|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   depilacija po CR
16.3.2006 13:04:12   
Bonnie_RR
Mene pa zanima kdaj in na kakšen način ste opravile prvo depilacijo na predelu, kjer imate brazgotino od CR.
Jaz sem do zdaj vedno uporabljala depilacijsko kremo, zdaj pa sem v dilemi kaj uporabiti.
Drugače nimam nobenih problemov, bolečin, zatrdlin ali česa podobnega. Imam samo tanko rdeče-roza črto, bojim pa se, da bi bila depilacijska krema na tem področju mogoče še preveč agresivna.
Kaj menite? Prosim, če mi svetujete!

LP


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: depilacija po CR
16.3.2006 14:53:49   
hubi
Hja, jaz vzamem kar britvico ter peno in grem na delo. po rani pa bolj pazljivo pa je. Seveda zrastejo kmalu spet nazaj user posted image  .

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: depilacija po CR
16.3.2006 15:49:38   
Bubamaraa
Jaz tudi vzamem britvico in peno...Pa lepo počasi pobrijem....Samo dokler se mi ni lepo zacelilo si nisem tam brila....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: depilacija po CR
16.3.2006 22:43:25   
KODA
user posted image Sem bila rezana navpično(zato,ker se je zelo mudilo),pa nimam problemov s tem.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: depilacija po CR
17.3.2006 11:25:13   
MusiMarusi
Jaz si pa tam ne brijem s peno, ne vem kar ne morem..si pa pobrijem z mašinco user posted image
lp

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: depilacija po CR
17.3.2006 13:39:18   
dory
Hm, jst imam brazgotino kaka 2cm od popka ( navzdol )...tko da tam ni se nc za brit :)

(odgovor članu MusiMarusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: depilacija po CR
17.3.2006 13:46:07   
eva1
Jaz vzamem britvico in se pobrijem-ne vem zakaj bi pa krma škodila rezu, če je vse zaceljeno?
Tiste ki imate navpičen rez-zakaj so vam ga naredili-kakšni so razlogi?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: depilacija po CR
29.3.2006 9:36:58   
Majabo
jaz se brijem kar s peno in britvico, me pa zanima ali si katera brazgotino maze s kaksno kremo, meni se po 10 mesecih se kar precej pozna, ginekologinja pa mi je sele sedaj rekla, da skoda da se nisem mazala s kremo (v porodnisnici so mi takrat rekla da ni potrebno) oz. da sem ocitno nagnjena k temu, da mi ostanejo brazgotine?! no ja, saj me ne moti toliko.....vendar me pa pred vsako spremembo vremena brazgotina srbi user posted image user posted image user posted image

lp
T.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?