   
Sulfinija
Spominčica v moji brošuri,ki sem jo dobila v MB izventelesna
oploditev piše,pridite na odvzem krvi tudi,če malo krvavite.Jaz ti vsekakor priporočam,da greš v torek na odvzem in nam sporočiš veselo novico.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nič mi ni jasno
28.1.2006 9:43:05   
emaa
spominčica mislim, da gre za vgnezditveno krvavitev, ti kar daj kri.  

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nič mi ni jasno
28.1.2006 13:49:04   
tinkamiška
Tudi jst mislim, da bi lahko šlo za vgnezditveno krvavitev...

Držim pesti!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nič mi ni jasno
29.1.2006 11:03:46   
GoYa
Vsekakor pojdi na odvzem krvi.
Mogoče je šlo za vgnezditveno krvavite.
Test pa je lahko lažno pozitiven še približno 10 dni po stop injekciji, ker vsebuje hcg.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nič mi ni jasno
29.1.2006 11:08:09   
KODA
Držim pesti,da je pozitivno.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?