|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še enkrat: prehrana med dojenjem
11.12.2005 18:41:18   
Naty_ka
Lepo prosim za pomoč.
Kaj jeste oz. ste jedle, ko ste dojile?
Jaz več ne vem, kaj naj dam v usta, da mi ne bo zvijalo mojega sončka.
Ker moramo tudi dodajat, se mi zdi da bomo morali menjati to mleko. BEBA očitno več ne odgovarja.
Hvala vsem.
Lep pozdrav.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še enkrat: prehrana med dojenjem
11.12.2005 18:50:50   
Dejča
Jaz sem jedla vse - od svežega sadja dalje in to v enormnih količinah, ker sem nora nanj. Edino preveč začinjenim jedem sem se izogibala.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.12.2005 18:56:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še enkrat: prehrana med dojenjem
11.12.2005 19:16:12   
anckabancka
Na začetku nisem jedla samo fižola, zelja, graha. Ostalo sadje in zelenjavo pa vso, enako kot med nosečnostjo. Malega ni veliko zvijalo, pa še to po moje ne od moje hrane. Menda krči niso odvisni od tega kaj ješ ti. 

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še enkrat: prehrana med dojenjem
11.12.2005 19:30:27   
ona
Jaz sem se prvi mesec bolj pazila-lahka hrana brez svežega sadja ali zelenjave.
Sem se prav bala,da ne bi tamale kaj martralo.So pa moje kolegice jedle vse po vrsti.Jej tudi mineštro iz ječmena,ker baje tvori več mleka.
Torej jaz nisem jedla do tretjega meseca otrokove starosti normalno!Vse bolj kuhano,malo začinjeno,nič pohanega,nič cvrtega.
Ti pa kar provaj magari en dan jest sveže sadje in boš videla kako bo z otrokom.Če bo vse ok, lahko nadaljuješ s to vrsto sadja.Moraš res provat!
Pa dosti užitkov z otročkom!¨!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še enkrat: prehrana med dojenjem
11.12.2005 19:39:58   
teta beta
Tudi jaz sem ena tistih srečnic, ki jem vse. Prvi mesec sem se malo ogibala surovega sadja, solato pa skoraj čisto brez kisa,  no in fižola nisem jedla, ostalo pa res bolj kot ne vse. Od pohanja do slaščic in prekajenega mesa. Pravijo, da je pametno najprej poskusiti izločiti mleko in mlečne izdelke iz prehrane. Poskusi s tem. Našo je enkrat ful zvijalo po lca jogurtu.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še enkrat: prehrana med dojenjem
12.12.2005 10:33:02   
Meggi




Pa še vsaj ena ki ji zmankjuje potrplenja.


Jaz res več ne vem kaj še sploh naj jem. Že mam skor v seb paniko ob vsakem grižljaju ki ga dam vase. In kaj je najbolj nerodno- NIKJER NI ZASLONA KJER BI TI IZPISALO KAJ TOČNO JE NAROBE , da bi človek vedu kaj naredit. Moja sončica se mi smili ko tako se napihuje in joka, in pol si mislim a je vreden tisti trenutek sekunde ko imaš v ustih Okus ki ti paše?
Jaz vegetarijanka, ne morem jest solate pa svežega sadja, ki sem ga v nosečnosti pojedla kilo na dan,... Pa mlečnih stvari ne- In KAJ NAJ SPLOH JEM. Sam kruh in čaj??????

      Pa res in kaj pijete zdaj med dojenjem? Jaz sui kuham te čaje na hektolitre- soka baje ne, samo vodo že imaš tud dost, je pa res da je v čaju tudi tein- spet neki ne.

A ja pa mlečni izdelki- skuta in jedi pečene iz skute- bo spet sraje?????
                           itak pa res ne moreš rečt da je 100% od hrane ki jo poje mamica jok malega sončka.

Da ne govorim kako me razpali če mi moj reče:"A si spet kej takiga jedla da princesko zvija"? UFFFFFFFFFFFFFFFFF. Naj si proba za en dan se tvegat tistih klobas, pa ,..........

    Ja se vid da sem že čist obupana, ne!!!!




(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še enkrat: prehrana med dojenjem
12.12.2005 15:38:37   
Dadi
Proti zvijanju naših dveh je pomagal čaj:V 100 ml vode daš 5 zrnc kumine, 5 janeževih semen in za noževo konico majarona, vse to vreš 10 minut, ohladiš in daš po žlički. Tudi če sem kaj takega jedla sem dala zvečer preventivno tale čajček...nekaj žličk pa je bilo bolje. Pa trebušček na toplem met. To je to. Ker pač jest je treba, če ne bi bila čisto prestradana in potem brez volje in energije.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?