|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S tremi otroki na dopust
3.3.2006 11:36:24   
pi
Jaz sem pa tako razočarana. Našla sem super, hotel kjer imajo družinske sobe, normalna cena, bila sem tako vesela. Potem pa kličem in se hočem pozanimati kako izgleda ta družinska soba, receptorki razložim koliko nas je pa mi receptorka lepo razloži da mi nismo za v hotel da naj gremo v apartma.
Je to res ? Res ne moreš z malimi otroki v hotel ?
Je katera od vas bila z dvojčki+starejši otrok v hotelu ?
Cele dneve doma kuham, pospravljam in skrbim za otroke. Zelo si želim da bi vsaj na dopustu nekdo kuhal meni, je s tem kaj narobe ?

Ima katera kakšno pametno idejo, kje so bolj prijazni do otrok ali pa res ni možno s tremi v hotel ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 11:39:43   
viv_
Ja kaj je pa to za ena kokoš od receptorke?

Pojdi na kakšno agencijo, pa vprašej za družinske sobe.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 11:46:31   
Naja31
Ta je pa res nesramna. user posted image
Pa kar lepo napisi kateri hotel je to. Naj jih bo kar sram. Mislim da si ne zelijo reklame da so hotel ki ne sprejema otrok.
Ce bo pa gospa reseptorka kaj tezila, pa zahtevaj njenega nadrejenga.

Vi si kar privoscite hotel, ker drugace to za tebe sploh ne bodo pocitnice. Ce pa koga moti, da boste imeli 3 otroke s sabo v hotelu, pa je to potem njegov problem.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 12:36:54   
darjatimci
Tej receptorki bi bilo za povedat,da bi bilo pametno zamenjati službo,ker ni ravno za dobro reklamo.Obstajajo hoteli z družinskimi sobami samo res je dobro se prej pozanimati kako in kaj.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 12:45:17   
Anonimen
Najbrž je mislila na kakšen hotelski apartma, kjer je več prostora, je se pa ravno tako v hotelski restavraciji.
Vsaj po moje da ni mogla biti takšna koka, da bi vas kar skenslala.

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 13:02:51   
darjatimci
Če bi mislila na hotelski apartma, ji najbrž ne bi rekla, da niso za v hotel. Njeno obnašanje res ni bilo primerno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 13:34:47   
pi
Klicala sem v hotel Salinera v Strunjanu. Ni mi govorila o hotelskih apartmajih ampak o tem da naj gremo raje v njihov apartma. Na koncu je še pripomnila da verjetno mislim otrokom kaj kuhat v hotelski sobi pa tega ne morem.
Pa saj ima delno prav da je z otroki lažje v aprtmaju ampak jaz bi res rada dopust ne pa da bom kot doma kuhala in pospravljala.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 13:37:40   
Anonimen
Ja no, saj to sem mislila, v njihov apartma. Saj je res tako bolj komot, vsaj meni. Pa saj jedli bi pa vseeno lahko v hotelski restavraciji, a ni tako? Edino za zraven, za kaj pogret za otroke, kakšen kakav ali mleko ali kaj jaz vem kaj je dobro biti v apartmaju. Pa še najpomembnejše zame: DA SI LAHKO KAVO SKUHAM!!!user posted image

(odgovor članu pi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 13:40:54   
pi
Ne ne bi mogli jesti v hotelski restavraciji. Pa polpenzion pride v hotelu **** 6.900 SIT/dan, najem aprtmaja pa 11.900 SIT/ dan.
Mislim da je hotel veliko bolj ugodnejši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 13:42:01   
pi
Jaz mislim da ne marajo otrok, ker mi je trikrat povedala, da je hotel prenovljen i otroci v lepih novih sobah niso preveč zaželjeni a ne ?

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 13:44:02   
Anonimen
Aja, potem pa, če ne želiš kuhat, res to ne pride v poštev.

(odgovor članu pi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 13:45:04   
Anonimen
Ojoj, a to ti je rekla, da je hotel prenovljen? Kao namig! Ojej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 13:45:50   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: pi

Ne ne bi mogli jesti v hotelski restavraciji. Pa polpenzion pride v hotelu **** 6.900 SIT/dan, najem aprtmaja pa 11.900 SIT/ dan.
Mislim da je hotel veliko bolj ugodnejši.


Ja, ampak cena za polpenzion v hotelu je po osebi, apartma je pa najem apartmaja in ne po osebi. Saj ponavadi je tako.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 13:53:01   
pi
Ja to je rs. Hotel bi nas prišel 96.600 SIT, najem pa 83.300 SIT + hrana.
Ma saj nima veze. Morala sem se samo nekmu potožit, ker sem bila res jezna. Je pa res da v nekaterih hotelih ne marajo otrok

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 13:58:41   
Marogica
Mene zanima, kako si ti hotel iti v hotel v sobo in to s tremi otroci? Ponavadi imajo sobe 2, največ 3 postelje. Kje pa bodo ostali družinski člani. ALi si hotela strpati vseh 5 v eno sobo? Tudi to ne bi bil nikakršen dopust. Če bi rada hotelsko SOBO, boš morala vzeti 2, tako da bo v eni spal mož z enim ali dvema otroka, v drugi pa ti z otrokom. Mislim, da je receptorka tako mislila, ko je rekla, da ni mogoče dobiti sobe. Najbolje je jer, če bi šli v hotelski apartma, kar vam je tudi ponudila, iz razlogov, ki so bili že napisani(dodatna hrana za otroke...).
Tudi jaz misli, da si nam cene povedala, kot je napisala viv. Ena je bila za sobo na osebo, druga za celi apartma.
Če pa imaš občutek, da v tem hotelu ne marajo otrok, je pa tako najbolje, da grep v drugega, ker to pomeni, da si otroci ne bodo imeli kaj početi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 13:59:10   
kofetek2010
zihr je polpenzion cenejši, za dvojčici je itak brezplačno, tavečja pa ima lahko med 50 in 75% popusta, torej le za odrasla dva 6.900 *2 = 13.800 sit + cca. 3500 sit (za tavečjo) = 17.300 sit  pa še kuhat ni treba, ker za 5.400 sit na dan ne dobiš 2,5 zajtrkov in 2,5 večerij user posted image  

pokliči malo kasneje, ko bo druga izmena, mogoče ne bo ta kokoš več v službi user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 14:01:58   
Anonimen
Marogica, zdaj imajo v hotelih tudi "družinske sobe". To sta v bistvu dve sobi. To sem jaz tudi zdaj izvedela.
Ja, v najinim časih tega še ni bilo.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 14:05:09   
kofetek2010
ja splišni, lahko sta 2 sobi, ki sta med seboj povezani user posted image  ali pa ena spalnica in ena dnevna soba s kaučem, ki služi kot 3 ležišče, notr lahko daš tudi prenosne posteljice user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 14:06:25   
Anonimen
Čao
Mi smo bili ene 14 dni nazaj v Uamgu. Sicer imam dva otroka ( 1 leto in 3 mesece in 2 leti in 4 mesece), no bili smo v hotelu Sipar, imajo pa zeloooo velike sobe. Bila je zakonska postelja in dve klasične postelje, dali pa so nam še otroško posteljico in je bilo še vedno ogrooomno prostora. Drugač je pa na Bolu hotel Bonaca, kjer imajo all inclusive in prav družinske kučice (tri spalnice, kopalnica plus mini dnevni prostor. Tam imajo otroci zastonj. Pozanimaj se. Mi gremo tja za 1.maj ko je otvoritev sezone in imajo zelo ugodno. Pa res so prijazni.
Lp
NinaJaka

(odgovor članu pi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 14:06:40   
Anonimen
Ja, sem prebrala pred 5 minutami.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: S tremi otroki na dopust
3.3.2006 18:25:04   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Marogica, zdaj imajo v hotelih tudi "družinske sobe". To sta v bistvu dve sobi. To sem jaz tudi zdaj izvedela.
Ja, v najinim časih tega še ni bilo.user posted image
 

JA to poznam, vendar so to mojim staršem zaračunali kot apartma. Ja Splišni, v naših časih jaz še v hotelski WC nisem šla, kaj šele v sobe.............user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?