|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kašelj na pomoč
30.12.2005 12:15:47   
Tanja D.
Ojla,prosim,če mi katera svetuje,kaj je dobro proti kašlju.Zdi se mi,da bom vsak čas pljuča ven vrgla!!!A ja še to,z malim se dojiva-kaj lahko vzamem in kaj ne????
HELPuser posted image Tanja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kašelj na pomoč
30.12.2005 12:36:03   
oka
Meni je pomagalo, če sem si naredila vroče mleko sladkorjem: v posodo    daš sladkor in počakaš, da se začne topiti, nato doliješ mleko, vmes ves čas mešaš. Ko se sladkor v mleku raztopi je napitek gotov.  Pa kak obkladek iz toplih kamelic si tudi lahko narediš. Drugače pa pokliči zdravnika, kaj ti še lahko predlaga.

LP

(odgovor članu Tanja D.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kašelj na pomoč
30.12.2005 21:05:45   
Anonimen
Naredi s sladkorjem in mlekom, tako kot je napisala moja predhodnica, potem pa daj notri še žajbelj in malo pusti ter nato precedi. Menda to res fuuul pomaga. Se splača poskusit, res. Moja starša je to pred kratkim odrešilo kašljalnih muk.user posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kašelj na pomoč
30.12.2005 21:07:43   
san
ali pa karameliziran sladkor in timijanov čaj čez preliješ

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?