|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strije okoli popka
29.11.2005 10:22:38   
Meceno
Sem dala v svoj album sliko trebuha po porodu,...vrjemite mi, da sem razočarana, nimam volje, najhuje je v kopalnici,...človeka tako uniči user posted image
Res sem jezna user posted image

A je še katera takole fasala strije , pa ko bi se vsaj zredila nap. za 30kg,...ne pa borih 13kguser posted image


Lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 10:33:06   
ma-ja
Ja, jaz. Pa mogoče še malo huje. Sorry, nič ne pomaga. Po redni telovadbi in vsemu mogočemu mi preostane samo še operacija. Poleg strij imam še preveliko kožo in res izgleda grozno.

Torej, še malo počakaj. Kupi si kakšno dobro (žal drago) kremo za utrjevanje - lahko poskusiš tudi z Vichy kremo (kupiš v lekarni). Drugače počakaj še celo leto, ker se ti bo še malo popravilo oz. skrčilo.
Drugače pa ti tako kot meni preostane operacija, kjer ti dobesedno nategnejo kožo in na novo oblikujejo popek ter so potem strije veliko manj vidne.

Se pa ne sekiraj, strije imaš z namenom. Imaš zdravega in lepega otročka, to je pa pač davek za to.

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 10:33:54   
CUKRČEK
Dobr si jih fasala. Tolaži se s tem, da nisi edina. Jaz jih sicer nimam toliko okol popka ampak jih imam čist spodaj na trebuhu.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 10:45:13   
Meceno
ma-ja
A veš da takšna operacija ,...ABDOMINOPLASTIKA ,...stane  od 375sit DALJE user posted image ,...

Cukrček
Fasala ja,...mislim da bi jaz tudi raje videla enih par ne pa tole,...izgleda kakor star krompiruser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 10:46:56   
mamči
Ojoj Meceno, čisto te razumem user posted image . Res si fasala- ubožica! Prvič, ko sem bila user posted image , sem se zredila za 22kg iz 53 na 75 kg. Dobila samo strijico na bokih, kjer se v kopalkah sploh ne vidi, na trebuhu na nič! Takrat sem obljubila, da si bom dala delat uhanček v popek, če bom odnesla brez strij. Pa sem požrla obljubo.
Drugič sem šla rodit spet blizu 77 kg - zdaj 3 mes po porodu jih imam 62.
Ampak sem par strij fasala ZADNJE 3 TEDNE !!!! Tud okrog popka, mi gre kar na jok, ko jih gledam. Samo niso tak globoke in včasih se skoraj ne vidijo, kak dan so pa orng vijolične....
Sem se pa ooogrooomno mazala in se še zdaj- zvečer si masiram tud z tremi različnimi žavbami. Čisto vstran verjetno ne bodo šle, me je kazen doletela, ker sem glede uhančka požrla besedo user posted image user posted image user posted image .
Jaz bi na tvojem mestu šla h kirurgu in raskirala tisti denar, če bi se dalo, ker verjamem da te zelo moti- si tak fejst punca!
Saj je res, da imamo strije z namenom - ampak so pač moteče in pogled na njih je groza. Ti pa priporočam, da se še naprej mažeš- najboljše z raznoraznimi olji, pa ognjičevo mazilo, pa arnika... ker so strije zdaj še v fazi celjena in se da še malo oblažit.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 10:49:13   
mamči
Mislila sem zadnje 3 tedne nosečnosti!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 10:57:28   
chips
Tudi mene je razneslo zadnjie 3 tedne!!
Skoz sem se mazala s kremo Sanosan pa imam sedaj full strij okoli popka ,po bedrih (na zunanji in notranji strani).
Jst pravim da je vseeno samo da je neša Tea zdrava ,samo kako bo aj poleti na morju ko bom oblekla kopalke???user posted image Pa malo trebuha mi je ostalo,glede ne to da sem se zredila 21 kg.
Iz 59 kg na 80 kg.
No sedaj po porodu mi jih je  pa ostalo 10g  in mislim da bo potrebno še veliko truda da bodo šli dol.


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 10:59:43   
Meceno
Hvala momči,.....tako kot praviš bom razkirala ta denar,...samo kaj pa če bi imela še kakega otroka,...samo kmalu še ne "cca 3L",...res nočem takole čakati oz hoditi okoli z takim trebuhom,...po drugi strani,... kaj še lahko pričakujem,...če ZANOSIM ?
Če bi še enkrat počilauser posted image ,...me razumete,...bolj me je strah če bi počila,kakor porodauser posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 11:04:16   
Meceno
chips
Meni je ostalo po porodu še 5kg,...ne gre dol, jo še polno dojim,kljub temu da sem se malo zredila in bi po načelih šlo teh kg že zdavnaj dol,...samo me kg ne motijo,...
Sem bila pa letos na morju,...GROZEN FILING user posted image ,...oblečena kakor sredi januarje, vedno v majčki namrečuser posted image

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 11:25:55   
chips
Meni  je še črta na trebuhu potemnela,je skoraj črna in popek imam tudi skoraaj črn.A to izgine???

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 12:13:19   
ma-ja
Da se spet vrnem na to temo. Ja, vem da operacija veliko stane. Uraden predračun sem dobila iz Kliničnega centra in je 442.000,00. To naj bi bilo še poceni. To je tudi razlog, da že 4 leta hodim s takim trebuhom okoli.
Sem pa bila na posvetu tudi pri dr. Fabjanu in bom še malo počakala, ker je zdaj neka nova metoda z laserjem. To delajo pa v Beogradu ampak tja me pa ne vleče.
V glavnem pa ne bi delala komplet abdominoplastike, ker ti pri tej operacijo odprejo cel trebuh (dobesedno). Rez imaš pod trebuhom od enega boka do drugega. Če se ti rane slabo celijo, bo rezultat še slabši kot imeti tak trebuh. Dobila sem idejo od nekega drugega zdravnika, da lahko z laserjem naredijo čisto majhen rez in kožo popravijo preko popka. Potem imaš par šivov in si v slabem tednu že na nogah. Drugače pa rehabilitacija po abdominoplastiki traja kar 6 tednov.
Seveda pa potem ne smeš biti več noseča. Jaz že imam dva nadobudneža in tretjega ne načrtujem. Tako da se bom najbrž odločila za katero operativno varianto še pred poletjem. Moram reči, da mi gre pa pri tej stvari najbolj na živce, ker me na morju vsi v trebuh bulijo (pa ne pretiravam).
Torej, izgubiti moram še 5 kg in še malo natrenirati mišice, potem pa bom lahko tudi jaz popek kazala (upam).

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 12:38:32   
April
Ma sej ni tok grozn. Te pa čist razumem, kako se počutiš. Ponavadi na sebi vidiš vse najhujš. Jaz jih imam tud nekaj strij. Pa ne od nosečnosti, ampak od pubertete, hormoni, pa nihanje teže... So pa že pobledele, ampak včasih se jih na kakšni svetlobi prav ne upam pogledatuser posted image .
Pač sprejmi jih kot del sebe pa se čimmanj obremenjuj z njimi.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 12:42:12   
Meceno
Tole da te na morju vsi gledajo, je mene tudi rauser posted image lo,... sem bila septembra na morju, ni bilo gužve, je bilo veliko mamic in se je ena kura upala celo izjavit ko sem šla mimo, da se je ona mazala in da očitno  ene ne vemo zakaj se kreme uporabljajo,... user posted image

Temna črta, črn popek pa naj bi izginilo, ...vsaj nekaj !user posted image


Lp

(odgovor članu ma-ja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 13:47:17   
Anonimen
Meceno, nič user posted image . Samo malo bolj se boš morala zdaj potruditi.

Svetujem ti vsakodnevno večkratno mazanje s kremicami (ni važno kakšno, lahko tudi najcenejšo), da bo koža imela non stop vlago in hrano. Za večjo elastičnost dodatno poskrbiš še z zadostno količino tekočine, masažo in telovadbo.Pa nič obupati. 9 mesecev se je to nabiralo, dol bo šlo malo dlje, ampak bo. Samo truditi se. Nobene operacije ne rabiš!!!!!

Jaz sem se celo nosečnost mazala in bila čim bolj aktivna in se lahko pohvalim, da nimam nobene strije. Na drugi dan poroda so me ostale spraševale, kako je to možno, če sem sploh rodila, ker nisem imela nič bauhija. Telovadba ženske, telovadba.

Tudi tebi bo do poletja uspelo.user posted image   Nasledjič pa mazat in mazat s čimerkoli. Lahko tudi s svinjsko mastjo ali z oljem za solato.user posted image user posted image

(odgovor članu Meceno)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 14:52:14   
petraz
Te popolnoma razumem.... Sama sem dobila strije po nogah in zadnjici, tako da sem user posted image . Vendar pa ne razmišljam o nikakršnem posegu. Tudi po naravni poti vse gre. Samo malo več časa in truda je potrebno.user posted image  

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 15:41:14   
valči
Res se mi smiliš,bogicauser posted image ,pa samo 13 kiluser posted image .
Prvič sem se zredila 10 kil in sem kasirala nekaj posamičnih strij po trebuhu.
Drugič sem se zredila22 kil in sem strijasta po bedrah-notranja stran,zadaj po riti po trebuhu,ne tako kot ti,ampak posamično,malu tu,malo tam,po zizah...Sedaj sem na prednosečniški teži 58-59 kil,pa je postava taka čudna:nič jošk,no malo več kot nič,trebuh nekaj takega,kot tvoj,nič kaj lepa postava,čeprav mož pravi drugače.Glede strij:
ti bodo sigurno zbledele,,ne bodo se tako videle,ker meni se vsak mesec manj vidijo,pa bo pupa stara 10 mesecev.Predlagam ti,da ne greš na opreracijo,dokler nimaš toliko otrok,kot želiš,pa fejst se maži.Ni treba neke fejst drage kreme met,samo mastna naj bo.Po tuširanju,pa fajn masiraj,meni je pomagalo,ker res nimam več tako grozno,dosti so zbledele.

Srečno,pa ne obupat,pa še nekaj;moja sodelavka je take strije fasala po prvem porodu ima pa tri sinove in pri nobenem nič dobila več strij.Tako da mogoče jih ne boš več dobila pri drugi nosečnosti.user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 17:52:01   
ja_ni_ka
Ja je že res to da sem se tudi jaz zredila v prvi nosečnosti več kot 30 kil in bila polna strij, v drugi pa samo osem kil in nobene nove strije. Tako da punce ne se bat in delajte majhne sončke še naprej. 

_____________________________

Jaka in Nika sta moja sončka dva

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Strije okoli popka
29.11.2005 19:06:32   
Meceno
Morem še napisati ker sem že to temo sama odprla, da bi rada bila takšna kakor poprej, če ne še boljša, samo telovaditi morem začeti, ker tole enkrat na mesec ni nič, sicer plavam enkrat tedensko.
Trebuh je pa tako slaboten oz mišice so adijo user posted image , nisem si predstavljala kako to bo po porodu in mi je zelo žal, da sem z tako našpičenem trebuhom hodila veselo, pa do 5. meseca tekla,...brez pasa oz mi je žal da nisem nosila nosečniškega pasa,...saj ne bi veliko pomagalo,...proti strijam,...samo tele mišice nebi bile tako raztegnjeneuser posted image ,...mogoče,...
Kaj pa vem,...po drugi strani vem tudi to, da sem sovražila imeti kar koli na trebuhu razen bombažne majice ,...
Pa še to,....a je katera slučajno pogledala kakšen ogromno špičast trebuh sem imela ? 

Mažem se po celem telesu od Dave,...za trebuh pa zdravilno mazilo,..

Vichy,Declere,La Prine,...drago, pa še alergijo fasalauser posted image
Sicer se meni tudi vsaki mesec manj vidi,....ampak saj veste,...prepričat se da ne bo tako grozno user posted image  



Hvala

(odgovor članu ja_ni_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Strije okoli popka
30.11.2005 13:45:58   
Aleksandrin
Jaz imam še huje, meni pa prav dol visi user posted image , pa kaj?
Še huje stvari se dogajajo, vem pa, da ni lepo videti.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Strije okoli popka
1.12.2005 12:21:01   
KODA
Strije so prisotne tudi pri meni.
Imam pa še ta problem,da mi še koža dol visi.user posted image Sem že s telovadbo probala,pa ni tapravega efekta.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Strije okoli popka
1.12.2005 13:37:16   
Meceno
Od kar sem dala gor sliko delam redno trebušnjake vsaki dan 15min po 50 z 30sekundnim odmorom in zopet 50,...če bo kakšen efekt bom videla user posted image

user posted image ne bom se dala !

Če ne bo čist nobenega efekta po enem mesecu,...bom pa dozo pojačala user posted image ,...

Če že morem raztrgana bit, bom imela vsaj radiator ,...bolj star razpraskan radiatoruser posted image

Bom dala sliko gor ko bo en mesec okoli,...


Lep dan

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Strije okoli popka
14.12.2005 18:46:06   
Emm
živjo jst mam tudi enak problem kot ve,pa čeprav sem se mazala z aventovo kremo za strije in oljem pa nič po spodnjem delu trebuha jih imam ful in po notranji strani stegen.Sicer so malo svetlejše ampak vseeno se vidijo in me je tako sram iti v toplice ali pa na morje.Sam zgleda da je vse odvisno od elastičnosti kože saj jaz sem se zradila samo za 8 kg in to je vse šlo na otroka no 4,520 nanj in drugo name.Kaj naj naredim z njimi za znoret.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Strije okoli popka
14.12.2005 20:31:46   
bobek05
Meceno, ti se sekiraš zaradi strij okoli popka user posted image Jaz sem jih dobila na trebuhu (v predelu šivov), na riti, bedrih, dojkah.... veš v čem je fora - VSE to PO PORODU!!!! Med nosečnostjo nič, pa še tak ponosna sem bla, zdaj pa tole... Jaz sem v ogledalo sploh ne gledam... user posted image Kaj zdaj naj? Če je to cena, ki jo moram plačat, da sem dobila najlepše bitje na svetu, potem imam lahko sleherni mm na telesu prekrit s strijo user posted image

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Strije okoli popka
14.12.2005 20:35:11   
bobek05
No ja.. zdaj sem komaj pogledala slikco... user posted image Moram priznat, da imam jaz NIČ proti temu kaj imaš ti user posted image  user posted image  

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Strije okoli popka
15.12.2005 8:00:33   
Meceno
Lahko bi bila malo manjša cena, za otroka,...bobek05 jaz še dojim polno, tako da ko bom nehala še samo vprašanje časa kakšne prsi bom imela, že sedaj je ena full večja od tadruge,...

Emm,...maži se če praviš da so svetlejše,se ti nebo skor nič videlo,jaz sem imela po porodu trebuh čisto adijo, pa je za 10% sedaj boljše,...samo 10%user posted image


(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...





sindarin

Kako pomembna vam je cena pri nakupu igrače?

zelo (35%)

srednje (42%)

malo (3%)

mi ni, kupim igračo, ki se mi zdi v redu (21%)


Število vseh glasov: 189

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!