|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje-dodajanja
6.3.2006 9:11:46   
AR
Imam dobre 4 mesece staro pupo in jo polno dojim. Pri šestih mesecih bom šele začela dodajat, ampak me vseeno nekaj zanima. Ali si tiste, ki dojite stiskate mleko in ga dodajaze med pripravo hrane ali se polsužujete adaptiranega mleka?

Hvala vsem za odgovor!  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje-dodajanja
6.3.2006 9:50:56   
bebe&jaz
Jaz si stiskam svoje mleko, ja, in mu ga dodajam k hrani, kjer je to potrebno, npr. v krompirjev pire,... Pa zvečer, ko dobi žitno kašico (tako brez glutena - npr. riževo) si tudi iztisnem mleko in mu kašico naredim s svojim mlekom. Pa veliko uspeha pri uvajanju vama želim!!!

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje-dodajanja
6.3.2006 9:58:32   
tina104
jaz sem si do sedaj stiskala, zdaj sem kupila tako žitno kašico, ki se pripravi z vodo

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje-dodajanja
6.3.2006 10:28:57   
makica
Kupovala sem kašice, ki se pripravljajo z vodo, če sem pa potrebovala mleko sem pa kupila adaptirano. Se mi ni nikoli dalo stiskat.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje-dodajanja
6.3.2006 14:49:17   
petraz
Jaz sem uporabljala svoje stisnjeno melko. Je pa stvar odločitve.user posted image

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje-dodajanja
6.3.2006 16:02:36   
tincci
Jaz bom dodajala z adaptiranim mlekom, se mi ne da stiskat user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje-dodajanja
8.3.2006 13:55:51   
chips
Katera kašica pa se lahko naredi z vodo.
Jaz sem kupila riževo od MULIPA(,mislim da sem prav napisala).,ampak se meša z mlekom,ki pa naši Tei ne diši preveč.
Sicer je stara šele 4.mesece ampak se mi zdi da nimam več toliko mleka,saj čez dan se dojiva na 2 -3 ure,ponoči pa od 1-2 ur.
Kaj naj naredim???


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?