|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutranje dojenje
3.1.2006 11:48:47   
sezam
Prosim za vaše nasvete, kaj bi ve naredile na mojem mestu. V ponedeljek predčasno začnem delati po 4 ure (do 25.1. ko se mi uradno izteče porodniška), potem pa redno po 8 ur. user posted image user posted image  Problem je pri dojenju - dojiva se zjutraj in zvečer.  Mala bo v varstu doma pri babi, tako da jo lahko pustim spati. Zdaj pa ne vem, kaj naj naredim z dojenjem. Tko težko, bi jo zbudila user posted image user posted image , ker vem da bo potem težko zaspala. Če ima premalo nočnega spanja, pa je cel dan tečka.

Res sem v dilemi kaj narediti. Ali naj raje jutranje dojenje zamenjam s flašo, ki jo ji bo lahko dal user posted image , ki hodi v službo kasneje ali pa babi. Kaj bi ve naredile na mojem mestu? Da bi si ga črpala pa odpade, ker bi to trajalo pol ure, tko da odpade user posted image

Hvala in lepo cartanjekm vsem, ki ste še doma. Izkoristite ga, ker taaaakooo prehitro mine.

< Sporočilo je popravil sezam -- 3.1.2006 11:50:33 >


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jutranje dojenje
3.1.2006 12:12:06   
Katrin
Če ti zjutraj lepo spi,  potem je ne zbujaj. Se bosta pa potem več cartale, ko se vrneš. Tako je moje mnenje.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jutranje dojenje
3.1.2006 17:04:12   
Katja6
Kaj pa če bi jo kar v spanju pristavila? Probajta, mogoče se niti ne bo zbudila. Se bo podojila in spala naprej. Pa tudi če se zbudi, se mogoče ne bo čist in bo potem ob tsopli mamici lepo nazaj zadrnjohala, ker bo še rabila spanje.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jutranje dojenje
4.1.2006 11:13:43   
sezam
Pri nas dojenja med spanjem ne poznamo. Še ko je bla čisto mala, se je takoj čist zbudila in nato problem, da je nazaj zaspala. Tko da to tud odpade. user posted image

< Sporočilo je popravil sezam -- 4.1.2006 11:15:48 >


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?