|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Myklove - Hofer
28.12.2005 11:45:36   
urbancek
Tako zanič plenic še nisem imela. Na eni strani se kar odlimajo, pa non stop smo prescani. Tudi ena plenica mi ni zdržala niti podnevi, da ponoči sploh ne govorim. Sem poskusila samo enkrat, pa je od vreče za spat kar teklo. Poden. Sem tako jezna kot user posted image . Pa sploh niso tako poceni, vsaj za tako sranje ne. Bolje dati malo..
Katere se vam sploh zdijo dobre. Meni so trenutno všeč pampers sensitive, jih imam za oba, ker imajo ravno te velikosti, da mi tudi za večjega pridejo v poštev.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Myklove - Hofer
28.12.2005 12:22:02   
Tiamo
Meni so pa kar všeč, še ni nič ven priteklo user posted image  Ponoči je še nisem probala, ker so ji malo prevelke...za ponoči imam Pampers Activ fit, ki so pa res super.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Myklove - Hofer
28.12.2005 12:31:47   
atinav
Mi tudi uporablajamo Mylove in smo zelooo zadovoljni...ima jih tudi ponoči in tudi še enkrat ni bil moker.

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Myklove - Hofer
28.12.2005 12:33:17   
dejčka2



Jaz sem sicer porabila komaj polovico paketa, ampak se mi zdijo vredu, v nasprotju z vijoličnimi pamperskami, ki so bile mokre od zunaj.user posted image



(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Myklove - Hofer
28.12.2005 12:49:48   
petraz
Tudi jaz sem za enkrat zadovoljna z njimi... Bomo pa videli kaj bo, ko porabim celi paket.user posted image user posted image

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Myklove - Hofer
28.12.2005 12:52:47   
lin
Mi sedaj uporablajmo prvi paket in smo ful zadovoljni z njimi,niti enkrat ni šlo skozi ne po dnevi ne ponoči

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Myklove - Hofer
28.12.2005 15:03:04   
tincci
Meni so daleč najboljše fixies sensitive, že na otip so prva klasa! Danes ponoči jih je imela gor fuuul ur (raje ne bom napisala, ker mi je nerodnuser posted image , ampak tok sem bla koma, da se mi ni dal zamenjat jih), pa ji niso premočile!

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
28.12.2005 17:32:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Myklove - Hofer
28.12.2005 18:29:10   
tincci
Do kok kil pa so Lumpijeve? Pa Leclercove?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Myklove - Hofer
28.12.2005 18:50:14   
mamica80
mi smo ze kar dosti tega sprobali in najvecji krep, shit, poden, ... so bile sleep&play

trenutno smo na libero user posted image user posted image user posted image user posted image , res so dobre.

zelo podobne tem so tud leclerkove, niti enkrat ni bil moker, pa je tudi v njej od vecera pa do jutra

sem pa tud jst ze mislila v hoferja po te njihove

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Myklove - Hofer
28.12.2005 19:30:19   
Andra
Mi smo tudi probali vse živo in se mi zaenkrat Hoferjeve najbolje obnesejo. Z njimi sem zelo zadovoljna in nismo bili še nikoli mokri. Kupovala pa sem jih že prej, ko smo hodili po njih v Avstrijo.

(odgovor članu mamica80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Myklove - Hofer
28.12.2005 23:04:01   
Katja6
Mi imamo Pampers Active Baby za oba. Za tamalga imamo že 3 (4-9 kg), pa ravno ugotavljam, da bomo naslednji paket verjetno šli že na 4. Ob rojstvu so mu bile Newborn takoj premajhne in smo skočili direkt na trojko. Zdej ima že čez 7 kg pri slabih treh mesecih, joj me kar roke bolijo, če ga nosim.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Myklove - Hofer
29.12.2005 11:17:29   
urbancek
Ne vem, ali imam potem jaz  tako smolo, in sem mogoče le na slab paket naletela. Če jih hočem obdržati na ritki, si moram pomagati s selotejpom.

lp


(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Myklove - Hofer
29.12.2005 16:22:20   
Emm
Midva uporabljama tudi LIBERO in so nam fantastične enostavno jih ne zamenjamo za nič drugega.Pa še bolj poceni so od pampersk on fixisovih pleničk.Lumpijeve pa nama ne pašejo ker dobimo ful ispuščaje po ritki in to ne malo.Zato LIBERO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Myklove - Hofer
29.12.2005 17:53:24   
Eca
Mi že kar nakaj časa uporabljamo Hoferjeve plenice. Naš fant ima nekaj gramov več kot 7kg (najmanjše Hoferjeve plenice pa se začnejo od 7kg naprej), pa smo jih že prej začeli uporabljati, ko je imel cca 6,5kg. Nikoli mu niso premočile, pa tudi težav z lepilnimi trakovi nismo nikoli imeli. V zadnjem (hrbtnem) delu imajo tudi elastiko, tako da se lepo prilegajo. Mi smo jih prej kupovali v Avstriji, sedaj pri nas pa niso po kvaliteti nič drugačne - le po ceni, pri nas so malo dražje.
Mogoče samo nasvet tisti, ki je bila nezadovoljna - mogoče ste kupili premale pleničke, pa so zato premočile in se stalno trakci odlepijo?

Lp, Eca

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Myklove - Hofer
29.12.2005 18:45:19   
urbancek
Kupili smo največje, ki jih imajo

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Myklove - Hofer
29.12.2005 18:57:24   
mišek
Tudi mi smo zadovoljni s Hoferjevimi plenicami. Zaenkrat jih uporabljam samo ponoči, čez dan pa Babylove, ki pa so totalno zanič-ko bom te porabila bom uporabljamo samo Hoferjeve.

LP

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
29.12.2005 21:32:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mišek)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Myklove - Hofer
29.12.2005 23:18:23   
lelaval
Jaz sem zadnjič za probo kupila v Sparu njihovo znamko in sem prav presenečena, kako so super. user posted image  Tudi vzadaj imajo elastiko in se mi zdi, da je ne "španajo" tako čez trebušček, ko sedi. user posted image  Premočijo ne niti ponoči, pa jo zvečer previjem okrog 19.00-20.00, zjutraj pa tudi ne pred 8.00 user posted image  (saj vem, da je ful dolgo v eni plenici, a zjutraj je, pa kar zaspi nazaj).
Sicer pa uporabljam Pamperske, a grem jutri v Interspar po nove njihove. user posted image

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?