|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jok pri 2 leti starem otroku
15.11.2009 21:53:17   
mižek
dober večer,

dajte mi malo svetovat, imam dve leti starega otroka, ki ima zadnje tri dni težave, da se mi zvečer joka, kot da bi ga ščipalo. V petek čez dan je imel težavo da ni mogel kakati in če je je zelo trdo, potem pa se mu je nekak odprlo in je celo enkrat mehko kakal, tako da ni bilo nobenih težav, danes pa spet, čez dan ni hotel ajat, sedaj zvečer pa ga je spet nekaj mučilo in je jokal kake pol urce, sedaj pa ne vem ali je to zaradi kakanja oz krčev, ker danes je sicer kakal, ampak tudi trdo, ali pa da ga zobeki mučijo, ker še mu petkice grejo venuser posted image user posted image

Vse ki ste imele podobno izkušnjo prosim za nasvet, aja nimamo pa nobene vročine, ali kakega bruhanja, pa čez dan je bil čisto ok
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jok pri 2 leti starem otroku
15.11.2009 22:06:28   
ledenaa
ja zaprtje boli
trdi kakec večinoma ostaja v črevesju in zato trebuh boli
V lekarni pojdi  po sirup za mehčanje blata in mu ga kar dajej
če ne morete s prehrano uredit mu vsak dan dajej
Nič ne škodi ;)

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jok pri 2 leti starem otroku
15.11.2009 22:09:17   
Spark
Pri nas je isto. Zadnje čase se upira normalni hrani, in posledično ima problem s kakanjem. Naši dečvi rastejo trojke in ima vse natečeno. 14 dni nazaj je imela vneta ušeska, ponoče se je pa spet vlekla za ušeska. Čez dan ni nič jamrala, in mi sploh ni jasno. Če bo ponoči jokala jo bom jutri peljala, če so spet ušeska.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jok pri 2 leti starem otroku
15.11.2009 22:09:59   
mižek
ja saj sem ga že kupila, sem mu ga dala enkrat potem pa je zgledalo da se je samo od sebe pošlihtalo danes pa spet jokec, jaz upam, da ni kaj hujega, ampak mislim da bi potem itak imel vročino, ali ne?user posted image user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jok pri 2 leti starem otroku
15.11.2009 22:12:14   
ledenaa
Ti samo dajej,ne rabiš nehat
Enkrat v bistvu pomeni nobenkrat in se nič ne reši

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jok pri 2 leti starem otroku
15.11.2009 22:22:27   
Najaa
Kako se pa reče temu sirupu in od kake starosti dalje je?

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jok pri 2 leti starem otroku
15.11.2009 22:58:28   
ledenaa
Imaš več vrst,v bistvu je pa vse eno in ta isto
mi smo več kot 1 leto jemali tega

http://www.lek.si/slo/skrb-za-zdravje/prebavila/prorektal/
Potem imaš še :
sirup Lactecon ,portalak ipd

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jok pri 2 leti starem otroku
16.11.2009 13:32:18   
čmrgelj
Jaz se sirupov glih ne bi najbol posluževala, ker se veliko da s prehrano uredit, naj je polnozrnati kruh, veliko zelenjave in sadja, izogiba naj se čokoladi in bananam, tudi kaka žlička ribjega olja bi pomagala, hrano delaj predvsem na putru, važno pa je tudi da veliko popije, izogibati se je potrebno tudi cvrti hrani in konzervansov.
Upam da bo nasvet kaj prov prišel.
Sem pa zasledila da konopljino olje glede zaprtja dela čudeže, nevem pa ali je primerno za tako majhnega, mal se pozanimaj.


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?