|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POSVETOVALNICA PRI 1. LETU
29.1.2006 19:57:31   
Emm
Kaj delajo pri enem letu.Kakšni so testi.Mal sem se pozanimala in me je malo strah baje mora pokazati kje ima uhelj,kje ima noseka,kaj je punča in kaj fantek.Dajo mu kulico in mora baje narisati ravno črto,kolikor se le da.
Je vse to res?
Kaj so pri vas imeli vaši malčki?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POSVETOVALNICA PRI 1. LETU
29.1.2006 20:02:55   
lex
Kje si pa to slišala?????????

Midva sva morala dat kocko v lonček (smo mu malo pomagali, ker je ni hotel dat - je bil lonček rdeč in ga je hotel imet po vsej sili) pa vprašala me je če kaj govori, če pokaže predmet ki ga želi, če se postavlja na noge (sicer moj že hodi), pa če čečka z barvico (ravne črte še jaz ne znam narisatuser posted image ), to pa mislim da je tud vse. pol ga je pregledala , ga cepla in sva bila rešena.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POSVETOVALNICA PRI 1. LETU
29.1.2006 20:11:00   
Emm
A ni bilo to pri 6. mesecih?

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POSVETOVALNICA PRI 1. LETU
29.1.2006 20:25:55   
nynna
Pri nas sploh ni bilo nobenih testov, samo cepljenje in vaganje, pa konec. Mislim da si dobila eno veliko dezinformacijo. To so čisto prezahtevne naloge za enoletnike.

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POSVETOVALNICA PRI 1. LETU
29.1.2006 20:36:32   
Emm
Tako sem v skrbeh,da nimam pojma kje se me glava drži.Prestrašile so me ful in sedaj me je strah da nebo hotel nič pokazat saj res nezna pokazat kje ima uhelj in kaj je punčka kaj šele fantek.user posted image

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POSVETOVALNICA PRI 1. LETU
29.1.2006 20:38:26   
urbancek
Če se še prav spomni je to pri 3 letih, pri enem letu so ga pri nas samo zvagali zmerili, pregledali in cepili.

Lp

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POSVETOVALNICA PRI 1. LETU
29.1.2006 21:00:10   
ona
Mi smo imeli prejšnji teden posvetovalnico pri enem letu in so jo zvagali,izmerili višino in pediater je pogledal kako hodi,pa usta,ušesa in nič več.
Tako,da po mojem je tudi to testiranje kot ti praviš bolj pozno,ma saj ne znajo že vsega tega,tako,da ni treba,da te je strah!

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POSVETOVALNICA PRI 1. LETU
29.1.2006 22:18:48   
atina74
Mislim, da pri enem letu otrok res še ni sposoben pokazati vsega tega, če pa že kaj od tega mogoče zna, pa ni nujno, da ga bo takrat, ko bo to rekel zdravnik tudi volja, da mu karkoli pokaže.  Nikar naj te ne bo strah, ti se postavi na otrokovo stran in zaupaj vase in vanjuser posted image , zdravnik (v kolikor bi res to zahteval user posted image ) pa naj si misli in govori svojeuser posted image

< Sporočilo je popravil atina74 -- 29.1.2006 22:19:46 >

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POSVETOVALNICA PRI 1. LETU
30.1.2006 8:57:05   
rainbow
Jaz tudi mislim, da je to malce pretirano,

pri naši dvoletnici smo imeli  pri 18 mesecih en tak test, je šel ati z njo, ampak takrat otrok res že več spretnosti obvlada kot pri enem letu.

ta mlajša je bila 10 mesecev in samo zaploska, druga še nič. pa se ne sekiram.
Tudi ti se ne rabiš.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu atina74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?