|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   10.dnevni aražmaji za morje?
19.2.2006 12:53:06   
Sulfinija
Pozdravljene!

Punce mi ve katera mogoče dati nasvet jaz letujem vedno preko Ilirike turizem vendar mene moti tole zakaj ne prodajajo aranžmaje za morje za 10.dni.Mogoče katera ve se da to na kateri agenciji dobiti in,da bi bilo ugodno.Mene je še do sedaj vedno rekla 7 ali 14.dni jaz pa bi rada v hotel in to za 10.dni.

Za vsak odgovor vam bom hvaležna.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 10.dnevni aražmaji za morje?
19.2.2006 13:52:54   
pascalina
Lep pozdrav,
baje so pri agenciji Sonček to uvedli. 100% je za hrvaško tak aranžma za druge destinacije pa ne vem. Bo najboljs da mal prelistas po spletni strani al pa zavrtis telefon. Pa mogoče ima tudi agencija Kompas, al pa dober dan. lep dan

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 10.dnevni aražmaji za morje?
19.2.2006 21:27:06   
Andra
10 ali 11 dnevne počitnice lahko dobiš pri Bonusu, ki so 100% najcenejši za Hrvaško.
Evo še njihov telefon: 02/ 229 75 30 alii 229 75 31.

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 10.dnevni aražmaji za morje?
20.2.2006 8:38:38   
Sulfinija
Andra!

Hvala lepa za naslov in telefonsko sem že klicala in jutri že dobim katalog domov.Ko pa bom šla prvič v MB bo naselednji petek pa se pri njih oglasim,da mi naredi ponudbe za 10.dni v krajih kjer naju zanima.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
IDEJA ZA VIKEND: Od Strunjana do Izole
Če se ta vikend odpravljate na obalo, imamo za vas super idejo za izlet, ki je primeren tudi za vozičkanje. Družinski iz...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?