|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Romer King TS plus
29.11.2005 9:53:33   
Grascakinja
Razmišljam o nakupu Romer King TS plus avtosedeža za svojo pikico. Ali ga kdo ima? Kako ste zadovoljni z njim? Kdaj ste dali vanj svojega otroka.

Bolj ko študiram teste, vedno se najbolje odreže. Ali je v praksi tudi tako?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Romer King TS plus
29.11.2005 10:01:34   
Arwen
Naš sedemmesečnik že sedi v njem, čeprav še nima 9 kil. Se mi zdi zelo fajn, ker ga lahko tudi bolj poležeš, če otrok spi. Tudi drugače nimam pripomb, je zelo dovršen. Na testih se je skupaj z Maxi Cosijem res najbolje odrezal, tako da ti priporočam, da se odločiš za enega od njiju. Lp, T.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Romer King TS plus
29.11.2005 10:14:21   
tinatona
Haj!

Jaz ga imam in je res super. Mali se v njem vozi od 6ega meseca, ker mu je bila lupinica premala - tukaj pa sedi kot kralj na prestolu. Vedno mi zaspi...

LP Tina

(odgovor članu Arwen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Romer King TS plus
29.11.2005 11:40:13   
Špacka
 
Mi ga imamo in smo zelo zadovoljniuser posted image
Uporabljat smo ga začeli pri 8 mesecih, sicer je mala velika, samo težka pa ni, tako da sem jo imela kar v lupinici, čeprav je na koncu začela protestirat in sitnarit med vožnjo...tako da je bil zadnji čas, da smo jo prestavili in vožnja je spet užitekuser posted image


(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Romer King TS plus
29.11.2005 13:41:01   
lex
Mi ga tudi imamo in smo full zadovoljni z njim. Je pa najcenejši v Toysu (cene se razlikujejo glede na material preobleke in najboljša je v Toysu toliko, kot pri nas bombažna - razlika 10 jurjev). amapk ta trenutek jih na iternetni strani ni (sem preverila), tako da ne vem ali jih še imajo.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Romer King TS plus
3.12.2005 20:03:39   
Tasika
Ko smo ga mi kupovali je bil na Sončku cenejši kot v Avstriji, tam je bila akcija samo za navaden bombaž. Smo vsi veseli da je šel Luka iz lupinice ven user posted image  Fino je ker se naklon regulira, pa višina pasov se zelo enostavno regulira. Za varnost pa iz prakse ne vem nič povedat, pa upam da tudi nikoli ne bom. Na testih je zmagovalec.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Romer King TS plus
4.12.2005 11:50:09   
Anonimen
Tudi mi ga imamo. Filip je v njem od 8 meseca. Smo zelo zadovoljni user posted image

(odgovor članu Tasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Romer King TS plus
5.12.2005 16:21:56   
asija
Mi smo zelo zadovoljni. Mi smo ga začeli uporabljati šele pri 9 m, ker je naša miška suhcena in je bila prav rada v jajčki. Pa še bolj komot mi je bilo, da sem jo imela spredaj.

Je vreden svojega denarja.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Romer King TS plus
6.12.2005 15:55:13   
corfu
Tudi jaz ti ga priporočam.

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Romer King TS plus
8.12.2005 9:15:24   
Grascakinja
Smo (no, babica ga je) kupili za miklavža. Mala sedi not ko kraljica - sem jo poskusila dat še v maxi cosi priori, pa ni niti približno tako lepo sedela. Hvala za vse izkušnje!
Sicer bo še 1m doma počival, bomo počakali da še malo bolje sedi, potem pa akcija. Do takrat jo pa kar doma malo not posedem, da se navadi. Se ji ful dopade..user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?