|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločne_50.dan(B+tehtanje)
20.2.2006 23:22:02   
t_t_y
Pozdravljene punce, upam, da mi ne zamerite, ker kar odpiram novo temo, ampak sej veste - od petka se nisem nič javila. Skratka nisem bila pridna, nisem se držala diete, ampak to čist namenoma (je bil dopust predrago plačan, da bi jim še pri hrani kaj pustila), z jutrišnjim dnem pa veselo naprej. Sem se ravno tehtala, pa mi kaže mal več kot prejšnji torek, ampak se ponavadi tehtam zjutraj, danes sem sam iz firbca preverila, se pa bojim, da si jutri sploh ne bom upala povedat kilaže - no ja, tabelco bom vsekakor pripravila. Sicer pa je pri meni jutri na jedilniku jogurt z 1,3%mm.

Aja, pa še tole - DEBELUŠKA30, da ne bo kakih obupavanj (in izgovorov), jaz sem imela pred leti na 164cm čez 95kg (ko jih je blo tolk sem se nazadnje tehtala, si potem nisem več upala), pa sem shujšala in pršla na 59, pol pa mi je tko "mal "nihalo (vsaj zame je blo to mal)in sem mela pred nosečnostjo 67, zdej preden sem začela z 90D dieto sem jih mela 79,1, prejšnji torek ko sem se zadnjič uradno tehtala pa 69,1 - kaj ti hočem povedat:SE DA ČE SE HOČE. No jaz upam, da jih zgubim še ene 5 - sej vem, za nekatere mora bit cm-110, zame je pa dost -100, in bom če to dosežem čist zadovoljna. Torej DOBRODOŠLA med nami ODLOČNIMI - tudi sama menim, da smo to ena boljših shujševalnih skupin (btw, tiste ki pridemo do konca 90 d, bi se lahk dobile vsaj na user posted image ).
Pozdravček in odločno naprej.......
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 6:03:44   
teja dbv
Dobro jutro!

Najprej zahvale vsem, ki ste me sprejele medse.
Tehtnica je pokazala -0,8 od prejšnjega torka. Do sedaj pa skupno -10,3. Mi prav dviguje moralo. Ni težko in nič ne stane (sem namreč dosedaj zmetala že kar nekaj denarja za zdravniška hujšanja...).
Lep, čeprav deževen dan vsem želim!
          
                                                  Teja dbv



(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 6:11:35   
Teni_










Dobro jutro!!!!!!!!

Mene je pa danes tehtnica kar razeselila. Pokazala je 1,1 kg  manj. Vse skupaj torej 11,2 kg minusa. user posted image  Danes še ne vem kaj bom jedla. Javim kasneje.




< Sporočilo je popravil mojcaH -- 21.2.2006 6:13:04 >

(odgovor članu teja dbv)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 7:13:51   
DEBELUŠKA30
ČESTITAM ODLOČNE!!!!!!!!

Danes se vam pridružim, in upam, da bom vsaj pol toliko vztrajna, kot ste ve.

MOJ 1. DAN!!!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 7:23:37   
breda
Žal moram tudi jaz poročat o grešnem vikendu (jest bi jih kar ukinla zdej med dieto)user posted image user posted image . No saj sem sama kriva, blo je že -6 kg, sedaj pa sem spet na -5. (danes moj 36.dan).Sicer se pa bolj pozna na cm, tudi drugi so opazili,, pa sem malo zaspala na lovorikah.
Se bo treba res v roke vzet, drugače je škoda, da vztrajam med tednom, pol pa v dveh dneh vse pokvarimuser posted image user posted image . Upam,d a bom "prilezla" na - 10 kg.!!
Pridne bodite-bolj kor jaz.

Debeluška, pozdravljena! user posted image user posted image  za odličitev, kar pogumno!

< Sporočilo je popravil breda -- 21.2.2006 7:24:34 >

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 7:26:12   
Anonimen
Jutro!
Včerajšnji sadni dan je minil brez grehov. user posted image
Danes bom najbrž naredila osliča in sicer na žaru, zravne pa pač zelenjavo in solato.
Tehtanje...kot vedno, bilo je že - 10,9, napište pa mi današnji minus - 10,5. Tud v redu, kajne?
Debeluška, danes je tvoj prvi dan! user posted image  Upam, da ti uspe, prvi dnevi so najtežji, sam meni se zdi, da smo včeraj začele, pa je že 50. dan danes. Boš videla kako hitro mine. Itak se ti pa 1.3. pridruži nova skupina, tak da ko me končao ne boš ostala sama. Pa itak vas bomo še brale in spodbujale.
Na kavi bi se pa res mogle dobit, ko bo tele diete konec! user posted image   t_t_y, odlična ideja!!!!!!!  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 7:29:52   
al1*
Dobro jutro!


Ravnokar iz tehtnice: -7,5kg, še 2,5 do cilja.user posted image user posted image user posted image

Moram rečt, da sem že s to težo sedaj zelo zadovoljna. To je teža, ki sem jo imela, preden sem drugič zanosila. Do konca je še 40 dni in vsaj še kak kg bo menda šel dol.

Kaj bom danes kuhala še ne vem, od solate bo verjetno motovilec.
Od miganja pa bo danes drsanje na drsališču.

Bravo vsem odločnim!


_____________________________

lp


(odgovor članu breda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 7:37:39   
ronja5
Dobro jutro!

Ponižno priznam, da sem cel teden grešilauser posted image , kaj pa morm, če pa so bili kr trije r.d.-ji. AMPAK, tehtnica vseeno kaže -8 kg! Še 2 kg do zastavljenega cilja! user posted image user posted image user posted image  jaz!
user posted image user posted image user posted image  za vse ODLOČNE in vse nove pridružene!

Kjer je volja, tam je pot!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 7:46:39   
*pepelka*
Jutro
Danes pa sem dobre volje, saj mi je tehtnica pokazala že -12,6 kguser posted image . Če bo šlo še tako naprej upam, da mi uspe izgubiti še kak kilogram. Res pa je tudi, da se držim diete.
Pa da ne pozabim user posted image user posted image za debeluško30, ki se je odločila začeti z nami. Verjemi, uspelo ti bo.

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 8:01:30   
muki1
Dobro jutro odločne.
Joj, kak ste pridne. user posted image user posted image user posted image . Meni je že šla ena kila gor user posted image , pa se trudim, da preveč ne mešam. Berem vas še vedno redno in se prav vsake zgubljene kilce tudi veselim, upam da ne bom na koncu jaz vaša Kunigunda, da se bojo meni limale vaše zgubljene kile user posted image  user posted image  .
Kar se tiče kave na koncu, jaz bi tudi, če lahko. Bom pač malo kvarila povprečje med suhicami, ampak res bi se lahko dobile.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 8:07:23   
čopek
Pozdravljene !


Tudi jaz sem kar dobre volje, ker je "prijateljica " pokazala -0,8 kg. Zdaj je vse skupaj - 8,3 kg. Glede na to, da sem si dieto malo prikrojila ( zaradi dojenja ) sem kar vesela.Pa saj je še nekaj časa do konca in ni user posted image , da ne bom izgubila še kašne kilce.

user posted image user posted image user posted image user posted image vse ODLOČNE.


(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 8:45:17   
paris
Dobro jutro Odločne!
Pri meni ta teden mikro zmanjšanje teže -0,20, se pravi skupaj -6,60 kg, še 1,40 kg za dol dat.
Prav zanimivo je pri meni, kako se zadnje dve kile vlečeta iz tedna v teden, bi rekel človek- kaj pa je dobra kila, evo, pa ne gre nikamoruser posted image Ampak jaz sem odločna in se ne dam- točno tisto bogo kilo hočem še shujšat, pa basta!user posted image

Danes bom verjetno jedla polpete in zeleno solato.
Lep pozdrav vsem odločnim in pridruženim! GO GIRLS !user posted image

P. S. Kofe je dobra ideja!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu čopek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 9:02:33   
tejčica
Jutro punce!

Kako dober je občutek, ko ti vaga že takoj zjutraj polepša dan. V zadnjem tednu mi je uspelo uničiti še 1 kilco, od 3.1. do sedaj skupaj torej 11 kg. user posted image user posted image user posted image

BRAVO za vse nas odločne. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 9:11:00   
Anonimen
Meni tehtnica kot prilimana stoji na 68,4, to je približno - 2 kili od začetka. Danes je moj 21. dan. Ampak na hlačah se pa pozna, jih dam lahko zapete dol.
Juhej!user posted image

Za danes ima že pečena ena mastna svinjska rebra. Je bil mož včeraj lačen, pa jih je za cel blok spekel, kot po navadi. Ampak se mi kar gravžajo. Ne vem, če ne bom kakšnih tankih svinjskih zrezkov kupila (saj bi piščančje, ampak mi tudi nekako ni do njih ...) in jih naredila na žaru. Pa eno veliko skledo radiča zraven, seveda.

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 9:30:48   
Suzi*
Juhejjj, punce! Danes sem pa jaz zelo dobre volje! user posted image Sem dosegla svoj cilj!!!  Tehtnica je namreč po prejšnjem grešnem podaljšanem vikendu danes pokazala -2 kg manj, skupno torej -8,5 kg manj. user posted image user posted image  To pa je že 0,5 kg manj od ciljne teže. Juhuhu!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem torej v 50. dneh iz 65 kg prišla na 56,5 kg, kar je zame fuuul uredu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Si bom danes za nagrado privoščila kakšno sladičko popoldne, drugače se bom pa še držala diete. Da bo bolj ziher in da ne bo šlo preveč nazaj gor. user posted image  Edino kar bi še morala je to, da bi delala ful trebušnjakov, da bi bil trebušček bolj napet. No, pa tudi to bo do poletja. user posted image

Punce čestitke za našo porejeno Kunigundo, Muki ti se pa ne sekiraj če boš kvarila povprečje, tebi je zdaj vse oproščeno. user posted image  Debeluška, dobrodošla med nami in odločno opravi s temi prvimi dnevi, ki so bili tudi meni najtežji. Ampak res gre hitro naprej, sploh ne vem, kdaj so minili vsi ti dnevi. Garantirano se ti bo že po enem tednu poznalo na tehtnici. Pogumno!

T_t_y, jaz sem tudi za kavo! Dobra ideja! user posted image

Danes bo pa za K in V sir pa ful zelenjave zraven.




_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 11:00:41   
tejčica
Bravo, Suzi*!user posted image user posted image user posted image  Verjamem da so občutki, sedaj ko si dosegla cilj, enkratni. Upam da kmalu dobiš družbo na cilju.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 11:01:39   
tinadvojčica
Čao!
No tudi jaz bom poročala malo o mojem prehranjevanju;vikend je bil grešen in posledično imam sedaj isto kg kot prejšnji teden se pravi - 6 kg.Pa saj bo imamo še dosti časa da jih gre saj še 5 dol.
Čestitke debeluška da se nam pridružuješ.Če boš z nami vztrajala boš poleti prava suhica.Držim pesti.
Sem pa tudi jaz za eno kavico na koncu diete.Ampak bi se mogle še pred dieto dobiti da bi videli razliko.Ampak saj lahko pa fotke prinesem s seboj a ne?
No mi bomo imeli za kosilo pleskavico z zelenjavo in malo sveže pečenega črnega kruha v novi mašinci.Zraven pa še paradižnikova solata.Zanima me ali lahko danes jemo ketchup zraven pleske?

Hvala za odgovore in lep dan!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 11:16:53   
taška30
Hoj, hoj!

user posted image Vidim, da se je med odločnimi končno začelo spet nekaj dogajat, se pravi da so kilce malo poletele dol (vmes je večini kar malo stalouser posted image , se mi zdi). Tudi mene je vaga zjutraj neizmerno razveselila, dol je šlo -1,5kg, torej skupno že 8,5kg. Sicer veselje malce kvari podatek, da je to teža po sadnem dnevu in ni čisto realna, ampak si ne pustim vzeti veselja. Po doooolgem času sem spet pod 60! Mogoče pa le prilezem do cilja (sanjskih-10kg), čeprav sem par dni nazaj že malo dvomila.

Suzi*, čestitke za 1.mesto na cilju.user posted image user posted image user posted image

Debeluška, tudi od mene 1 tona podpore, sploh v teh prvih dneh, drži se, skupaj z nami!user posted image

T_t_y, fajn ideja, tudi jaz sem za kavico.

Danes bo spet sir na 'šenevemkakšen' način, pa mogoče kak jogurt.

Pozdravček, Taška

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 11:46:18   
DEBELUŠKA30
100X HVALA ZA VSO PODPORO, ODLIČNE STE!

Res ne vem, kako naj se vam še zahvalim, za vse te vzpodbudne besede!

Sam naj povem, da sem ful panična (tko čudno, negotovo se počutim).
Sam da dam danes skozi....

Lep pozdrav za vse, DEBELUŠKA30!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 13:35:16   
lelaval
Ne, nisem še obupala, le do računalnika nisem uspela prit (razen zjutraj, ampak takrat se še nisem stehtala), pa še ni bilo nič za poročat. user posted image

Za zajtrk sem uspešno pospravila 1 jabolko, za kosilo 3  ( user posted image ) pohane faširane zrezke in ogromno skledo puterce. Za večerjo bo pa polovica kosila.user posted image  

Sem kar malo presenečena nad tehtnico (no, končno tudi jaz user posted image )
Od prejšnjega tedna kaže točno 1 kg manj user posted image , skupaj mi je torej uspelo sklatit točno 5 kg user posted image  user posted image . (če prištejem še zgubljen kilogram od prvega tedna, ko sem se vagala s starimi vagami, je to 6 kg - ampak te kile ne upoštevam, se pa fajn sliši user posted image ). Torej tudi meni manjka le še majčkeno do doseženega cilja. user posted image  Kaj morem, sem pač skromna in z malim zadovoljna.
user posted image

Suzi, čestitke, ker si zlata ribica user posted image  - ti je prvi uspelo,
Debeluška - B dan je najlažji. Sicer pa je prvi teden najhujši (malo še drugi), a ti se ne sekiraj, saj si se pridružila odločnim.



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 14:31:35   
lelaval
Aja, pa še kile 53,8.
Upam, da mi do konca diete uspe prit do 50 kg.
Če ne, pa tudi nič. Sem že zadovoljna s svojo postavo (le trebušček in ritka sta še malo večja user posted image user posted image user posted image user posted image ).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 14:33:16   
tejčica
Leleval, kaj je to puterca?

Danes sem si prvič med dieto privoščila pohanje. Pojedla sem 3 (manjše) pohane puranje zrezke, zraven pa zeljnato solato. Kako je bilo to dobro... Za večerjo pa najbrž ne bo meso (vsaj pohano ne), ampak najbrž kar jogurt. Aja, od sadja sem pa pojedla 2 manadini.

Sedaj si pa šibam skuhat še eno belo kavo.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 15:21:01   
Teni_




Najprej javljam kar mi je sporočila skutica: ne, ni nas zapustila, še vztraja, vendar je trenutno zaradi selitve brez interneta. Se oglasi čez kakšnih 14 dni.

Za kosilo sem jedla solato s ptičjo gripouser posted image , za večerjo pa bo verjetno hrenovka.



(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 16:13:17   
KIKI*
Živjo!
No, tud meni je tehtnica pokazala -1 kg od prejšnjega tehtanja, sem predvčerajšnjim dobla tako močan PMS, da sem pojedla 2 čokolade in je šla 1 kg ki sem jo dobla v tem tednu poleg duge, ki je ostala dol. škoda. no pa tud 1 ni slabo. skupaj -7 kguser posted image zadovoljna, ampka drug teden bo pa -9 to pa grem stavit!!

lp
Adela

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: odločne_50.dan(B+tehtanje)
21.2.2006 17:27:50   
bianka
Zdravo punce

jaz sem se pa odločila da se ne stehtam prej kot 2.3.(po vodnem dnevu),če bom zdržala.
Drugače pa nevem kaj mi je,vsak dan malo grešim.Danes sem jedla jabolko(kompot) kavo s SMETANOuser posted image ,puranjo šunko in prepečenec ki se mu že dva dni ne morem upreti.ja tudi včeraj pri sadju sem pojedla 5 prepečenčev.

kar skregejte me

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?