|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 12:42:22   
Lu
Pozdravljene!

Maja se želi postaviti na nogice, vendar ji v ABS nogavičkah ( kupljeni v BB )zelo drsi in se zato ne more postaviti. Zdaj me pa zanima naslednje. Ima sploh že smisel kupiti kakšne copatke, glede na to da ima zdaj št. 18 pa še ne hodiuser posted image  bo verjetno čez kakšna 2 meseca imela že večjo cifro noge in bom mogla zopet v nabavo za novimi copatki? Vse hvalite te mokasine iz H&M. So ti v redu za čisti začetek, mislim ker ni nobene opore nogici?

Sama vprašanja, ampak res ne vem kaj je prav in kaj ne.

Hvala vam.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 12:44:26   
ursk@
Nam so bile čisto v redu te mokasime. Nikar ne kupuj še čevljev, razen če imaš preveč denarjauser posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 12:46:33   
ZARA
Nogice ne rabijo opore...naučit se mora postavit na noge brez tega, zato je najboljše da je bosa, oziroma v nogavicah...mal imate smolo ker je zdej ravno zima, poleti je to bolj fino, ker je lahko bosa...kasneje se pozna pri stabilnosti, vsaj jst mam take izkušnje...a imate povsod parket, Lu??
Glede mokasink pa ne vem...
lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 12:46:42   
Jessy
Otroci naj bi bili čimveč bosi, da znajo loviti ravnotežje. Ničesar ne kupuj! Se bo že potrudila in bo stala na nogah!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu ursk@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 12:49:09   
Marogica
Jaz sem našemu kupila copate od Cicibana, ki so toliko visoke, da ima otrokova nogica oporo. Ko pa gremo ven, pa jih tako ali tako še ne potrebuje, ker ni dovolj stabilen. Ali pa vzamem copatke zraven, če gremo na obisk. Drugače pa ima za zunaj "copatke" iz prave volne, da mu je toplo. Več trenutno ne potebuje.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ursk@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 13:33:06   
HuAnita
ABS-ke iz Mercatorja! Naša škodilačka je zelo stabilna, zlepa je ne vrže, ker zna hoditi bosa, čevlje ima samo za ven, žal varuška misli drugače, tako da ima tam copate. Ampak doma pa spet v trojne nogavice, da je ne zebe, zgoraj pa ABS-keuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 13:41:01   
Baby
Oj!
Na noge ji daj čim manj. Fizioterapevtka mi je svetovala nogavičke z bremzicami. Dobi se pa tudi nogavice, ki imajo spodaj gumo ali pa nogavice, ki imajo spodaj našito usnje (H&M). Tudi to je rekla da je v redu. Samo ne trdih copat!!! Moja deklica hodi v vrtec pa ima tudi tam H&M - jeve nogavičke.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 13:41:48   
janjja
Mi smo kupili Cicibanove copatke, in je bila tudi prva št .18, pa smo bili zelo zadovoljni, ravno včeraj sem jih kupila, seveda ima zdaj že večje, no 21. Dobila sem take ko so ful topli saj so iz volne zunaj. Je pa res da stanejo štiri jurje.user posted image
No pa saj se navadiš, ko pol moraš vsak mesec čevlje kupovat, ker jih preraste.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 13:49:49   
Moica
Hej!

Z mojim sončkom, starim 16 mesecev, hodiva že skoraj pol leta na fizoterapijo zaradi grobe motorike. Pri 14. mesecih je začel kobacat, zdaj pa se začenja dvigovat. No, in strogo prepovedano nam je bilo uporabljanje copatk, čeveljčkov ... SAMO ABS-ke!! Tudi v vrtcu!

Včeraj pa smo morali kupit copatke z opetnikom (Cicibanove), in to samo iz tega razloga, ker nima dovolj opore v nogicah in mu ob vstajanju stopala vleče narazen (kot pri rački). Tako, da mu moramo obut copatke samo takrat, ko bo vstajal (ne vem sicer, kako to izvedeš, ampak takšna navodila smo dobili). Sicer pa fizioterapevtka pravi, da mora biti otrok za pravilen razvoj nogic bos oziroma v ABS-kah!!

Pozdravček!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 13:56:04   
JASNA D
Moje mnenje - ABS nogavice. Pri nas so se najbolje obnesle in se še tiste iz DM-a. Pa še malo debelejše so, tako da je tudi za zimo primerno. Prvi copatki pri obeh so bili št. 20 in sta jih dobila, ko sta delala že korake.

LP, Jasna.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 14:35:57   
Marogica
Punce, moj jih ima tudi-AbS-ovke, pa kaj če mu tako drsi. da se komaj vstane. Pa ne samo to, spodneslo ga je nekajkrat in je konkretno padel in se vdaril.Je pa res, da imamo parket.
PRi nas pridejo najbolj v postev copatki.
Drugače sem pa za boso nogo, pa nam letni čas ni naklonjen.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 15:58:29   
Lu
Na žalost imamo povsod parket, razen v kuhinji je laminat. Se pravi, da ABS nogavičke z nedrsečo gumo na podplatkih dobim v DM, v Mercatorju je še ena napisala??? A nogavice iz H & M so mišljene tiste, ki imajo semiš podlat - mokasinke user posted image Ja, glede copatk mi je pa resnično žal že zdaj dajat toliko denarja k v bistvu sploh še hodi ne. Bodo za zdaj aktualne kar nogavice.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
1.12.2005 21:18:40   
ninč
Ko se je moj mali začel postavljati na nogice sem mu kupila Cicibanove copatke. Res da jih preraste v 2-3 mesecih, vendar vse ostalo ni nič pomagalo in se mu je v vsem drselo.

Lp

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
1.12.2005 21:33:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninč)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
2.12.2005 0:15:35   
KODA
Jaz sem uporabljala Cicibanove copatke,ko sta se začela na noge postavljati.Ta strejši že kot dojenček ni bil rad obut..Ko pa je tamali shodil, je pa nastal še večji problem.Nista prenesla nikakršnje obutve doma in sta se mi vedno sezuvala.Tamali je vedno oponašal tastrejšega.

< Sporočilo je popravil KODA -- 2.12.2005 0:17:37 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
2.12.2005 8:55:07   
Jessy
Kakšne pa so te ABS nogavičke? Jaz za to prvič slišim! user posted image  A so to tiste, ki imajo gumice spodaj?user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
2.12.2005 9:01:27   
miševi



Jessy, točno te souser posted image .



(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Postavljanje na nogice...Kaj obuti???
2.12.2005 9:11:46   
Ajsha
Jaz prisegam na robeez  http://www.robeez.com/ copatke. So iz usnja in ne drsijo niti po parketu niti po ploščicah. Ker so povsem mehki, lahko mirne duše kupiš tudi malce večjo številko, naša punca jih ima že pol leta!!! Naročiš jih po i-netu in dobiš zelo zelo hitro.

LP!



_____________________________

Love is in the air...

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?