|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 6:58:19   
tejčica
Pa je spet na vrsti mesek in BELA KAVA! Jaz jo imam že pred sabo, saj jo takooooooo pogrešam na ostale dneve. user posted image Moram reči da mi v tej dieto to najbolj manjka. Ko bo dieta končana jo bom definitivno pila vsak dan in ne samo na B dan. Če me spomin ne vara, jo nekatere pijete že sedaj vsak dan, pa gredo kg ravno tako dol.

Danes se počutim prav enkratno, saj mi je včerajšnji sadni dan uspel na celi črti. Upam da tudi danes ne bo skušnjav in vse uspešno preguramo dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 7:59:15   
Anonimen
Kako se šele jaz dobro počutim. Se odpravljam ven in v omari zagledam eno jakno, ki mi je bila prej premajhna. Saj zapela sem jo ampak je vse tiščalo. Pa si jo oblečem in lepo pleše okoli mene! Juuuuupi!!! user posted image
Sicer pa za kosilo ribe in sir, za večerjo pa jogurt. Jah, beljakovine striktno mešam pa gre vseeno dol.

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 8:27:22   
*pepelka*
Tudi meni je včerajšnji dan lepo uspel. Kep pa ni bilo potrbno dosti kuhati, razen za ostale, sem se odločila, da malo pospravim po omari. Med pospravljanjem pa sem pregledala nekaj oblačil, ki so mi bila prej povsem premajhna, ali pa zelo tesna. Ko sem jih poskusila obleči, sem ugotovila, da mi je vse ok. Tako sem sedaj dobila nov zalet za drugo polovico naše dieteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 8:50:05   
Teni_



Pozdravljene. Kočno mesek. Jaz bom danes pečenice in veliko zelenjave.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 8:54:55   
Anonimen
Tudi jaz sem dobila nov zalet, saj je šel od ponedeljka dol cel kg! user posted image  Ampak, najbrž bo do torka vsaj pol nazaj, pa nič ne de, ne bom se skirala!
Danes jem puranje zrezke in kitajsko zelenjavo. Za večerjo najbrž isto.
Opažam pa nekaj drugega. Zjutraj vstajam ob pol šestih in do sedaj sem komot zdržala z zajtrkom tja do desetih, če sem mela dela velik, tudi do enajstih, zadnje dni sem pa že ob osmih zjutraj hudo lačna, kruli mi... Potem pa jem in ne zdržim brez še enega jabolka tja do treh. Saj se ne sekiram, sam čudno se mi zdi. user posted image
No, včerajšnji sadni dan je minil brez grehov in tudi brez oreščkov! Zelenjave pa itak ne jem na ta dan! user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 9:40:56   
teja dbv
Pozdravljene!

Klub temu, da se še nisem nikoli oglasila naj vam povem, da sem prav z vami shujšala 10 kg. Res ste odlična pomoč in motivacija. Upam, da se bom odslej pogosteje oglasila.
Hvala in lep dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 10:01:22   
Anonimen
Dobrodošla teja dbv! A ti si nas pa smao brala do sedaj? user posted image  
Lepo! Čestitke za izgubljene kg!

(odgovor članu teja dbv)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 10:02:55   
lelaval
Tudi jaz sem včerajšnji dan prestala brez greha. user posted image  Sem pa nekaj po 22.00 uri morala v posteljo, ker sem bila preveč lačna. user posted image

Ne vem, kaj bi jedla za kosilo -se mi nič prav ne lušta. Povejte ideje.

Jaz tudi moram počasi v klet po škatlo s hlačami, ki so mi bile prav pred nosečnostjo. Bi mi že lahko bilo kaj prav. user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 10:06:35   
lelaval
Teja dbv pozdravljena. In čestitke za uspešno izgubljene kilograme. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 10:07:17   
t_t_y
teja dbv - dobrodošla, pa user posted image user posted image user posted image za izgubljene kg. Sem pogledala tvoje objave, pa je skrajni čas, da nam tudi ti kaj napišeš

pozdravček

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 10:08:01   
al1*
Dobro jutro!

Danes pa je tako depresivno vreme, ki me naredi lačno. Pojedla sem že dve pomaranči, do kosila je pa še daleč. Verjetno bom še kakšno jabolko zmazala.

Pozdravljena tudi teja dbv in čestitke za izgubljene kg.


_____________________________

lp


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 10:33:37   
*pepelka*
Pozdravljena teja dbv
A ni fino, da si dobila tako motivacijo in ti je uspelo izgubiti 10 kguser posted image user posted image
Upam, da bomo sedaj tudi me od tebe dobile kak dober nasvet in spodbudo za drugo polovico.

< Sporočilo je popravil hafi -- 17.2.2006 10:34:26 >

(odgovor članu teja dbv)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 10:43:00   
tinadvojčica
Čao!
Tudi jaz sem uspešno prestala sadni dan brez grehov in prav dobro se počuti danes.Nekako lažja.Danes bomo jedli pa puranove zrezke in solato.Mnjam komaj čakam!
Pozdravljena teja dbv in user posted image user posted image user posted image  za izgubljene kilograme.Upam da se bom tudi jaz lahko pohvalila kmalu s takšno številko!

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 12:35:09   
taška30
Hojla, odločne!
Jaz sem se pa danes tako lačna zbudila, da sem imela kosilo že ob 12-ih (ponavadi ob 14-15-ih) in sicer omleta iz treh jajčk z gobicami, popraženimi na čebuli in žlička kisle smetaneuser posted image . Pa solata.

Zvečer ne vem, če bom spet jajca, da ne dobim žolčnega napadauser posted image , bom verjetno jogurt ali sir.

Pozdravček, Taška

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 12:42:29   
rikica
Ojla!Jaz bom pa danes jedla golaž.Se mi že nekaj časa lušta.Zraven pa polnozrnati kruh.Komaj čakam,da se mi že skuha.Za večerjo bom pa pol manj.Lp

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 15:01:01   
Suzi*
Ojla!
Dobrodošla teja dbv in čestitke za tako lep minus na tehtnici. user posted image

Jaz sem tudi včerjačnji sadni dan preživela pridno na sadju, le nekaj mandeljnov sem pojedla. Mi je prav pasalo sadje. Danes pa sem za K jedla popečene bučke in gor koščki ementalerja in dimljenega sira, vse zapečeno v pečici. zraven pa skleda zelene solate. Njammmm. Za V bo pa kar zelena solata s papriko in sirom.

Jaz sem si pa danes kupila nove hlače.user posted image user posted image   Sem ful vesela in se počutim prav manekensko. user posted image user posted image

Aja, t_t_y, si včeraj spraševala.....ja, tudi jaz se bom v službo vozila v LJ.user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 15:01:49   
lelaval
Za kosilo sem delala špinačo, pire in hrenovke (si je hčera, ki je na bolniški user posted image  to zaželela). Sama sem pojedla hrenovko in 2 paradižnika. user posted image

Za večerjo pa bom verjetno kruh in namaz ali pa še enkrat hrenovko (čeprav sem se je že za kosilo najedla).

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 15:11:37   
paris
Pozdravljene Odločne!
Jaz sicer na vsak sadni dan mal jamram, sej pol pa gre!
Danes sem jedla pohanga piščanca- njami!

Teja dbv, dobrodošla in še kaj napiši! Pa seveda čestitke za minus na vagi!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 15:42:41   
tejčica
Hojla, hujšarce!

Meni je šele sedaj uspelo pojesti 2 jabolka, tako da bom danes brez kosila. Večerjo sem pa že naročila in bodo lignji.

Sedaj pa z malo šibava k mojim na Gorenjsko, tako da se čez vikend najbrž ne bom nič javila. V nedeljo zvečer pa napišem poročilo.

Lep vikend! 

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 15:51:47   
Anonimen
jaz sem pa danes zajtrk spustila in sem spila samo belo kavo. za kosilo je bila hrenovka in pa majhen košček kruha, za večerjo pa najbrž rio mare namaz na prepečencu ali pa jogurt z muslimi.

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 16:40:26   
Mel_A
Živjo, jaz sem pa danes fuuuuuuuuuuuuuuuul lačna in zato stalno neki grickam. Sicer vse v sklopu B, pa vseeno. In še zebe me. No, lahko pa da se me loteva ptičja gripa. Saj napada tudi kokoši,ane?user posted image  user posted image  user posted image
Kaj pa vem, sem že tolk pojedla, daa bom najbrž kar brez večerje. Ali pa bom samo solato. Drugo se mi sploh ne lušta. Aja, za Z sem imela 2 hruški, za K so ble hrenovke in solata, potem pa še malo hrenovk, pa še en košček,... Zdaj sem pa za protiutež en navaden jogurt, to me ponavadi ustavi pri nažiranju, ker mi stabilizira želodčno kislino user posted image
Lp vsem pridnim odločnim in vsem tistim, ki nas berejo.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 20:40:59   
t_t_y
Ojla punce, danes sem pa jaz grešila - mi je na sladko udarlo, dejte me mal skregat. Jedla sem vse po regelcih, sam zvečer sem pa namesto večerje--------------mal bajadereuser posted image . Sej vem da ni tolažba, ampak ponavadi ne grešim, tko da ne vem kaj mi je blo. Je pa to mogoče predpriprava na vikend, saj gremo "na lepše", pa se bom do ponedeljka zvečer verjetno mal težko držala diete - se bom kolikor se bo dalo. Skratka, do torka bom mal goljufala (če ne bo šlo drugače), takrat pa s polno paro naprej.

Se torej beremo v torek

pozdravček

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 21:23:06   
Mel_A
t_t_y: ti delaj kar hočeš, samo v torek moraš pridet nazaj, da nam narediš tabelco user posted image Mislim pa, da je nekaj čudnega danes v zraku (poleg ptičje gripe), meni full vleče za jest. Imam poln želodec še od prej (naj povem, da za večerjo nisem sploh nič jedla, niti solate), pa bi kar kaj jedla. Se moram prav nazaj držat, da ne pobezljam. Drugač pa ni lepo, ta bajadera, ma sej to itak sama veš, ma kaj ti čem jaz rečt, preberi moj post gor nad tvojim. Jaz ti res ne smem nič rečt... Razen tega, da se imej lepo, kamorkoli že greš in uživaj s polno paro!

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 21:33:45   
ANDREJA*
en lep pozdrav prav vsem................jaz sem pa zdele v službi in samo upam, da me ne bo kaj uščipnilo v želodec, ker sem ponavadi taaako lačna ponoči...............zdele imam pa pred sabo donat..........in sem se ga že najedlauser posted image lep vikend vsem in nič prekrškov............naj vam prišepnem, da bo v nedeljo fin jedilnik!!

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE 46. dan (B)
17.2.2006 21:42:50   
t_t_y
Ja, Mel_A, veš da bom v torek za tabelco že nazaj - tega pa ne bi zamudila, samo nisem prepričana, da bom sebe upala uvrstit nanjo - no ja, sej obljubim, da se bom poskusla držat diete kolkr se bo dalo.

pozdravček

(odgovor članu ANDREJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?