|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JUNIJ :)
5.2.2006 1:44:21   
Uršy22
Hej!
Najprej en lep pozdrav vsem Junikam! user posted image
Nevem kam ste vse ušle user posted image , včasih vas je bilo kar nekaj, ki sto pridno čvekale.
Kako kaj napredujete user posted image ?
Brcike že čutite?user posted image Meni moj sonček kar fajn poplesuje po bušiju.Je tako lepo kot v user posted image
Morfologijo smo že dali skozi,vendar se spol ni videluser posted image ...ampak je zdrav/a in velik/a user posted image user posted image user posted image ...to je najbolj važno!

Lepo se imejte pa kaj pišite....pa-pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JUNIJ :)
5.2.2006 1:47:52   
Uršy22
user posted image user posted image user posted image

joj....na ker forum sem pa jaz pisalauser posted image user posted image user posted image user posted image

se mi je deoptrija zgleda poslabšala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JUNIJ :)
5.2.2006 17:26:17   
lelaval
Junijke - uživajte še s svojimi trebuščki - jaz sem lani tak čas.

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JUNIJ :)
5.2.2006 18:28:25   
andreja25
Pozdravljene!
Moj srček že tudi veselo brca po trebušku,sva že tako okrogla kot user posted image .



PDP:3.6.2006

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JUNIJ :)
6.2.2006 10:12:02   
Alina_alin
Joj, kje je že tisti čas - ko je naša pupa veselo brcala po trebuhu - hja - pred enim letom...Uživajte v bušijih in veliko lepega vas čaka!

(odgovor članu andreja25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JUNIJ :)
6.2.2006 11:25:18   
Anonimen
Ja tak ko so gori punce rekle...kje so že te brceuser posted image

Zdaj pa mamo že male nogometaše in nogometašice v rokah , al pa še to ne, ker so že tak vlki!user posted image user posted image

Fajn uživajte junijke!

lpuser posted image

(odgovor članu Alina_alin)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Katero ime vam je bolj všeč?
tiamia



Aljaž (49%)

Anej (34%)

Tjan (16%)


Število vseh glasov: 310

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!