|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški dokladi
19.1.2006 15:47:59   
Anonimen
Zanima me, kdo lahko uveljavlja pravico za otroški dodatek. Jaz sem vedno mislila, da to velja le za družine z zelo nizkimi dohodki, nakar izvem, da danes uveljavljajo to skoraj vsi, pa čeprav dobijo po 500 sit na mesec.
Ve katera kaj več o tem? Obrazci?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 15:51:32   
Anonimen
14 DNI PIŠEM NA TEM FORUMU SAMO O KUR***** OTROŠKIH DODATKIH, NAPIŠEM VSE, KAR JE NA PAPIRJU IN V PRAKSI, POTEM PA PREBEREM ANONIMNO VPRAŠANJE, KDO JE DO OTROŠKIH DODATKOV UPRAVIČEN?!?!?! Mater...

Enkrat lahko pa tudi jaz pop***** nad tem, a ne? user posted image
ISKALNIK, ljuba duša brezimna, ISKALNIK!!!user posted image
Al pa če samo pogledaš med zadnjih 10 vprašanj na forumu, jeb****...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 15:52:39   
total
To vsak prejme,odločbo dobiš na svojem SCD.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 15:54:05   
juma
seveda lahko.Obrazce dobiš v knjigarniLahko,da še kje drugje)potem pa vpišeš dohodke od preteklega leta(svoje in partnerjeve)sicer imaš pa zraven obrazcev vse obrazloženo tko,da ni teško.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 15:54:08   
total
Kerensa pomiri se,bo že boljeuser posted image .

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 15:58:11   
juma
UFFFFF!Kerensa sem kar bleda ratalauser posted image

(odgovor članu juma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 16:01:02   
Anonimen
Ja pa pi*** a ni res?!?!?!

Naslednjič bo kakšna anonimka vprašala, a je res, da mora prej rodit, preden gre na porodniško...

(odgovor članu juma)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 16:07:58   
Anonimen
Anonimna to lahko uveljavla vsak. Tako kot ti je napisala juma dobiš obrazce v knjigarnah.
No zaradi takalih izjav kot je Kerensina je vse več anonimnosti. Totalno nekulturno in neumesno. Če želiš pomagati daj, če ne pa nam prizanesi z svojim navse kulturnim šarmom.

(odgovor članu juma)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 16:09:55   
Anonimen
Kolk bi te okol ušes, ej!

Enkrat in to do zdaj prvič na RR popenim, potem pa mene daš za primerjavo, mater!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 16:32:36   
Anonimen
Kerensa. Za primerjavo nisi ti ampak tvoja reakcija in moram reči, neprimerna. Za takšne besede se sporobi primerno opravičilo ne samo anonimnemu, temveč nam vsem, ki beremo in se zaradi tebe ne želimo izpostaviti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 16:36:30   
Anonimen
Se opravičujem, ker sem povedala tisto, kar je res.

Me pa res zanima, kdo bi se mene bal tukaj na RR, da se ZARADI MENE ne bi upal "izpostaviti"... user posted image
Koga sem pa (do danes) že spljuvala, lepo prosim?

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 19.1.2006 16:38:01 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 18:06:38   
sazi
Naj samo dodam, da otroškega dodatka ne dobi vsak in da je vezan na dohodke. Če ti presegajo 99% povprečne slovenske plače na družinskega člana, potem se dodatka ne dobi.
Na spodnji strani lahko narediš informativni izračun in si tudi sprintaš obrazce.

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/druzinskiPrejemki.asp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 20:00:45   
Anonimen
Veš kaj Kerensa tole pa ni normalno!! Besedni zaklad pa tak (ubogi otroci)! Ali ni v pravilih glede velikih tiskanih črk in pa o neprimernem obnašanju veliko napisanega???
Halo, tole res ni za nikamor. Veš vsi ne vedo vsega, tako kot mogoče ti g. Kerensa.

Pa LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 20:10:35   
Mina1
Ja ponavadi je žal tako, da tisti, ki imajo res bajne ODje, hočejo tudi otroške doklade in podobno. Zdej pa, kaj je bajna plača, je relativno, kajne...

Ampak jaz mislim, da je ena meja, do katere lahko uveljavljaš to pravico. Vem, da ima kolegica super plačo, pa so ji na CSDju rekli, da ne bo šlo skozi.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 22:08:56   
lelaval
Vsi starši  - z otroci - dojenčki, predšolskimi, s šoloobveznimi otroci oz. otroci, ki se šolajo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroški dokladi
19.1.2006 22:09:29   
lelaval
Obrazce pa dobiš na CSD.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroški dokladi
20.1.2006 5:48:59   
Anonimen
Anonimen... velike tiskane črke pomenijo kričanje in ja, jaz sem kričala (v prispodobi). Ni zaželjeno, ja, ampak kolikor poznam pravila na RR, tudi ni zaželjeno, da se teme ponavljajo in da naj se uporablja iskalnik, kajne?
Drugače pa nisem "gospod Kerensa" (g. Kerensa - je napisano)...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroški dokladi
20.1.2006 9:02:32   
soncek&luna
Kerensa, te cist podpiram, da si popenila... res je, da se enim pac ne da uporabljati iskalnik..

vcasih ne razumem zakaj folk, ki ima racunalnik in ga zna uprabljat, ne poisce ze sam najprej odgovor na vprasanje... ko sem bila jaz noseca, sem pregledala vse zivo na spletnih straneh o porodniki, otroskih dodatkih in otalih ugodnostih... sele potem se kaj vprasala, ce res nisem sama nasla

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otroški dokladi
20.1.2006 10:55:05   
Romcka
ajajajajajajjj :):) drgac mam sicer bolj malo cajta...samo sem kr morala it pogledat med albume kak zgleda tale Catherine Zeta Jones..hehehehe....

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otroški dokladi
20.1.2006 10:56:09   
eva1
Ej kerensa, sej ti tut vsako bedarijo gor napišeš, pa te noben takole grdo ne zatre...sej zato pa je forum, da se vpraša...sej v planicah, pa robčkih, pa ne vem o čem še, je tudi 100 in 1  debata, pa noben okol ne pada...

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otroški dokladi
20.1.2006 11:12:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: soncek&luna

vcasih ne razumem zakaj folk, ki ima racunalnik in ga zna uprabljat, ne poisce ze sam najprej odgovor na vprasanje...


Ker mogoče nima vsak toliko časa user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: otroški dokladi
25.1.2006 13:40:34   
Anonimen
Kerensa, se opravičujem, da nisem uporabila iskalnik glede otroških dokladov. Nisem pričakuvala takega razburjenja, sem pač mislila, da lahko na forum vsakdo svobodno postavlja vprašanja in če mu kdo odgovori je prav, če ne pač ...

Ti pa obljubim, da vprašanj ne bom več zastavljala na ringaraja, da ne bom vedno v strahu, če mogoče ni že kdo vprašal kaj podobnega in bo spet nekdo zaradi mene razburjen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?