|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalostna in živčna - pomagajte
28.2.2006 12:09:56   
tiaz
Pozdravljene !
Zelo sem živčna, ker sem prej opazila rjav izcedek, ko sem bila na WC.
31.1. je bil prvi dan zadnje M in danes je 12 oz. 13 dan od ovulacije. Bila sem na Klomifenu (2tbl/dan) in 10 dan po njem na UZ, kjer mi je moj G. rekel, da je prišlo 15. in 16.2. do O. Nevem ali bo prišlauser posted image , ampak je ne pričakujem, ker si je ne želim. Ampak me že od O špika v jajčnikih in slabo mi je vsak dan (ob večerih) ter povečan apetit.

Prosim, če mi poveste kdaj bi lahko naredila test!

Lp

Tiaz
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
28.2.2006 12:16:46   
pikica123
Verjetno bi zdej že lahko naredila test. Al pa do konca tedna sigurno.

Držim pesti!

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
28.2.2006 12:40:41   
cocki
TIAZ DRŽIMO PESTI !!!!

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
28.2.2006 13:28:50   
tiaz
Tako sem ......... , da bi najraje šla po test in ga naredila ! Upam, da mi bo tokrat uspelo !

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
28.2.2006 13:29:23   
dulcinea
Držim pesti, da bo vse vredi.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
28.2.2006 14:10:59   
Ženkica
Čao. Ti si pa isti primer kot jaz. Zadnja M 31.1.; klomifen 2tbl/dan; moji ciklusi so bili prej vedno na 27 dni, razen zadnji je bil na 30 (sem bila že vsa vesela, ker je zamujala). Torej, danes je 29 dan, jaz pa še vedno čakam. Tudi jaz sem vsa živčna in depresivna. Imam vse znake za user posted image  in user posted image . Od O naprej me noro bolijo joškice in bradavičke, danes pa me je začelo že tudi nekaj zvijat oz. špikat tam doli, tko da najbrž ne bo nič z user posted image . No, dokler je ni, upanje še vedno ostaja. Poročam, kaj in kako.

Lp

Ženkica

Sicer pa držim pesti za vse nas; vedno in povsod.user posted image  user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
1.3.2006 6:58:32   
tiaz
Sedaj pa sem res žalostna!
Kot sem že včeraj omenila, se mi je kazal rjav izcedek, ampak ker mi ni dalo miru, sem naredila test (Baby check), a kaj ko ni bilo dveh user posted image . Na žalost pa je danes zjutraj že prišla user posted image .
Ne vem od kod so pa tisti znaki : slabost, napet trebuh, povečan apetit, boleča prsa. Ne vem. Zelo sem user posted image . Zdaj pa več ne vem, kaj naj in kaj je narobe. Že leto dni se z dragim trudiva, pa nič. Niti po Klomifenu ne, čeprav sem že 2x poskusila s terapijo. Enostavno ne vem. Problem pa je tudi v tem, da moj dela na terenu in ga sedaj ne bo doma. user posted image   user posted image   user posted image    user posted image

Lp

Tiaz

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
1.3.2006 7:17:04   
PIKA
Ne zanašaj se na znake! To so bolj znaki PMS, kot nosečnosti. Jaz sem v dnevih pred nepričakovano M imela krče v levem delu trebuha, kot bi kaj težkega pojedla, nisem bila nič napihnjena, le drisko sem dobila brez razloga, prsi me niso bolele in me tudi zdaj ne, imela pa sem rahle slabosti cel dan, na dan, ko bi M morala priti, pa sem dobila belo-rumen izcedek, M pa ni bilo. Ko boš noseča, bodo opisani znaki drugačni, kot jih opisuješ sedaj.

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
1.3.2006 7:47:19   
cocki
Tiaz, dosti teh "nosečniških znakov" je v glavi - psiha, psiha je tista, ki te prepriča o teh znakih, saj si neznansko želiš user posted image ! NE OBUPAJ, BOMO NA KONCU VSE ZMAGALE BOŠ VIDLA!

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
1.3.2006 8:27:08   
tiaz
Res si neznansko želim in verjetno zaradi te želje tudi ti znaki, ki so me spremljaji ob čakanju. Upam, da mi bo naslednjič uspelo in upam, da bo to čimprej!

Lp

Karmen


(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
1.3.2006 8:38:47   
Polona30
Kako sem vesela, ko prebiram, da nas ima več "enake" težave. Moja zadnja M je bila 2.2., spožena z Dabrostonom, potem pa Klomifen, in 20! dan (21.2.) naj bi bila ovulacija, tako mi je rekla moja G na UZ.

Naj povem, da sem imela 21.in 22. male krvavitve-bolj izcedke, kar mogoče res lahko povežem z O, 27.2. (torej 6 dni po O) pa zopet opazim malo rdeče sluzi, kar povežem z vgnezditvijo. Punce, povejte mi razmišljam prav?

Test delam 7.2.

V telesu ne občutim nobenih večjih sprememb, čeprav, kaj pa vem, ne upam rečt, da me malo v trebuhu špika, kot preduser posted image .

Za vse nasuser posted image !

Lp
Polona


(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
1.3.2006 12:00:17   
kasija78
Punce,

Sem se kar morala še jaz oglasiti, čeprav nimam nič novega za povedat. Samo najdem se v vaših besedah, kot bi jih sama napisala. Midva zdaj poskušava pol leta. Štejem dneve, razmišljam o tabletkah (trenutno še na dabrostonu, kmalu klomifenu) in vsak dan, kdaj tudi dvakrat, prebiram sporočila na tem forumu. Pa ves čas čakam user posted image  in delam teste preden pride, čeprav vem, da bi morala počakat. Veliko razmišljam o vzrokih - sicer sem bila vedno zdrava, zakaj zdaj problem? Je to lahko stres v službi (ki je res zeloooooooo stresna), se preveč obremenjujem z nosečnostjo? Kako naj vem, ali imam ovulacijo? Ali bo ob vsakodnevnem merjenju kaj bolje ali slabše? Tako samo sebe morim s takimi temami cele dneve. In iz meseca v mesec upam, da zdaj pa morda bo user posted image . Pa bi želela razmišljati bolj pozitivno "ko bo pač bo" ampak me mori služba za določen čas, pa skrbi o morebitnih težavah z zanositvijo, pa...

No, zdaj sem to napisala in ne vem, če bo kateri v pomoč, ampak meni je lažje, ko berem vaše misli in vidim, da v tem poskušanju nisem sama. Da se tudi kateri drugi cefra user posted image .

Želim nam vsem čimprejšnje user posted image !

Lep dan vsem,   kasija

(odgovor članu Polona30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
1.3.2006 12:04:40   
tiaz
Sedaj pa mi ni nič več jasno. Prej sem pozabila še omenit, da imam vsak dan vročino enkrat 37,6 °C, čez ri ure pade na 37,2 °C, že 10 dni. Ne vem zakaj.
Prej sem omenila, da sem včeraj delala test, ki je bil negativen in da sem imela še do zjutraj kar močan rjav izcedek, sedaj ko pa grem na WC, pa skoraj nič. Ne vem kaj naj bi to pomenilo.

Če morda katera izmed vas ve, kaj bi bil to vzrok, prosim, če napiše !

lp

Tiaz

(odgovor članu Polona30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Žalostna in živčna - pomagajte
1.3.2006 23:28:52   
malička
Danes sem se pridružila ringaraji, in ko sem tak na hitro prebrala par člankov sem ugotovila, da nisem edina, ki si želiuser posted image , midva se trudiva že leto in pol pa nič. prejšnji mecec mi jeuser posted image zamujala 7 dni pa sem bila že vsa blažena ampak se je potem osmi dan vseeno pojavila. Imam eno vprašanje; na levem jajčniku sem lani imela ciste, pa me zanima če lahko morda to kaj vpliva na zanositev, ker si res želim zanositi. user posted image

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Žalostna in živčna
6.3.2006 11:58:32   
tiaz
Pozdravljene !

Moram vam povedat, da na žalost nesem zagledala dveh user posted image , ampak je bilo razočaranje in bila je user posted image .
Upam, da mi bo naslednjič uspelo. Zelo sem razočarana.

Lp

Tiaz

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Žalostna in živčna
6.3.2006 14:07:25   
Manja77
Tiaz ne obupaj, vse bo še ok. Jaz sem imela zadno M 30.1. in nato od 5-9 dan jemala po dve tableti Klomifena. M za enkrat še nisem dobila, imam zelo boleče prsi (kar sem imela tudi prejšnja dva meseca ob jemanju klomifena) in skoz me neki zvija. Testa pa si kr ne upam it delat. Da ne bi bila spet tako razočarana.
user posted image  Joj sploh ne vem kaj naj naredim?

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Žalostna in živčna
6.3.2006 14:57:46   
cocki
Tiaz, žal mi je, upajmo, da nam bo naslednji mesec uspelo user posted image
Glavo gor in veselo na user posted image user posted image user posted image



user posted image  za te, ne bodi žalostna!

(odgovor članu Manja77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Žalostna in živčna
6.3.2006 22:43:20   
KODA
Držim pesti za naslednji krog.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Žalostna in živčna
7.3.2006 7:49:36   
tiaz
Upam, da mi bo tokrat uspelo. Sem spet na Klomifenu in upam, da ga tokrat ne jem zaman.

Lp

Tiaz

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?