|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HELP ME
19.1.2006 8:56:38   
tasha23
Torej: kot nekater že poznate mojo zgodbo in mojo željo po user posted image  (saj vem, rekle boste 'katera pa si tega ne želi!!!).
Danes je 3 dan, ki mi zamuja. Zjutraj sem naredila test in je bil negativen. Kot sem že enkrat omenila, mi user posted image  ni nikoli zamujala razen ko sem prvič zanosila. Ker mi pa nekaj ni dalo miru sem šla pobrskat v koledar kako je bilo takrat, saj ko sem takrat delala prvi test je bil negativen in šele ko mi je user posted image  zamujala več kot teden dni se je pojavila komaj opazna črtica. Kaj je možno, da nimam še dovolj hormona v telesu, da bi test to zaznal. Ker pa sem z obale je samoplačniški pregled krvi skoraj nemogoč, ker edini laboratorij, ki to lahko naredi je to SP Izola na oddelku za ščitnico!!!
Vem, da mi ne preostane drugega, kot počakat, a saj veste kako mučno je to čakanjeuser posted image .
Skušam biti pozitivna in potrpežljiva, ker pa moram ogromno piti (zaradi ledvic), hodim tudi zelo pogosto na WC in verjamite mi, da grem že sama sebi na živce, ko se strahom slečem in pogledam, če ta grda jo je spet zagodla. Upam, da je ne bo in da vam kmalu sporočim lepo novico.

Hval za vse lepe spodbudne besede. V veliko podporo ste mi in mi vsakokrat polepšate dan.

Hvala

ŽElim vam lep sončen dan in čimveč LEPO VIDNIH ++++++++++++++++++++++++++++


Nataša

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HELP ME
19.1.2006 9:16:03   
Monika79
Hallo Tasha user posted image

Zgleda, da boš mogla ponoviti zadevo, kot pri prejšji user posted image , pa se bo vsaj to čakanje splačalo in ti naslednji teden pokazal debeli + , tako da ti ne morem kaj dosti svetovati kot da ti rečem, da počakaj, vem pa da je to zelo hudo narediti, poskušaj se malo zamotiti, v tem času naredi nekaj zate, za tvojo dušo, pojdi si kaj kupit, idi k frizerju in misli pozitivno user posted image user posted image user posted image

Želim ti, da ugledaš user posted image  in seveda nas ne pozabi obveščati user posted image user posted image user posted image

držim user posted image user posted image user posted image user posted image


lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HELP ME
19.1.2006 9:27:37   
tasha23
Hvala Monika79, saj imam tako zabasane dneve, da se v bistvu spomnem samo ko moram lafat naWC. DAnes imam otvoritev moje prve skupinske razstave in jutri imam razgovor za službo (naj bi bilo za stalno), tako, da mi res malo časa ostaja. poelg tega bi morala v roku 2 tednov oddat sliko za tekmovanje in ne vem, če mi bo uspelo. Včeraj pa sem koma uspela pojest kosilo, ko sem laufala k tašči po muco[sm=muca.gif" border=0> - odpeljala sem jo k veterinarju na sterilizacijo, nato domov po user posted image  in hitro v trgovino iz trgovine ponovno domov po user posted image , nato k veterinarju po muco in kot strela k tašči na večerjo. Samo, da pomislim sem že utrujenauser posted image

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HELP ME
19.1.2006 11:49:22   
inja2
ojla tasha

točno vem, kako se počutiš in vem tudi kako je ko greš na WC in se kar bojiš pogledat, ker veš da obstaja možnost da je zopet prišla user posted image

vem, da je težko čakati ampak mislim, da je najbolje, da čez nekaj dni zopet naretiš test

držim pesti zate, da bi se ti končno uresničila želja in da si nova user posted image

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HELP ME
19.1.2006 21:21:33   
KODA
Držim pesti zate.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?