|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupit dober nahrbtnik za nošenje otroka?
10.2.2006 8:55:54   
pika**
Prihaja pomlad in  smo že začeli vohljat po primernih planinskih turah za naša dva  mulčka.   Malce sem brskala po oglasih in nikjer ni nič pametnega . Tudi kolegica, ki je  prek oglasa kupovala  nahrbtnik  pravi, da ni dobila  nobene pametne ponudbe razen Chiccota in Peg Peregota , ki glih nista najbolj primerna, ker nimata hrbtne opore za bebija, pa tudi otrok  je notri kot v žaklju.
Pozna kdo  kakšno  trgovino čez mejo, pri nas ali pa koga , ki prodaja  " dober" nahrbtnik ?

Slišala sem za znamko Deuter , sam 40.000 se mi zdi kar zasoljena cena.

Pika planinkauser posted image



_____________________________

am, bam, pet podgan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupit dober nahrbtnik za nošenje otroka?
10.2.2006 9:17:39   
Carovnica Mica
poglej v maya-maya,mi smo ga tam kupili za 27k,pa ima streho+polivinilasto streho+velik zep zadaj pa se fajn sedez za otrocka in lepo se nosi-pa uno ma tud za okrog vratu ko zaspo(polkrog iz pene)user posted image

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupit dober nahrbtnik za nošenje otroka?
10.2.2006 16:28:30   
pravljica
jaz imam podatke od dveh, za deuter in vaude...oba prodajata za 30 000 sit - meni je to preveč...če te zanima, poiščem maila oz. telefonski
maya maya je okoli 27000 sit in popust 10%
v iglu šport imajo tudi enega dobrega za cca 27 000 sit (nisem čist sigurna da je točno toliko)
jaz bi ga pa vzela za ene 20 000 sit, ostalo se mi zdi preveč za naše potrebe...pa tudi nič ne najdem user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupit dober nahrbtnik za nošenje otroka?
10.2.2006 21:49:50   
žiža
mi mamo Vaude!  user posted image  user posted image  user posted image  Smo super zadovoljni z njim. Kupili smo ga pa v Elanu, plačali pa okoli 25 tisoč

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Barvanje las


Kako pogosto si barvate lase?

2x na mesec (3%)

1x na mesec (15%)

1x na 2-3 mesece (40%)

1x na 3-6 mesecev (17%)

manj pogosto (24%)


Število vseh glasov: 287

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!