|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF - ovke help plis
5.1.2006 7:32:44   
anadejka
Mah sej sm smotana sej vem......sam me grabi neki dvom.
Sem prvič v postopku ICSI,imam dolgi postopek zaradi moške neplodnosti in sem na inekcijah Diphereline.Že v torek bi morala dobiti M,pa se je učeri v sredo zjutraj samo pokazala,potem pa nič.Po trebuhu me je dva dni pikalo kot da bo prišla,pa ni in zgleda ja tudi ne bo,saj se je vse umirilo.Nič.Sej sestra na GK me je opozorila da je lahko M full močna in boleča,lahko je čisto šibka,ali pa je sploh ni.
Ampak mene pa vseen mal skrbi.
Z možem nisva glih kej pazla in zato me zdej grabi ena smotana panika,kaj pa če nama je po enem golem čudežu ravno ta ciklus uspelo???To res ne bi blo dobr glih zdej,ker sem na teh inekcijah.
A je mogoče še kakšna ki na teh inakcijah ni dobila M???
Mah koza sm vem jauser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF - ovke help plis
5.1.2006 8:44:25   
Monika79
Anadejka probaj narediti test in upam zate, da ti pokaže kar si želiš. user posted image user posted image user posted image
Naredi ga čimprej, da boš vedela na čem si, pa seveda ne pozabi javiti user posted image

user posted image

lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF - ovke help plis
5.1.2006 9:24:11   
Špelka
Ojla, Andrejka!

Kaj jest berem! Jah, veš kaj, jest se na tele zdravila nč ne spoznam. Tud jest bi pač nardila test user posted image - al so ta zdravila taka, da lahko vplivajo na rezultat? Ej, jest moooočnooooo upam zate, da je bil tokratni Dedko Mrazko za vajo fuuullll radodaren!user posted image   Pa javi! user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF - ovke help plis
5.1.2006 9:49:12   
Leni72
Hojla!
Ti kr test naredi.
Drugače pa jaz tudi nisem dobila M in sem zato jemala Diphereline kake tri tedne dlje kot bi bilo potrebnouser posted image user posted image , je pa res, da je to moj standarden problem (diagnoza PCO). Zdravnik mi je namreč zatrdil, da bom dobila M, na koncu smo šli pa v postopek brez te nesrečne M.
Če ni pozitiven test, pa mogoče sestro pokliči v bolnico, pa naj ti pove kaj naprej. Držim pesti za dober razplet!user posted image

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF - ovke help plis
5.1.2006 13:44:43   
Skorpija
Anadejka, me ko smo na ICSI imamo žal res malo možnosti za uspeh po naravni poti, če bi vama pa uspelo, je pa to tak borec, da bo vse preživel - ti rečem!!!!

Upam, da boš čim prej vedela na čem si in močnooooooooooooo držim pesti za vaju!!!!!!!!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF - ovke help plis
5.1.2006 14:21:39   
anadejka
Ekhmm....zdej mi je pa full beduser posted image ,res sm koza....sam men je blo res čudn da se je Franca učer sam prkazala,pol je pa kr šla in do mal prej je kazal kt da je sploh ne bo.....pol se pa kura kr vsuje,zdej mi je pa še po jajčnikih začela skakat,da me trga.

Ehhhhh.....bo vseen treba dat stvar do konca user posted image

Hvala vam za lepe misli,sej mogoče se bojo pa naslednji mesec uresničile user posted image

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?