|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ra<zlaga napotnic
23.1.2006 10:41:06   
Neža81
Mojo zgodbo iz prvega pregleda v MB sem napisala in tam so mi rekli, da bom na IVF prišla čez 6 mesecev. Dobila sem ogroooomno napotnic, za katere ne vem, čemu wos namenjene.

Prosila bi, če mi katera zna razložiti nadlednje:

1. VDRL, (SBM DERMATOLOL.)
2. LABORATORIJ (FSH, LH, PRL MED 2 IN 5 DNEM CIKLUSA) - tu vem, da moram dati kri, da mi bodo spremljali, kakoje z ovulaijo,
3. PROGEDTRON MED 20 IN 22 DNEM CIKLUSA
4. UZ IVF, MED 10 IN 14 DNEM CIKLUSA
5. TSH ( SBM NUKL. MED.)
6. TRANSFUZIJA (MARKERJI HEPATITISA B IN C, HIV 1 IN HIV 2, KRVNA SKUPINA, RH FAKTOR
7. RUBELLA VIRUS IgG, samo če ni bila cepljena

Evo, to so moje napotnice.

Jutri grem dat kri prvič!

Hvala in lp, Neža
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ra<zlaga napotnic
23.1.2006 10:43:12   
Neža81
In še to sem pozabla. Sestra mi je napisala na kontrolni karton:

11.5.2006  8.30  spermiogram (hvala bogu ga lahko seme prinese od doma user posted image )
11.5.2006  13.20 izvid pred IVF

Torej bo kmalu po tem datumu na vrsti IVF?

Lp, Neža

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ra<zlaga napotnic
23.1.2006 13:50:30   
emaa
1. VDRL, (SBM DERMATOLOL.) - ne vem
2. LABORATORIJ (FSH, LH, PRL MED 2 IN 5 DNEM CIKLUSA) - tu vem, da moram dati kri, da mi bodo spremljali, kakoje z ovulaijo,
3. PROGEDTRON MED 20 IN 22 DNEM CIKLUSA  - gre za hormon progesteron najverjetneje, daš kri
4. UZ IVF, MED 10 IN 14 DNEM CIKLUSA - za IVF moraš imeti izvid z UZ, preveri za morebitno pregrado, kako je verjetno tudi z O
5. TSH ( SBM NUKL. MED.)  - mislim, da zopet kri
6. TRANSFUZIJA (MARKERJI HEPATITISA B IN C, HIV 1 IN HIV 2, KRVNA SKUPINA, RH FAKTOR  - kadarkoli v ciklusu, da preverijo, da nimaš HIV, zopet nujno za IVF
7. RUBELLA VIRUS IgG, samo če ni bila cepljena  - cepljenje proti rdečkam, če še nisi bila cepljena, so izredno nevarne za plod med nosečnostjo.
 
Upam, da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ra<zlaga napotnic
26.1.2006 21:42:23   
Čebelica - trot
Naj vama malo pomagam.


1.VDRL - sifilis - daš kri
2. isto kri pa 3. in 5. in 6. pa 7. tudi

No Neža, upam, da bosta kmali na vrsti za IVF,. Midva čakava postopek maja, pa sva mela že januarja razgovor, tko, da verjetno ne bo tako hitro.
Tud jaz se me razveselila prvič, ko sva bla septembra in je sestra rekla nekje januarja ali februarja, da bova na vrsti, pol pa prideva 12.1. in mi da navodila za jemanje KT, da ujameš ciklus s skupino in tako 5.5. čakam na prvi UZ.

Tko da vso srečo.

LP, Čebelica


_____________________________

la la la

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ra<zlaga napotnic
26.1.2006 21:50:19   
muzika
Čakanje, čakanje in še enkrat čakanje.

(odgovor članu Čebelica - trot)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?