|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Socialna delavka na domu zaradi otroških?
3.3.2006 9:13:13   
aneja1
Zanima me, če v kateri občini hodijo socialne delavke, med porodniško, domov iskat mamice? Včeraj bi me naj iskale, pa me ni bilo doma.

Če je katera to že doživela, naj, prosim pove, zakaj? Ker meni se niti malo ne sanja zakaj bi me lahko doma iskale? Kar se tiče socialnih razmer doma, pa je vse dobro.

Trenutno pa prejemam starševski dodatek, razliko socialne pomoči ter otroški dodatek.

Slišala sem že, da bi naj hodili na dom zaradi otroških dodatkov, sicer nisem uverščena v najvišjo lestvico.

V mesecu decembru sem pa dala vlogo za enkratno pomoč, odgovora pa še ni bilo do zdaj....


Najlepša hvala že vnaprej za vašo pomoč, čist so me iz tira vrgli....


LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Socialna delavka na domu zaradi otroških?
3.3.2006 9:17:35   
ursa_p
Je mozno, da te je kdo prijavil? Imas zleht sosede??? Drugace pa mislim, da vsake toliko pride tudi socialna pogledat oziroma malo prekontrolirat (pa ne vse, ampak na vsake toliko koga). Ponavadi jih posljejo patronazne. Kaj pa vem. Ne skrbi, ce je vse v redu, ne bo panike.

Ce si samohranilka so mogoce prisle prekontrolirat, ce imas moza ali fanta doma - MOGOCE.

Da bi hodile domov zaradi otroskega dodatka, pa se nisem slisala.

Lp, Ursa

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Socialna delavka na domu zaradi otroških?
3.3.2006 9:30:03   
tipka
Upam, da se bojo kaj zganili in uredili lažno samohranilstvo, samo vseeno mislim, da tvoj obisk ne pomeni tega. Ker potem bi se že kje slišalo, da hodijo to kontrolirat.

Socialne delavke hodijo na dom, da preverijo premoženjske razmere in v primeru prijav zlorab. To dvoje je možno. Ni mi pa povsem jasno, kako lahko preverijo premoženjske razmere, pogledajo, če imaš kaj brie-ja in lososa v hladilniku? Pohištvo, oblačila,..... to je lahko že vse od prej, ko pa ostaneš brez službe, se ločiš,......... ti pa socialna pomoč vseeno pripade. user posted image

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Socialna delavka na domu zaradi otroških?
3.3.2006 10:01:05   
total
Če si prijavljena kot samohranilka,potem te je ziher kdo prijavu in je prišla pogledat kako je stanje.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Socialna delavka na domu zaradi otroških?
3.3.2006 10:31:18   
Anonimen
Socialne delavke lahko na domu (oz. na terenu, kakor se temu reče) kontrolirajo dejansko stanje prejemnika kakršnegakoli dohodka od države, torej od CSD-ja oz. MDDSZ-ja.
V praksi se to dogaja redko, ampak se.
Pokliči na svoj CSD, povprašaj, kdo te je iskal in zakaj, vprašaj, kdaj imajo namen naslednjič priti, da boš takrat doma.
In vprašaj, kaj je z vlogo za izredno DSP, kajti gre za upravni postopek in odločbo (sprejetno ali zavrnjeno) moraš dobiti najkasneje v 60-ih dneh, kar pa je že poteklo, če si vlogo oddala decembra. Povej jim, da boš tudi ti prišla kaj prekontrolirat in kakšno stvar kam prijavit.

(odgovor članu aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Socialna delavka na domu zaradi otroških?
3.3.2006 11:46:55   
Anonimen
Socialna delavka nima nobene pravice vstopa v dom, vstopi lahko le na tvoje povabilo oz. dovoljenje!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Socialna delavka na domu zaradi otroških?
3.3.2006 12:40:18   
petraz
Točno tako kot je napisala Selena. Žalostno pa je to, da te je res lahko kdo prijavil... user posted image

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Socialna delavka na domu zaradi otroških?
3.3.2006 12:42:52   
kofetek2010
brez sodnega naloga nisi dolžna nikogar spuščat v stanovanje user posted image  

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Socialna delavka na domu zaradi otroških?
3.3.2006 18:56:14   
rija
Kako pa bi naj bila socialna delavka usposobljena, da bi ocenila premoženjsko stanje? Mislim, da to delajo ljudlje drugega faha.... In je pred našo hišo parkiran avto za 10 milijonov, pa mi bo potem ukinila vse denarne prejemke???? Kako pa sploh ve da je moj???
No, saj ni, da ne bo katera narobe razumela...user posted image

A kontrolira če maš wc na štrbunk in se še vedno kopaš v korituuser posted image user posted image  Pa si potem dovolj reven?

Kot je napisala Selena: ni ti je treba brez sodnega naloga spustiti v stanovanje!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?