|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalostna ali jezna??!!??
21.12.2005 14:05:57   
tasha23
Uff, pa smo spet na začetku[sm=smiley24.gif" border=0>.   Dopoldne se je pojavila kapljica rjavega izcedka, kar ponavadi naznanjuje user posted image user posted image user posted image user posted image .
Tokrat pa sem se odločila, da ne bom več gledala na nič. Poskušala bom samo uživati in ne misliti na željo, ker me vsakokrat vrže dol. Prvič, se spomnem sva pazila, da ne bi zanosil, ker je bilo prezgodaj, pa se je takoj prijelo, a žal se je končalo s SSuser posted image  močnejše in dosti bolj bolečeuser posted image . Fuj!!! Ma kaj ni mogla kan na dolgotrajen dopust in se prikazat naslednje leto za novo šolsko leto (če bi nama ratalo, bi imela PDP konec avgusta, začetek septembra)user posted image .
Ah, saj se mi že mešauser posted image .

Punce HVALA, za podporo, res ste zlate in veliko mi pomagate v težkih trenutkih.
Želim vsem, ki čakate na Darilce pod drevčkom, da ga Božiček prinese, ter veliko zdravja in veselih dni.


SREČNO

Nataša

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žalostna ali jezna??!!??
21.12.2005 14:16:49   
petraz
Takrat ko boš najman pričakoval pa bo! Pri meni pa je takole, da se do nedavnega nsiem nič pazila, sedaj pa mi prijateljica reče, da je že pri 3. mesecih dobila M., čeprav polno doji. Pa ti povem, da me je skoraj kap. Sedaj me pa grabi panika, da ne bi prehitro zanosila. user posted image

Lepe praznike tudi tebi in čimveč lepih user posted image user posted image  user posted image  in user posted image user posted image !!!!

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žalostna ali jezna??!!??
21.12.2005 17:04:43   
lelaval
Upam, in želim vama, da se vama izpolni najbolj vroča želja. user posted image user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žalostna ali jezna??!!??
22.12.2005 7:45:56   
girly
žal mi je...user posted image

ampak ne obupaj! mogoče ti user posted image  res ni prinesel miklavž, mogoče pa ti da bo prinesla teta zima.

pogumno naprej!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žalostna ali jezna??!!??
22.12.2005 8:24:03   
hebeba
Nataša...

Resnično sočustvujem s teboj..a ne bit žalostna, pa ravno v teh dneh, ko so tako veseli za vse user posted image user posted image user posted image user posted image ! Saj bo, ne samo na to mislit, pa se malo s čim drugim zamoti. Verjetno e je pikica odločila, da še zdaj ni pravi čas za njo..pa pride leta 2006! Kar veselo..Če pa boš imela še kakšen žalostne dan se pa kar javi!
Kako dolgo pa že delata nauser posted image ?

En čudovit, sončkast pozdravček user posted image

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žalostna ali jezna??!!??
22.12.2005 9:02:56   
tinaaja
Tasha, evo mene je tudi vceraj obiskala user posted image  in sem bila tud ful razocarna, sem se v 5 dneh zamude ze zacela potiho veselit, ceprav se mi je dozdevalo, da se bo razpletlo kot se je... tko da greva skupaj naprej :) jaz se tud ne mislim vec obremenjevat, ampak s e prepusti uzivanju in upat na najboljse :))
drzim pesti za vse nas, da nas cim prej presenetita user posted image user posted image
lp

(odgovor članu hebeba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žalostna ali jezna??!!??
22.12.2005 11:59:44   
tasha23
Punce hvala, morda se pa res preveč obremenjujem s tem, ko pa si to tako želiva.

Pa okoli mene toliko prijateljic, lepih s trebuščkom ali pa novopečene mamice. Še najbolj mi je hudo (istočasno pa sem tako vesela zanjo), ko grem k prijateljici na obisk s katero sva imeli isti PDP, če samo pomislim, da bi čez en mesec lahko pestvalauser posted image user posted image user posted image ...


AH,nič glavo gor pa pogumno naprej.

Še enkrat hvala za podporo, zlate ste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepe praznike vsem

Nataša

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žalostna ali jezna??!!??
22.12.2005 12:06:36   
nInAzWeRiNa
user posted image Nataška a ni ratal al kva??pa sej to ni res...a test si nardila-poznam eno k je mela dva mesca normalno user posted image  in sploh ni vedla da je noseča...user posted image ampak zdj ma pa takšnga cukrčkauser posted image user posted image no kokr kol jst še naprej vrjamm da ti bo ratal in držim pesti zate in za vse ostale tuki k se res vidi da si močno želite bebic in si jih zato tut pošteno zaslušte...jst morm pa še mal počakatuser posted image
srečno,lp nina

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žalostna ali jezna??!!??
22.12.2005 12:46:22   
Reja
Bo že. Vse ob svojem času... želim ti, da čim prej:)

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?