|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanima me...
13.1.2006 11:42:57   
enia
Pozdravljene!
Mene nekaj zanima. Konec koncev niti nima take veze, ampak vseeno, saj veste kakšne smo ženske, ne. Radovedne, ko kej. user posted image
Bom opisala kar celo zgodbo, čeprav je mogoče mal dolga. Do nedavnega sem imela dokaj redne M, decembra 05 pa krvavitev le dva dni (vidna le na papirju, na vložku zanemarljivo), pri G dobim dabroston. Po zadnji tableti po 1 tednu šele pride do krvavitve, ki zopet ni prava M. Traja en dan, bolečine sicer hude, ampak krvavitev pa ne močna in kar rdeča (ne taka kot menstruacijska), naslednji dan skoraj nič. Naredim test CB, ki mi pokaže +! Zvečer na hlačkah opazim rjav izcedek, ki se nadaljuje še v naslednji dan. V ponedeljek kličem G in povem za +. Pravi mi, naj naredim še en test (ker sem rekla, da je črtica zelo rahla). Naredim ga zvečer isti dan in na moje začudenje -. Vprašala sem že Pušenjaka, bila pri G in oba sta rekla, da lahko, da je nosečnost bila ali pa so kakšni hormoni vplivali na lažno pozitiven rezultat. Mene pa zanima, če je nosečnost bila ali ni pri splavu močnejša krvavitev?

Hvala vam. Mogla sem vprašat. Sej veste, ne?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanima me...
13.1.2006 12:14:09   
gaya
Oj,

ti opišem mojo krvavitev pri SS. Vse je bilo v redu, bila sem v 9 tednu, ko sem zvečer na hlačkah opazila rjavkast flekec. Naslednji dan pa sem začela krvavet. Krvavitev je bila šibka, vendar svetlo rdeča.... Takoj me je G dala na bolniško in mirovanje, vendar, najhujšega nismo preprečili. Po enem tednu bolniške sem mela neko jutro samo noro močne krče in na WC se mi je ulilo ful krvi in tako je bilo baje vsega konec,... ker pa sem nosila 2 user posted image user posted image , sem morala še na abrazijo,.....
Tako okvirno je zgledala moja krvavitev.
Pa še en nasvet ti dam, najboljš da se s tem nehaš obremenjevat kaj je bilo,..... samo izklopi možgančke in veselo v akcijo user posted image , pa bo, držim pesti zate, pa še zame in še za vse ostale borke user posted image

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanima me...
13.1.2006 13:09:03   
enia
Ja, sej vem, ne smem se obremenjevat. No sej morem rečt, da sem kr v redu. Samo zanimalo me je, če je to tudi možno, ker nisem še slišala, da je. No sedaj vsaj vem, zakaj sem imela nenehne bolečine v trebuhu.

Jst tud držim pesti za nas vse, ki čakamo, da bo!
Veselo user posted image !

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanima me...
13.1.2006 14:07:31   
Jančika_
Nekje sem prebrala, da lahko urinski test pokaže rahlo pozitivno med ovulacijo in tik pred menstruacijo, ker je pač občutljiv na celoten spekter hcg-ja, ne samo na beta. Jaz sem pri obeh splavih krvavela močno (prvič se mi je en teden vlekel izcedek, nakar se je ulilo iz mene vse sorte, ne bi to zdaj opisovala; drugič se je pa samo ulilo). Bolelo me ni nič.

Buhvald, mislim, da to ni bil ss. Držim pesti, da se kmalu prime.

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanima me...
13.1.2006 18:23:56   
enia
Ja, vem, da je možnost lažno pozitivnega testa zaradi hormonov. Sama sem test delala po krvavitvi, ki se je začela 4.1., test sem naredila 6.1., ki je bil +, potem pa še enega 9.1., ta je bil pa -. Sem vprašala tudi Pušenjaka in pravi, danekateri temu rečejo neuspešna nosečnost, drugi ob krvavitvi splav. Ko sem rekla, da krvavitev ni bila močna in da potem najbrž splav to ni, mi je odgovoril, da obstaja tudi odmrtje ploda, brez znakov splava, tako imenovani zamujeni splav. Kaj pa vem? user posted image
Pa pustimo to, ne.

Hvala za želje.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?