|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupujete čevlje za otroke?!
10.2.2006 10:47:58   
Anonimen
No kot že piše v naslovu:kje kupujete čevlje za otroka in na kaj ste pri čevljhih pozorni?
Nik bo namreč kmalu rabil, svoje prve čevlje..pa me zanima katere kupit...Gledala sem razno razne..od Nike,Ciciiban,Puma,..Se mi zdi da so vsi isto cenovno in kvalitetno dobriuser posted image
 
Aja še to..glede , da bo verjetno shodil nekje poleti, je itak dobro, da je veliko bos,zdaj bomo pa rabli sandale in teniskeuser posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupujete čevlje za otroke?!
10.2.2006 10:52:30   
NinaŠ
Kupujem jih v Massu, Kopitarni ali Cokli. Pri čevljih (in copatih) mi je pa najpomembnejši prožen podplat. Vedno pa mu čevlje pomerim in se v njih sprehodi po trgovini, da vidim kako se počuti v njih.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupujete čevlje za otroke?!
10.2.2006 14:29:18   
Bubamaraa
Jaz sem  prve čevljčke kupila od Cicibana....Imajo čeveljčke za "prvi korak" in sem bila resnično zadovoljna.... Lep pozdrav



(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupujete čevlje za otroke?!
10.2.2006 14:41:24   
ona
mi imamo tudi vse od cicibana in sem ful zadovoljna,pa čeprav pravijo,da se ne več nosijo ortopedski čevlji,sem jaz prepričanja,da mora imet otrok stabilno nogo,ko shodi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupujete čevlje za otroke?!
10.2.2006 14:58:21   
manetka
Kaj pa čevlji Superfituser posted image od Legera, prodajajo jih v trgovini Preli Hala A BTC, trgovinah MASS po Sloveniji, PIKA Maribor, Cokla Kranj.
Jih katera od vas pozna?
To so čeveljčki avtrijskega izvora, visoke kvalitete, cenovno primerljivi s Cicibanovimi čeveljčki.

Drugače po novejših raziskavah, se ortopedski vložek v čeveljčkih in copatkih naj ne bi uporabljal več, saj z obliko ortopedksega vložka otrokovo nogo silimo v neko obliko, hkrati pa nogici dajemo preveč potuhe, saj se mišice stopal v ortopedskih čevljih razvijajo slabše, kot če bi otrok nosil čevlje z normalnimi vložki.
Zato se zopet pojavlja teza, da so najbolj zdrave noge, noge otrok, ki veliko hodijo bosi.

Tole je nakratko po raziskavi, ki je bila plod več letnega raziskovanja med bolj razvitimi obutimi narodi in narodi, ki hodijo bosiuser posted image  

LP M.



(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupujete čevlje za otroke?!
10.2.2006 17:58:44   
žiža
manetka kokr da bi kej imela s tole firmo user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupujete čevlje za otroke?!
10.2.2006 20:02:02   
frutka_
Zaenkrat Ciciban, najraje program Softy. Za doma ima navadne nogavičke na bremze ali pa tiste H&M copatke z nedrsečim podplatom za jurja. V jaslicah ima Ciciban copatke na vezalke, ker ima močno nogico in ježki ne pridejo v poštev, ker ga tiščijo na nartu.

S Cicibanom zihe rne boš mimo brcnila, potemko bo dobro shodil pa se odloči naprej.Moj mali pa najlepše hodi v Cicibankah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kupujete čevlje za otroke?!
10.2.2006 20:15:28   
Anonimen
Puma in Nike niso v redu, ker se v njih nogica zelo poti in to vsaj pri tako majhnem otroku ni dobro. Ciciban soft je v redu, ker je mehak, čeprav je ortopedski. Čisto enakovreden čevelj je tudi Fisherprice, če ne celo bolj mehakj, prodajajo jih pa v Massu. Bodi pozorna na to, da bo znotraj podplata, torej v čevlju usnje. To pri Cicibanu in Fisherpricu je.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupujete čevlje za otroke?!
15.2.2006 19:21:15   
manetka
Žiža točn tkouser posted image

Hehe no vsaj vem kaj bodo mojiuser posted image nosili, hehe si že delam zalogeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupujete čevlje za otroke?!
15.2.2006 19:25:40   
viv_
Ciciban!

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje kupujete čevlje za otroke?!
16.2.2006 21:00:43   
manetka
http://www.superfit.at/

Superfit!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?