|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj ste jim ponudile...
8.3.2006 12:23:46   
miševi




.... - koruzo
    - grah
    - stročji fižol
    - nashi
    - testenine

Hvala!!!!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj ste jim ponudile...
8.3.2006 13:36:10   
petraz
Pri osmem mesecu testenine, stročnic pa še en čas raje ne. user posted image

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj ste jim ponudile...
8.3.2006 13:52:40   
bombonček
Naša je stara 9 mesecev in od naštete hrane je samo testelnine.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj ste jim ponudile...
8.3.2006 15:23:06   
muha1
Mi smo v osmem mesecu in jemo vse našteto od petega meseca naprej.

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj ste jim ponudile...
9.3.2006 9:39:05   
tincci
Mi smo zdej začeli jesti riževo-koruzne kosmiče, stari smo 4.5m

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj ste jim ponudile...
9.3.2006 9:49:22   
bebe&jaz
- koruzni zdrob - 6 mesecev
- stročji fižol - 6 mesecev
graha, nashi-ja in testenin še ni dobil.

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj ste jim ponudile...
9.3.2006 10:49:53   
miševi




Hvala, sem rabila malo primerjave. Saj imam že eno pupico od prej, pa so mi določene stvari iz glave ušleuser posted image .
Najbolj me je zanimalo za stročji fižol, ker se mali, takrat ko dam ene 4 kom. med ostalo zelenjavo, le-te sploh ne more najesti. Bi kar jedel in jedel... Polento mu tudi že dajem, v bistvu sem mislila to koruzo v zrnih - po moje mu tudi lahko že dam ene par zrnc med zelenjavo kuhat, bolj zato, da malo spremenijo okus jedi.
Za nashi sem pa spraševala zato, ker je to ena mešanica (če se ne motim) med hruško in jabolkom. In našega hruška, čeprav kuhana, še malo napenja in mu je ne dajem več. Nisem pa nikoli probala,če ima nashi kaj milejši učinek. Mogoče ga bom pa en dan tudi skuhala, zdajle, ko je tako malo sadja na izbiro. Sem se včeraj "preseravala" (moja denarnica me je pa grdo gledalauser posted image ) s koščkom lubenice, pa ni dočakala današnjega dne, da bi mu jo lahko dala. Saj je bila zelo okusna, ampak zgledala je pa tik pred mrtjem...

Glede na napisano, bom pa z grahkom še malo počakala.



(odgovor članu bebe&jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj ste jim ponudile...
9.3.2006 11:10:15   
Anonimen
Jaz sem dala vse probat pri 6mescih, grah malo kasneje, temu sem ob užitju dol vzela ovoj!user posted image user posted image

(odgovor članu miševi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj ste jim ponudile...
9.3.2006 12:27:35   
makica
Naša je koruzo v zrnu, nashi in testenine od 6 mesece naprej. Graha in stročjega fižola pa ji še nisem dala pa je stara 9 mesecev. Raje se še izogibam stročnic. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj ste jim ponudile...
9.3.2006 12:48:32   
špelin@
Koruzo in testenine po 6. mesecu, grah po 8., stročji fižol ji bom dala v bližnji prihodnosti, nashija pa še v življenju nisem kupila user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj ste jim ponudile...
9.3.2006 13:25:44   
tina104
Jaz sem mu zdaj pri 6 mesecih dala polento in stročji fižol. Testenin še ne bom dajala. Grah bom poskusila v bližnji prihodnosti - v bolnici nam je pediatrinja rekla, naj kar začnemo z uvajanjem in je med prvo zelenjavo tudi grah omenila.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?