|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čaj?
15.6.2010 9:28:02   
alena*
Ali dajete oz. kdaj ste začele dajat svojim dojenčkom čaj in katerega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čaj?
15.6.2010 9:29:30   
dreamhorse
Jaz sem svoji dajala čaj po enem tednu, ker ni bila dojena in je potrebovala tekočino. Začela sem pa s komarčkom od hippa.

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čaj?
15.6.2010 10:21:12   
kristinaj
mislim, da je za tako male od hippa komarčkov čaj, lahko mu pa daš tudi prekuhano vodo..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čaj?
15.6.2010 10:46:20   
smokyhawk
v mullierju maš en kamiličen čaj ko je taka rumena posoda in je za user posted image od 2 tednov naprej...moj ga izreeeedno rad pije in sem mu ga tudi devala že od 2 tednov naprej ker ni bil polno dojen...user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čaj?
15.6.2010 12:00:43   
ledenaa
Do 13 meseca ni pil nobenega čaja niti soka

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čaj?
16.6.2010 9:06:39   
charlyka
Stari smo 3 tedne, sem včeraj probala dat malo komarčka iz lekarne po flaški, pa ni hotla, se je samo kremžila user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čaj?
16.6.2010 16:54:23   
Oren
Jaz ji kuham od Galaxa ki ga kupiš v lekarni- sem mi zdi super pa še ful dolgo ga imaš.Seveda ji dajam nesladkanega pa ga ful rada pije.

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čaj?
16.6.2010 20:53:46   
aknela123
jaz sem dajala od Hippa čaj, tisti, na katerem piše, da je od 1. tedna naprej. in te napake ne bi nikoli več ponovila!!!  vsi ti Hippovi instant čaji vsebujejo namreč sladkor, otrok se na to navadi, pa še škodljiv je za zobke na kar opozarjajo tudi zobozdravniki.
najboljše je navaditi ga na vodo in nesladkane čaje.

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čaj?
16.6.2010 21:03:17   
ledenaa
tako fajn škodljiv za zobke pa ni,če imate pravilno ustno higieno user posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čaj?
16.6.2010 21:06:48   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

tako fajn škodljiv za zobke pa ni,če imate pravilno ustno higieno user posted image


Se kar podpišem...

Drugače je pa naš pil komarčkovega.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čaj?
16.6.2010 21:28:48   
luan
Moj mlajši sin tudi vodo in to potem, ko sem mu začela dodajati AM.zdaj pri 6,5 mesecih vodo(prekuhano) in tekočino katera ostane od kuhanega sadja ali zelenjave (precedim čez gazo).Čeprav bolj redko pije zelenjavno čisto juho, ker je ne mara.Razen kadar kuham korenček.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čaj?
17.6.2010 9:26:40   
Tinca Malinca
Naša pije samo vodo. Čaj naj bi rušil protialergijsko zaščito, ki jo otrok dobi z materinim mlekom ali HA adaptiranim - vsaj tako pravijo, nisem ekspert. Za vsak slučaj raje dajem samo vodo. 

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čaj?
17.6.2010 9:31:04   
koala
Moj je začel piti nesladkan čaj pri treh mesecih, kljub temu da je bil dojen po želji. Instan čaji so mi pa čisto presladki.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čaj?
17.6.2010 9:46:48   
Anonimen
na začetku sem ji dajala samo prekuhano vodo po žlički ... no pa sem enkrat to vodo probala in mi je šlo kar na user posted image ... tak da sem šla kupit otroški čaj na filter vrečke (torej totalno brez sladkorja) in do 6. meseca ko sem ji vodo za AM še prekuhavala, sem ji dajala potem samo ta čaj ... od 6. meseca naprej pa vodo iz pipe oz. pozimi če greva ven imam s seboj čaj, ker mi je topla voda user posted image .

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čaj?
17.6.2010 9:59:57   
ledenka
vodo je pil od nekje 2. meseca naprej (zaradi vročega poletja), čaj pa od 8, 9. meseca. Pije pa razne mešanice iz kumine, komarčka ipd. (vse nesladkano). Soka pa sploh ne mara.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čaj?
17.6.2010 13:41:14   
baby blue
Lani sem začela dajat čaj nekje po enem mesecu malo za vmes čeprav je bila polno dojena ampak je patronažna rekla da ji ga malo lahko dam... Sva pa na začetku imeli komarčka od Hipp-a

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čaj?
17.6.2010 18:09:37   
nananaja
Jst sem pa na začetku dajala kar poparek zrnc janeža in kumine (v bistvu sem kupila tiste med začimbami), pa domači komarček, kmalu sem mešanici tudi dodala še malenkost domačih kamilic. pa včasih tudi kar bebe od droge ali kaj podobnega, no tega tam pri treh, štirih mesecih.

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čaj?
18.6.2010 10:41:15   
Ninchy
Živjo

To da vsi Hippovi čaji vsebujejo sladkor pa ni res. Če ga kupiš v Mullerju je čaj brez sladkorja. V vseh ostalih trgovinah, kjer prodajajo čaj, ki je delan za naš trg pa to drži. Že embalaža je drugačna, npr. v Mullerju je steklena in  nekoliko večja.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?