|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vidne modre žile
29.1.2006 18:49:04   
zita
Sem doječa mamica. Opazila sem, da imam zelo izrazete žile modre barve nad prsmi. Je to normalno? Glede na to, da sem bolj svetle poti, ne zgleda prav prijetno user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vidne modre žile
29.1.2006 19:09:08   
Ovnica78
Tudi pri meni so se pojavile vidne modre žile že med nosečnostjo, pa nisem ravno najbolj svetle polti. Prsi so dobro prekrvavljene ker nastaja mleko, tako, da je to čisto normalno.
Lep pozdrav!

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vidne modre žile
30.1.2006 12:44:08   
zoya24
Pri meni so tudi zelo vidne, pojavile so se že med nosečnostjo, zdaj v času dojenja, pa so zelo zelo vidne. Mislim, pa da potem po prenehanju dojenja izginije.

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vidne modre žile
30.1.2006 12:46:15   
žmož
Vidne modre žile po prsih se pojavijo že med nosečnostjo, sčasoma bodo izginile, če ne prej, ko boš prenehala dojit.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?